گل‌محمدی: این تازه شروع کار ماست و راه سختی در پیش داریم/ نیمه دوم بازی یکطرفه بود- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnim

25/06/1399 11:50 ب.ظ

گل‌محمدی: فکر می‌کنم بازی‌به‌بازی بهتر می‌شویم بازی یک طرفه‌ای انجام دادیم و توانستیم از موقعیت‌های خود به خوبی استفاده کنیم با توجه به تغییرات پرسپولیس کارمان در زمینه ایجاد هماهنگی سخت شده بود ACL2020

یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با وجود برتری مقابل التعاون عربستان به این نکته اذعان کرد که سرخپوشان راه سختی پیش رو دارند و کار آنها تازه آغاز شده است. وی ادامه داد: با توجه به اینکه تغییراتی که در تیم داشتیم، در بحث تدارک کارمان سخت بود و بازی تدارکاتی زیادی نداشتیم و زمان برای هماهنگی کم بود. با این حال بازی به بازی بهتر می‌شویم.

بازی را خوب شروع کردیم و 15 دقیقه بر جریان مسابقه مسلط بودیم و در ادامه بازی را به حریف دادیم و آنها بهتر بازی کردند. التعاون حتی می‌توانست به گل برسد، اما در نیمه دوم بازیکنان ما از نظر بدنی و روانی شرایط بهتری داشتند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: 45 دقیقه نیمه دوم بسیار خوب بود و هیچ موقعیتی به تیم حریف ندادیم و بازی یکطرفه بود. خدا را شکر توانستیم برنده شویم. باید این دیدار را می‌بردیم، چرا که دیدار بسیار مهمی بود. این تازه شروع کار ماست و باید باز هم با تیم التعاون بازی کنیم که صدرنشین گروه است و راه سختی در پیش داریم. امیدوارم بازی به بازی بهتر شویم و کارمان را با قدرت پیش ببریم.

لیگ قهرمانان آسیا| امیدهای پرسپولیس برای صعود با شکست التعاون زنده ماند گل‌محمدی درباره جدایی علیرضا بیرانوند، مهدی ترابی و علی علیپور اظهار داشت: علیپور و همچنین ترابی، بیرانوند و حتی مصدومانی که داشتیم از جمله محمد نادری و مهدی شیری، پیش از این در ترکیب ما بازی می‌کردند و با ما بودند.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

طرح فروش اوراق سلف نفتی از دستور کار دولت خارج نشده است/ دولت بر اجرای این طرح اصرار دارددکتر جهانگیری: طرح فروش اوراق سلف نفتی از دستور کار دولت خارج نشده است/ دولت بر اجرای این طرح اصرار دارد

حذف فیلم‌های ‌کوتاه، مستند و انیمیشن فعالان این حوزه را دلسرد و ناامید می‌کندواکنش دو کارگردان‌ مستند «در جستجوی فریده» به غیبت فیلم‌های کوتاه، مستند و انیمیشن در مراسم تجلیل از افتخارآفرینان سینمای ایران در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین: 🔹آزاده موسوی: حذف فیلم‌های ‌کوتاه، مستند و انیمیشن فعالان این حوزه را دلسرد و ناامید می‌کند

تلاش دولت این است چرخه اقتصاد کشور متوقف نشودرئیس جمهور با اشاره به تهیه دستورالعمل اجرایی نحوه بازپرداخت تسهیلات ارزی دریافتی توسط تولید کنندگان و سرمایه گذاران، گفت: با توجه به استجازه دولت از مقام معظم رهبری، تولید کنندگان و سرمایه گذارانی که از صندوق توسعه ملی، تسهیلات ارزی دریافت کرده اند، می توانند تا انتهای سال 1399 تسهیلات ارزی خود را به صورت ریالی با صندوق توسعه، تسویه و بدهی خود را پرداخت .

مایک پمپئو: جمهوری اسلامی بزرگترین حامی تروریسم در جهان است و پیش از این دست به این نوع ترور زده است♦️ مایک پمپئو درباره نقش ایران برای ترور سفیر آمریکا در آفریقای جنوبی: جمهوری_اسلامی بزرگترین حامی تروریسم در جهان است و پیش از این دست به این نوع ترور زده است

توزیع واکسن روسی کرونا در تمامی مناطق این کشور از امروزتوزیع واکسن روسیه کرونا در تمامی مناطق این کشور از امروز مقامات بهداشت روسیه اعلام کردند که اولین سری واکسن کرونا این کشور از امروز در تمامی نواحی روسیه توزیع می‌شود.

