گل‌محمدی: از باشگاه خواستم رادوشووچ را برگرداند/ مربیان و مدیران درباره تیم‌های دیگر صحبت نکنند

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 73 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 33%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

گل‌محمدی: از باشگاه خواستم رادوشووچ را برگرداند مربیان و مدیران درباره تیم‌های دیگر صحبت نکنند

به گزارش ایسنا، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر آلومینیوم اظهار کرد: به کادر پزشکی و درمان خسته نباشید می‌گویم که در این شرایط سخت کارشان حساس وخطرناک است. برایشان آروزی سلامتی دارم و امیدوارم هرچه زودتر ریشه این ویروس کنده بشود و امیدوارم مدیریت بهتری داشته باشیم و تنها راه نجات از این شرایط واکسیناسیون عمومی است که متاسفانه هنوز شروع نشده و مدیریت در این بخش ضعیف بود و امیدوارم مسئولین بیشتر به این موضوع فکر کنند.

او درباره تقابلش با علیرضا منصوریان هم گفت: در بازی رفت برابر آلومینیوم باختیم، اشتباهات داوری تاثیر گذار بود. یک گل آفساید بود و روی گل بدی هم اصلا خطایی انجام نشد. اما هیچوقت در بوق و کرنا نکردیم و همیشه به تصمیم داور احترام گذاشتیم و شرایط سخت داوری را درک می‌کنیم و می‌دانیم چه شرایطی دارند. آنها با حداقل دستمزد و حداکثر سختی کار، تلاش می‌کنند. از همه داوران تشکر می کنم. علارغم اینکه می‌بینیم برخی تیم‌ها از صحنه‌ای که آفساید بود، به گل رسیدند، چقدر شلوغ کاری و هوچی‌گری کردند.

گل‌محمدی همچنین گفت: متاسفانه در لیگ ما باب شده که هر تیمی بیشتر اعترض و هوچی گری می کند، آن تیم امتیاز می‌گیرد. این موضوع در یکی دو سال اخیر خیلی باب شده است. به جای اینکه تمرکزشان روی تیم خودشان باشد، درباره این و آن صحبت می کنند. از مدیرعامل تا سرمربی‌ها درباره تیم‌های حریف صحبت می‌کنند پس تمرکزشان روی تیم خودشان نیست. این درد بزرگی برای فوتبال ایران است که رخ می‌دهد. همانطور که گفتم اگر مشکلات ما را تیم دیگری داشت، منحل می‌شد اما به عشق هواداران تلاش می‌کنیم.

او درباره وضعیت رادوشوویچ هم گفت: از وقتی رادوشوویچ از تیم جدا شد، به باشگاه گفتم تحت هر شرایطی او باید برگردد، چون در این شرایط حساس و بازی‌های پیش رو اگر اتفاقی برای حامل لک رخ بدهد، ما بدون دروازه‌بان می‌مانیم. یک دروازه‌بان جوان داریم که تجربه کمی دارد. از باشگاه می‌خواهم این موضوع را حل کند واز رادوشوویچ می‌خواهم که کمی کوتاه بیاید. نمی‌دانم اتفاقاتی که رخ داده به اینجا کشیده شده است. نباید این مسائل در تیم ما ایجاد می‌شد اما رخ داده، از شروع فصل این مشکلات وجود دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تصویر خودروها و خانه‌های ویران شده ۴ روز پس از سیل و رانش زمین در ژاپنآنها این کار را به کمک سگ‌های زنده‌یاب و با استفاده از بیل مکانیکی و وسایل دیگر انجام می‌دهند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بلاروس دسترسی به چندین رسانه مستقل را محدود و برخی از روزنامه نگاران را بازداشت کردنیشا نیوا، رسانه اصلی مخالف دولت الکساندر لوکاشنکو با مداخله وزارت اطلاعات به اتهام انتشار اکاذیب تعطیل شد. BrusselsBureau
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

علی دایی حوالی خروجی بزرگراه باکری!«علی_دایی حوالی خروجی بزرگراه باکری!» شورای شهر خروجی بزرگراه باکری به اتوبان کرج را به اسم علی دایی کرده است! یعنی جایی که احتمالا بسیاری از ساکنان شرق تهران هم از محل دقیقش خبر ندارند چه برسد به دیگر هم‌وطنان ایرانی. همه اعضای شورای شهر روهم به اندازه ی یک کلام علی دایی هم اعتبار ندارند😂😂😂 حالا اینور باکری یا اونور باکری، مهم اینه که شورای شهر غربگرا داره به مسائل مهم مردم رسیدگی میکنه! و شما هم این اخبار مهم رو به مردم گزارش میکنی! تو قاموستون غرب نیس؟
منبع: SharghDaily - 🏆 1. / 68 ادامه مطلب »

بایدن: جنگ آمریکا در افغانستان آخر اوت پایان می‌یابدبایدن افزود «بسیار بعید است» که دولتی در افغانستان پس از خروج آمریکا بتواند کشور را کنترل کند و از حکومت کابل خواست تا با طالبان به توافق برسد. کفتار پیر آمریکا با هماهنگی طالبان از افغانستان خارج شدن تا طالبان مثل داعش کشتار کنند جنایات طالبان با هزینه آمریکا و غرب می باشد همه این ها خروج آمریکا و... فیلمه بعد از بیست سال جنگ در افغانستان و کشتار مردم بی گناه، چی چیزی نصیب مردم شد؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سرخیو راموس به پاریس‌سن‌ژرمن پیوستسرخیو راموس، کاپیتان و مدافع سابق باشگاه رئال مادرید، با عقد قراردادی 2 ساله، رسما به تیم فوتبال پاریس‌سن‌ژرمن پیوست.در روز‌های اخیر، گزارش‌ها حاکی از آن
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

اورانگوتان در معرض انقراض بچه زاییدبچه اورانگوتان از زمان تولد تاکنون به مادرش چسبیده و لحظه‌ای از او جدا نمی‌شود، به حدی که هنوز کسی نتوانسته جنسیت او را تشخیص بدهد. با حيوون فرق كنيد دليل وجود بيننده أي بجاي هيچ چيز رو بپرس خدا را شکر که نسل اخوندا منقرض نشد :) به کتفم خار اون اوران گوتانیو گاییدم که ما برق نداریم بخواد بچه بزار... آخه بیناموس پفیوز بیشرف حروم لقمه بچه میخوای چیکار... کتفم بره تو اون چشات دیوس.... اوران گوتان.. اسمو نگاه..... آخيش یه کم آروم شدم ببخشید اینارو نمیگفتم میترکیدم... برق اومد؟؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »