گل محمدی: رسول پناه با بولدوزر از روی پرسپولیس رد شد / فقط بیانیه چیپ و مسخره می‌نوشتند

06/11/1399 06:05 ب.ظ

باشگاه را شخم زدند اما کسی از آنها سوال نکرد گل محمدی: رسول پناه با بولدوزر از روی پرسپولیس رد شد / فقط بیانیه چیپ و مسخره می‌نوشتند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از شکست برابر آلومینیوم اراک در نشست خبری پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود. یحیی گل محمدی، مربی تیم پرسپولیس در نشست خبری پس از بازی اظهار داشت: ما خوب شروع کردیم و به گل رسیدیم حتی می‌توانستیم گل دوم را هم بزنیم و حریف روی دو ایستگاهی کل نود دقیقه استفاده کرد و روی دروازه ما آمد.

متاسفانه هر دو بار هم روی ایستگاهی گل خوردیم. هر چه هم در این زمینی که فوتبال کردن سخت است و ضربات ایستگاهی تعیین کننده است، تلاش کردیم جبران کنیم اما اینطور نشد. به تیم حریف تبریک می‌گوییم. باید بیشتر کار کنیم و بیشتر حواسمان باشد. مشکلات زیادی وجود دارد اما باید روی کار و تمرینات تمرکز کنیم و در ادامه بتوانیم نتایج بهتری بگیریم.

با توجه به اینکه محمد انصاری آماده بود شما به شیری و احسان حسینی بازی دادید. گل محمدی در این خصوص گفت: محمد هنوز شرایط بازی ندارد و باید چند بازی تدارکاتی انجام بدهد. اگر در این بازی‌های سخت برای ما بازی کند ریسک بالایی دارد. با خودش هم صحبت کردم و حاضر نیستم چنین ریسکی کنم و دوباره مصدوم شود. ما دو دفاع وسط اصلی را نداشتیم و به دلیل بازی قبلی که مصدوم شدند. هر چه داشتیم در خط دفاعی و خط حمله استفاده کردیم اما در هر صورت اتفاقاتی که از گذشته برای ما افتاده یک سری تبعاتی دارد و ما این تبعات را می‌گذرانیم. متاسفانه شرایط طوری است که تا می‌توانیم باید تحمل کنیم. باید سرسختانه دنبال این باشیم که تمرکز را از دست ندهیم و راه را ادامه بدهیم.

ادامه مطلب:
ilnanews »