مانی را برای ادامه درمان به تهران منتقل کردند/ مادر مانی: نمی‌خواهم در این شرایط حرف بزنمرئیس شورای شهر پاوه درباره آخرین وضعیت مانی کولبر 14 ساله روستای شمشیر گفت : در تماسی که روز گذشته با دایی مانی داشتم،او گفت که به تشخیص پزشکان کرمانشاه و برای ادامه درمان باید مانی به بیمارستانی در تهران منتقل شود. تا آنجا که خبردارم مانی اکنون در تهران است.

، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از برتری یک بر صفر تیمش مقابل التعاون عربستان در نشست خبری این مسابقه اظهار داشت: بازی خیلی سختی بود. به این دلیل که یک مقدار از نظر هماهنگی هنوز به آن هارمونی لازم نرسیدیم و به زمان بیشتری احتیاج داریم.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه تغییراتی که در تیم داشتیم، در بحث تدارک کارمان سخت بود و بازی تدارکاتی زیادی نداشتیم و زمان برای هماهنگی کم بود. با این حال بازی به بازی بهتر می‌شویم. بازی را خوب شروع کردیم و 15 دقیقه بر جریان مسابقه مسلط بودیم و در ادامه بازی را به حریف دادیم و آنها بهتر بازی کردند. التعاون حتی می‌توانست به گل برسد، اما در نیمه دوم بازیکنان ما از نظر بدنی و روانی شرایط بهتری داشتند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: 45 دقیقه نیمه دوم بسیار خوب بود و هیچ موقعیتی به تیم حریف ندادیم و بازی یکطرفه بود. خدا را شکر توانستیم برنده شویم. باید این دیدار را می‌بردیم، چرا که دیدار بسیار مهمی بود. این تازه شروع کار ماست و باید باز هم با تیم التعاون بازی کنیم که صدرنشین گروه است و راه سختی در پیش داریم. امیدوارم بازی به بازی بهتر شویم و کارمان را با قدرت پیش ببریم.

لیگ قهرمانان آسیا| امیدهای پرسپولیس برای صعود با شکست التعاون زنده ماند

گل‌محمدی درباره جدایی علیرضا بیرانوند، مهدی ترابی و علی علیپور اظهار داشت: علیپور و همچنین ترابی، بیرانوند و حتی مصدومانی که داشتیم از جمله محمد نادری و مهدی شیری، پیش از این در ترکیب ما بازی می‌کردند و با ما بودند. خیلی دوست داشتیم این بازیکنان را همچنان داشته باشیم، اما با توجه به پیشنهادهایی که داشتند، انتخاب‌شان لژیونر شدن بود و به آنها تبریک می‌گویم بابت انتخاب‌هایی که داشتند. با این حال به جای بازیکنانی که از دست دادیم، چند بازیکن جدید گرفتیم که احتیاج به حمایت دارند و باید زمان بیشتری داشته باشند تا به هماهنگی برسند. امروز هم عملکرد آنها خوب بود و باید از تمام بازیکنانم بابت عملکردشان به خصوص در نیمه دوم، تشکر کنم. آنها توانستند دل هواداران را شاد کنند و این برد هدیه بسیار خوبی بود که بازیکنانم به هواداران دادند.

وی در مورد عملکرد حامد لک که اولین بازی خود را برای پرسپولیس انجام داد هم گفت: بازی سختی برای لک بود. اولین بازی بود که در تیم پرسپولیس بازی می‌کرد و در نیمه اول عملکرد او عالی بود و دو سیو فوق‌العاده داشت که باعث شد ما را در بازی نگه دارد. او هنوز باید بیشتر تمرین و تمرکز کند. کار لک در تیم ما تازه شروع شده است و امیدوارم با تمرینات مداوم‌تر بتواند عملکرد بهتری هم داشته باشد. بابت سیو‌های خوب و بازی خوبی هم که امروز انجام داد، از او تشکر می‌کنم.