گمانه‌زنی‌ها بر سر مذاکره ایران و آمریکا؛ آیا خبری شده است؟ | DW | 15.07.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 61 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 28%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

روحانی آماده مذاکره مشروط با آمریکا 'در هر لحظه' است. ظریف در نیویورک بر 'وجود میز مذاکره' تأکید می‌کند. خبر 'پذیرش مذاکره در سطح وزرای خارجه' توسط سپاه پاسداران تکذیب می‌شود. خبرگزاری آلمان می‌پرسد: آیا خبری شده است؟

روحانی آماده مذاکره مشروط با آمریکا"در هر لحظه" است. ظریف در نیویورک بر"وجود میز مذاکره" تأکید می‌کند. خبر"پذیرش مذاکره در سطح وزرای خارجه" توسط سپاه پاسداران تکذیب می‌شود. خبرگزاری آلمان می‌پرسد: آیا خبری شده است؟

در این میان مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، پرسش روزنامه واشنگتن پست در مورد احتمال گفت‌وگوی او یا یک مقام آمریکایی دیگر با ظریف را در طول حضورش در نیویورک بی‌پاسخ گذاشته است.حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران نیز دیروز یکشنبه ضمن تأکید بر باور خود به مذاکره، شروط جمهوری اسلامی برای گفت‌وگو با آمریکا را"لغو تحریم‌ها" و"بازگشت آمریکا به برجام" عنوان کرد و گفت اگر آمریکا به گفته او: «از زورگویی دست بردارد، ما همیشه آماده‌ایم برای مذاکره؛ همیشه؛ همین ساعت؛ همین لحظه.

این سایت وابسته به سپاه در ادامه ضمن اشاره به مخالفت جمهوری اسلامی با پیشنهاد فوق، نوشته بود که «ایران مذاکره را فقط در سطح وزرای خارجه پذیرفته است.»خبر موافقت ایران با مذاکره با آمریکا"در سطح وزرای خارجه" مدت کوتاهی پس از انتشار از سایت"بصیرت" حذف شد. یک فعال رسانه‌ای در ایران اما خبر را توییت کرده و"نکته مهم" آن را در این دانسته بود که «دفتر سیاسی سپاه بدون آنکه آن را با روشهای همیشگی رسانه‌های اصولگرا نقد و دولت را تخریب کند، منتشر کرد.

داوود حشمتی، روزنامه‌نگاری که خبر فوق را توییت کرده بود نیز در واکنش به اظهارات سردار جوانی در یک رشته توییت دیگر از جمله خطاب به او نوشته است: «منبع خبر مذاکره سایت متعلق به زیرمجموعه شماست.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فدریکا موگرینی در عراق در مورد «ماجراجویی‌های خطرناک» در خاورمیانه هشدار داد🔺فدریکا موگرینی در عراق در مورد «ماجراجویی‌های خطرناک» در خاورمیانه هشدار داد ⚡️مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت این اتحادیه از تلاش‌های دولت عراق برای کاهش تنش‌های اخیر بین ایالات متحده و ایران حمایت می‌کند يك ادم لوچ و چپ و چول براي ايران ابراز نگراني ميكند 😂😂FedericaMog خانم موگرینی,روسیه و عراق و ترکیه و بحرین و امارات و عربستان همگی تلاش کردند. اگر شماهم حمایت کنید بحران روابط ایران و امریکا به اتمام می رسد. چشماشم چپ شده مثل خودش، هر چی آدم درب و داغونه طرفداره جمهوری اسلامی شده به خاطر یه مشت پول نفت
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وزیر کشور: دعوای نظام سلطه با ما دعوای پیشرفت ما استوزیر کشور در سخنرانی در جمع مردم بخش قوشخانه در شهرستان شیروان تاکید کرد: امروز مقاومت و استقامت به ویژه در حوزه تولید، اشتغال و اقتصاد است. پیشرفت درکجا درکاخ های لواسان شهرک باستی هیلز .یافقروفلاکت مردم بی انصافی نکن. مگه پیشرفت های صنعت خودروسازی را نمی بینی؟ یا پیشرفت در ماالشعیر آلیس با دستگاه های تمام اتوماتیک ساخت ایران، کفش تن تاک رو چرا نمی گی همه دستگاه های تولید ساخت ایران و... راست می گه آلمان، ژاپن، آمریکا، انگلیس و ...مردم از حسادت. این همه پیشرفت در همه علوم 😁 خشم و عصبانیت پنهان کوخ نشین های ناشناس اورا میشه رو سرتون اهای کسایی که مسئول پخش این توهین ها به ملت ایران به عنوان خبر هستید فردا روز عذر و بهونه چاره نیست
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ایران: مذاکره‌ای با مقامات آمریکا در هیچ سطحی نداریمسیدعباس موسوی، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در پاسخ به سوال خبرنگاران در خصوص ادعای پیام آمریکا به روس ها برای مذاکره با تهران در سطح وزرای امور خارجه، ضمن تکذیب آن اظهار داشت ک ایران هیچ مذاکره‌ای با مقامات آمریکا در هیچ سطحی ندارد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هشدار وزارت بهداشت درباره 'ازن' / تذکر به خودروسازانرئیس گروه سلامت هوای مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت ضمن هشدار نسبت به آلاینده 'ازن' و توصیه به مردم و بویژه بیماران تنفسی و کودکان جهت پرهیز از قرار گرفتن در فضای باز در روزهایی که غلظت این آلاینده هوایی زیاد است، در عین حال بر لزوم جدی گرفتن استفاده از کاتالیست در صنایع خودروسازی تاکید کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

راشد خان آرمان کاپیتان تیم ملی کریکت افغانستان شدراشد خان آرمان، کاپیتان تیم ملی کریکت افغانستان شد. او جانشین گلبدین نایب شده که کاپیتانی تیم ملی افغانستان را در جام جهانی اخیر در بریتانیا به عهده داشت. این تغییرات پس از عملکرد ضعیف تیم ملی کریکت افغانستان در جام جهانی مسابقات یک روزه انجام شد که افغانستان در آن در تمامی ۹ مسابقه خود شکست خورد.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

ایران از راه یافتن به نیمه‌نهایی لیگ والیبال ملت‌ها بازماندتیم ملی والیبال ایران در دومین بازی خود در مرحله نهایی لیگ ملتهای والیبال، سه بر دو به برزیل باخت و نتوانست به مرحله بعدی این رقابت ها برسد.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »