گم شدن گوشی یک فرد کود‌ک آزار به بازداشت وی و ‌هم‌دست وی انجامید

23/11/1399 03:43:00 ب.ظ

«محمد حسینی»، دادستان عمومی و انقلاب نیشابور از بازداشت دو فرد کودک آزار خبر داد که اقدام به تنبه بدنی و شکنجه کودکی یازده ساله در یک مغازه آپاراتی کرده بودند. اخبار_ایران خراسان_رضوی کودک‌آزاری

به تازگی ویدیویی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که در آن افرادی در یک مغازه آپاراتی با قرار دادن لاستیکی سنگین بر روی یک کودک، او را مورد آزار قرار می‌دهند.

«شهره شاهرودی»، سرپرست معاونت اجتماعی بهزیستی خراسان رضوی درباره این رویداد گفته که زمان وقوع این کودک‌آزاری همراه با ضرب و شتم یک ‌سال پیش بوده و در پی مفقود شدن گوشی همراه فرد کودک‌آزار، این ویدیو را شخصی منتشر کرده که آن را پیدا کرده است.

این کودک ۱۱ ساله که شاگرد یک واحد تعمیرات لاستیک خودروها در یک آپاراتی، واقع در شهر نیشابور بود، به خاطر دیر رسیدن به محل کار، از سوی کارفرمای خود مورد ضرب و شتم و آزار قرار گرفته بود. به گفته دادستان عمومی و انقلاب نیشابور، دو نفر در جریان این کودک‌آزاری نقش داشتند که نفر اول روز چهارشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۹بازداشت شد.

«محمد حسینی» افزود با پایان تحقیقات اولیه، فرد دیگری نیز به دلیل هم‌دستی با متهم اصلی شناسایی و صبح روز پنج‌شنبه در این شهر بازداشت شد. رییس اداره بهزیستی نیشابور نیز درباره این کودک‌ آزاردیده گفته است که وی در حال حاضر تحت نظر خانواده خود قرار دارد. headtopics.com

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

ولادیمیر پوتین: روسیه در ماه ژوئیه تسلیحات هسته‌ای تاکتیکی در بلاروس مستقر خواهد کرد

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه از استقرار تسلیحات هسته‌ای تاکتیکی در خاک بلاروس در ماه آینده میلادی خبر داده است. امری که ناظران آن را تازه‌ترین دور از بالا گرفتن تنش‌ها میان مسکو و ناتو ارزیابی کرده‌اند. ادامه مطلب >>

ردپای یک جاسوس روس در ماجرای گم شدن میلیاردر آلمانی | DW | 27.04.2021سه سال پس از گم شدن میلیاردر آلمانی، سرانجام همسر و برادرش بر سر تقسیم اموال او به توافق رسیدند. یک گروه ژورنالیست تحقیقی ردپای یک جاسوس زن روس را در مفقود شدن کارل هاوب پیدا کرده است. برا ما که نفعی نداره، به همسر و برادرش چی!؟ شک ندارن!؟

خرید میوه، در زندگی مردم گم شده استخرید میوه، در زندگی مردم گم شده است رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار اهواز: آنقدر در زندگی مردم چاله چوله به وجود آمده که خرید میوه در میان آن‌ها گم شده است و این مساله، شرایط سختی را حتی برای فروشندگان میوه به وجود آورده است.

ویدیو؛ اهانت سفیر ایران به شهروند معترض در وین: برو گم شوکاظم غریب‌آبادی، سفیر ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی روز سه‌شنبه 6 آوریل 2021 به یک شهروند اینها همشون زنازاده هستن. این بیشرفها اونقدر تو بچگی تحقیر شدن که رفتاری جز این ازشون انتظار نمیره. پاسخ من به توی معلوم الحال...گم شید دزدها..گم شید اختلاسگرها..گم شید متجاوزین...گم شید باعث ننگ و خفت ایران و ایرانی...گم شید تروریستها و تروریست پرورها...گم شید جنایتکارها...گم شید لعنت شده ها... گم شید شیاطین در لباس پرهیزگاران..گم شید امثال طوسی ها...گم شید خائنین..فقط گم‌شید! سفیر ماست ؟

نقاشی گم شده فراگونار پس از ۲۰۰ سال اتفاقی پیدا شداین اثر بی‌نظییر که یک فیلسوف در حال خواندن کتاب را به تصویر کشیده هنگام تقسیم اموال یک متوفی شناسایی شد.

سه میلیون تُن فولاد در ایران «گم شد»رضا شهرستانی، عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران با اشاره به فعالیت گمرگات مرزی در خارج چاه ویل سپاه پاسداران فولاد/چاه نفت/دکل استخراج نفت جهانگیری گفت: پولی که اوباما با هواپیما فرستاده بود تا به بانک برسد 30 میلیون دلارش گم شد! ظریف بارها از گم شدن میلیاردها دلار ارز گفت! ایران یک چاه ویل بنام سپاه پاسداران دارد آری_به_جمهوری_دمكراتيك راى_من_سرنگونى هاپولی شده طبق معمول نه_به_جمهوري_اسلامي وقتی دکل نفتی غیب میشه و هزاران چیز دیگه رو محو می‌کنند، این که دیگه کاری نداره ، ماشالله شعبده باز زیاد داریم تو کشور .