گل‌محمدی: از هر راهی فکر می‌کردیم گل بخوریم جز مواردی که اتفاق افتاد/ قهرمان واقعی بازیکنان پرسپولیس هستند- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnim

29/09/1399 07:41 ب.ظ

سرمربی پرسپولیس: عملکرد خوبی داشتیم؛ قهرمان واقعی بازیکنان پرسپولیس هستند در دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا از هر راهی فکر می‌کردیم گل بخوریم به جز مواردی که در بازی اتفاق افتاد ACLFinal

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا از هر راهی فکر می‌کردیم گل بخوریم به جز مواردی که در بازی اتفاق افتاد. وی افزود: گل‌های راحتی را به حریف تقدیم کردیم و متأسفانه این اتفاق افتاد و نتوانستیم قهرمان شویم. واقعاً از اتفاقی که افتاد ناراحتیم. بازیکنان با همه کمبودها، کاستی‌ها و مشکلاتی که بعد از صعودمان به فینال رخ داد، تلاش خودشان را کردند.

در مجموع عملکرد خوبی داشتیم. از نظر خودمان قهرمان واقعی همین بازیکنان هستند.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: بازیکنان تیم با همه وجودشان و با شرف بازی کردند و تا آخرین ثانیه‌ها جنگیدند، اما اتفاقاتی بازی علیه ما بود. جا دارد از همه هواداران عذرخواهی کنم. باید خودمان را تقویت کنیم تا برای دوره‌های بعد آماده شویم و به قهرمانی آسیا دست پیدا کنیم. به تیم اولسان هم تبریک می‌گویم؛ تیم شایسته‌ای بودند. از همه کسانی که برای برگزاری این مسابقات زحمت کشیدند و همینطور فدراسیون قطر و اعضای AFC تشکر می‌کنم.

گل‌محمدی در پاسخ به این پرسش که آینده تیمش را چطور می‌بیند و برای قهرمانی در آسیا در دوره‌های آینده چه برنامه‌ای دارد؟ گفت: من در صحبت‌هایم گفتم،‌ باید برای دوره‌های بعد برنامه‌ریزی خوبی داشته باشیم و تیم را تقویت کنیم. باید سازماندهی بهتری داشته باشیم تا خودمان را تقویت کنیم. باشگاه‌های ایران از نظر امکانات ضعیف هستند و تیم‌های دیگر آسیا شرایط بهتری دارند. اگر می‌خواهیم قهرمانی به دست بیاوریم حتما باید زیر ساختارها و امکانات خوبی داشته باشیم و در تیم‌های پایه کار کنیم.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

کانون نویسندگان ایران: زنان ایران هر بار پس از سرکوب، نیرومندتر از پیش بر پا خاسته‌اندکانون نویسندگان ایران: زنان ایران هر بار پس از سرکوب، نیرومندتر از پیش بر پا خاسته‌اند حکومت ایران در چهار دهه اخیر با اعمال محدودیت هایی از حجاب_اجباری گرفته تا منع آوازخوانی و حضور در ورزشگاه‌ها، طیف وسیعی از حقوق زنان ایرانی را زیر پا گذاشته است

فرانسه از ایران خواست تا براى از سرگیری مذاکرات هسته‌ای ابتكار عمل از خود نشان دهدسخنگوی کاخ الیزه، روز سه شنبه 3 مارس اعلام کرد، امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه، به حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی هم ساعتی قبل با ارسال چند موشک به پایگاه آمریکایی ابتکاری روشن به فرانسه نشان داد متوافق جدا مع سياسة فرنسا

شکایت برخی از نمایندگان از ظریف و درخواست تفحص از مرکز استراتژیک ریاست جمهوریشکایت برخی از نمایندگان از ظریف و درخواست تفحص از مرکز استراتژیک ریاست جمهوری یک عضو هیات رییسه مجلس از شکایت تعدادی از نمایندگان از رییس جمهوری و وزیر خارجه و همچنین درخواست تحقیق و تفحص از مرکز بررسی‌های استراتژیک نهاد ریاست‌جمهوری خبر داد

درخواست جمعی از نمایندگان از قالیباف برای رسیدگی به «تغییرات بودجه بعد از تصویب»بیش از۱۰۰ نماینده مجلس در نامه‌ای خطاب به رییس مجلس با طرح این ادعا که ارقام جداول بودجه و برخی تبصره‌ها بعد از تصویب مجلس، تغییرات گسترده کرده، آن را رکوردی جدید در عدم تمکین به قانون آیین نامه و ایجاد رانت برای چند نفر عنوان کرده و خواستار اقدام رییس مجلس در این زمینه شدند.

دولت موافق اخذ مالیات از اینفلوئنسرها است/ آغاز اخذ مالیات از خانه‌های خالی از مرداد ۱۴۰۰رییس سازمان امور مالیاتی با بیان اینکه اخد مالیات از اینفلوئنسرها ایده خوبی است و موافق اجرای آن با رعایت انصاف هستیم، گفت: اخذ مالیات از خانه‌های خالی از مردادماه سال 1400 شروع می‌شود. هرگز مالیات اجرایی نمیشه میدونی چرا؟چونکه مسئولین بیشتر از همه باید مالیات بدن

درخواست بیش از ۱۰۰ کنشگر داخل ایران از سازمان ملل برای حمایت از همه‌پرسی گذارسازمان ملل به ما که میرسه میشه سازمان دمل! نه_به_جمهوری_اسلامی

، یحیی گل‌محمدی پس از شکست 2 بر یک پرسپولیس مقابل اولسان هیوندای کره‌جنوبی در فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: وقتی نتیجه را واگذار کردیم که روی برخی از صحنه‌هایی که خیلی تأثیرگذار بود گل خوردیم. از هر راهی فکر می‌کردیم گل بخوریم به جز مواردی که اتفاق افتاد.

وی افزود: گل‌های راحتی را به حریف تقدیم کردیم و متأسفانه این اتفاق افتاد و نتوانستیم قهرمان شویم. واقعاً از اتفاقی که افتاد ناراحتیم. بازیکنان با همه کمبودها، کاستی‌ها و مشکلاتی که بعد از صعودمان به فینال رخ داد، تلاش خودشان را کردند. در مجموع عملکرد خوبی داشتیم. از نظر خودمان قهرمان واقعی همین بازیکنان هستند.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: بازیکنان تیم با همه وجودشان و با شرف بازی کردند و تا آخرین ثانیه‌ها جنگیدند، اما اتفاقاتی بازی علیه ما بود. جا دارد از همه هواداران عذرخواهی کنم. باید خودمان را تقویت کنیم تا برای دوره‌های بعد آماده شویم و به قهرمانی آسیا دست پیدا کنیم. به تیم اولسان هم تبریک می‌گویم؛ تیم شایسته‌ای بودند. از همه کسانی که برای برگزاری این مسابقات زحمت کشیدند و همینطور فدراسیون قطر و اعضای AFC تشکر می‌کنم.

گل‌محمدی در پاسخ به این پرسش که آینده تیمش را چطور می‌بیند و برای قهرمانی در آسیا در دوره‌های آینده چه برنامه‌ای دارد؟ گفت: من در صحبت‌هایم گفتم،‌ باید برای دوره‌های بعد برنامه‌ریزی خوبی داشته باشیم و تیم را تقویت کنیم. باید سازماندهی بهتری داشته باشیم تا خودمان را تقویت کنیم. باشگاه‌های ایران از نظر امکانات ضعیف هستند و تیم‌های دیگر آسیا شرایط بهتری دارند. اگر می‌خواهیم قهرمانی به دست بیاوریم حتما باید زیر ساختارها و امکانات خوبی داشته باشیم و در تیم‌های پایه کار کنیم. از این لحاظ‌ قابل مقایسه با تیم‌های آسیایی نیستیم، اما با توجه به اینکه لیگ را در پیش داریم، باید بگویم در آن مسابقات هم کار راحتی در پیش نداریم. سه، چهار بازی عقب افتاده داریم و تیمی هستیم که فقط باید پیروز شویم. در لیگ و آسیا کار راحتی نداریم. انگیزه‌های زیادی داریم تا موفق و ان‌شاءالله قهرمان شویم.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه به نظرش تیمش چرا در این بازی تمرکز کافی را نداشت و دوبار مرتکب پنالتی شد، تصریح کرد: شما وقتی در آسیا بازی می‌کنید باید حتما از نظر ذهنی خیلی قوی و در شرایط مسابقه باشید تا تمرینات خوبی انجام دهید. اینها فاکتور مهمی برای پیروزی است. بچه های ما امروز عملکرد خوبی داشتند اما تمرکزی که باید در لحظاتی داشته باشیم را نداشتیم.

وی ادامه داد: گل اولی که دریافت کردیم از وقت اضافه نیمه اول هم گذشته بود. داور در آن لحظه پنالتی گرفت و متأسفانه VAR علیه ما بود. در تعویض‌ها هم دست‌مان خالی بود تا بتوانیم تعویض‌های بهتری داشته باشیم. بازیکنانی که محروم بودند، تأثیرگذار بودند و نبودنشان به تیم ما ضربه زد و قدرت تیمی ما را کاهش داد. اتفاقات مسابقه باعث شد بازی را واگذار کنیم. در صحنه‌ای هم که داور برای ما VAR گرفت به نظرم داور تمرکز خوبی نداشت و می‌توانست برای ما پنالتی بگیرد. در صحنه‌ای که من دیدم آن موقعیت پنالتی بود و داور شاید باید دقتی بیشتری می‌کرد.

گل‌محمدی در واکنش به این پرسش که آیا تیمش به نظر روانی می‌تواند ریکاوری لازم را داشته باشد، عنوان کرد: روزهای سختی را در روزهای آینده سپری می‌کنیم. در دنیای فوتبال این اتفاقات می‌افتد، اما اینکه نسبت به این شکست رفتاری داشته باشیم که باعث شود پیشرفت نکنیم و فوتبال‌مان ضربه بخورد، غیر حرفه‌ای است. از فردا ریکاوری را شروع می‌کنیم، چه از نظر روحی و چه بدنی؛ با تیم زیاد کار داریم و باید همچنان به جنگیدن خودمان ادامه دهیم. مبارزه کردن هنوز ادامه دارد.