گمانه‌زنی گروسی از احتمال سفر دوباره به تهران/ملاقات با امیرعبداللهیان ضروری است- اخبار دیپلماسی ایران - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

27/07/1400 05:44 ب.ظ

رایزنی‌های جدی ایران در روسیه برای خرید تسلیحات ایران پیش از این نیز تعدادی بالگرد میل ۱۷ را از روسیه خریداری کرده و حالا در فضای مجازی برخی کاربران به احتمال خرید بالگرد میل ۲۸ و یا جت آموزشی یاک نیز اشاره کرده‌اند

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید وی که با روزنامه انگلیسی با فایننشال تایمز مصاحبه می کرد، گفت: نتوانسته ام با وزیر امور خارجه [جدید] ایران گفتگو کنم.

گروسی با بیان اینکه"من به این تماس در سطح سیاسی نیاز دارم"، افزود: این قطعی است و بدون آن ما نمی توانیم همدیگر را درک کنیم.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

مسافرت پرهزینه و بی نتیجه قطعا حاصلی نخواهد داشت، مسئولین مربوطه مراقب اتلاف وقت غربی ها باشند. کشوری که کوثر تولید میکنه برا چی باید بره دنبال یاک130 خاک بر سرشون کنند اگه از همون اول میرفتیم دنبال مهندسی معکوس و تولید اف14 امروز دست به دامان روسها نبودیم چون مجبور میشدین از همون روز اول برین دنبال تولید تیتانیوم و کوره ها و پرس های بزرگ و تولید پیشرانهای پر قدرت

تداوم اعتراض در معادن ایران: کار بدون حقوق، بیمه و تجهیزات در اعماق زمین

بورل: به از سرگیری گفت‌وگوها با ایران خوشبین هستمبورل: *به از سرگیری گفت‌وگوها با ایران خوشبین هستم *امیدواریم بزودی نشستی در این راستا در بروکسل برگزار شود *امور پرونده ایران درحال بهبودی است 😂🤣

تحلیل کارشناسان؛ چرا تغییرات اقلیمی بر خاورمیانه از ایران تا سوریه تبعات مضاعفی دارد؟کارشناسان معتقدند که بحران آب و هوایی تهدیدی مضاعف برای کشورهای خاورمیانه محسوب می‌شود؛ چنان که ضمن کاهش درآمدهای نفتی به دلیل تشدید همگرایی جهانی به سوی تولید انرژی‌های پاک، با تشدید افزایش دمای هوا این منطقه را غیرقابل سکونت خواهد کرد.

اعضای برجام به تعهدات کامل خود عمل کنند ایران نیز به تعهدات خود باز خواهد گشت- اخبار دیپلماسی ایران - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimامیرعبداللهیان در تماس با گوترش: از مذاکراتی که نتیجه داشته باشد حمایت می‌کنیم دبیرکل سازمان ملل: سازمان ملل همواره از برجام حمایت کرده است و پس از خروج ترامپ، دنبال راهی برای بازگرداندن وضعیت به زمان قبل از خروج آمریکا از برجام بوده است ان شاالله بمب اتم را تست میکنیم و بعد میریم برای مذاکره نتیجه دار آقای گوترش دم شما گرم که دنبال راهی ایشالا راه رو هر چه زودتر پیدا کنی زر نزن عروسک آمریکایی تو اختیار ادرارتم نداری !

کلاهبرداری در فضای مجازی؛ از خریداران آنلاین تا نیکوکاران

بررسی گزارش تحقیقی سازمان برنامه و بودجه: احتمال ورشکستگی اقتصادی ایران حتی در صورت رفع تحریم‌هابنا بر این گزارش، اگرچه در سناریوی رفع تحريم‌ها شرایط ورشکستگی «با تاخير» رخ می‌دهد، ولی با حفظ ساختارهای کنونی و عدم تجديدنظر اساسی در رويه خلق بدهی‌های دولت ايران، حتی در صورت رفع تحريم‌های اقتصادی نیز دولت در سال ۱۴۰۵ ورشكسته خواهد شد. یکی از ویژگی های دین اسلام اینه که.... همیشه در خطره 😂😂😂 رفع تحریم هیچ تاثیری در اقتصاد ایران نداره‌. نابودی اقتصاد ایران، محصول فساد گسترده و انحصار طلبی وابستگان به حکومت اوباشان اسلامی است، نه تحریم. مرتب حرف میزنند ،ج ا هم دلار دارد هم پول ،گول این بازیها را نخورید.

، رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی که در آمریکا به سر می‌برد گفت انتظار دارد پیش از برگزاری نشست ماه نوامبر شورای حکام آژانس به تهران سفر کند.

وی که با روزنامه انگلیسی با فایننشال تایمز مصاحبه می کرد، گفت: نتوانسته ام با وزیر امور خارجه [جدید] ایران گفتگو کنم.

گروسی با بیان اینکه"من به این تماس در سطح سیاسی نیاز دارم"، افزود: این قطعی است و بدون آن ما نمی توانیم همدیگر را درک کنیم.

مدیرکل آژانس گفت: کار سرویس تجهیزات نظارتی در همه سایت ‎ها به جز سایت کرج به اتمام رسیده است. هنوز اجازه دسترسی به تاسیسات هسته‌ ای در کرج را دریافت نکرده ایم.