گل به خودی بازیکن استقلال؛ استوری اینستاگرامی و محرومیت از آزمون دکتری

09/05/1399 02:11:00 ب.ظ

گل به خودی بازیکن استقلال؛ استوری اینستاگرامی و محرومیت از آزمون دکتری کنکور_دکترا استقلال جزئیات بیشتر🔽

مدافع آبی‌پوشان پایتخت به عنوان داوطلب کنکور دکتری ۹۹ پس از حضور در جلسه آزمون عکسی از کارت ورود به جلسه را با تلفن همراه در استوری حساب کاربری خود در اینستاگرام منتشر کرد که پس از رسانه‌ای شدن تعجب همگان از جمله مسئولان سازمان سنجش را به همراه داشت. سیاوش یزدانی،‌ بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران به دلیل استفاده از تلفن همراه در کنکور دکتری سال جاری خبر ساز شد.

مدافع آبی‌پوشان پایتخت که از داوطلبین کنکور دکتری ۹۹ است پس از حضور در جلسه آزمون عکسی از کارت ورود به جلسه را با تلفن همراه در استوری اینستاگرام منتشر کرد که پس از رسانه‌ای شدن آن تعجب همگان از جمله مسئولان سازمان سنجش را به همراه داشت.

فاطمه زرین آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در واکنش به این اقدام سیاوش یزدانی به خبرنگار ایرنا گفت: «این فرد از آزمون دکتری امسال محروم خواهد شد چرا که اذهان عمومی را در خصوص این آزمون زیر سوال برده است.»

سخنگوی سازمان سنجش آموزش همچنین اعلام کرده که با توجه به مقرارت برگزاری کنکور که در آن ممنوعیت به همراه داشتن تلفن همراه و برخورد با خاطیان مورد تاکید قرار گرفته «مجازات این فرد بر اساس قانون تخلفات آزمون‌های سراسری تشدید خواهد شد.» headtopics.com

انگیزه این بازیکن تیم استقلال از دست زدن به چنین اقدام عجیب و سوال‌برانگیزی هنوز مشخص نیست اما با توجه به سوابق وی به نظر می‌آید که سیاوش یزدانی علاوه بر داشتن حواشی زیاد در داخل زمین، بیرون از مستطیل سبز نیز علاقه به حاشیه‌آفرینی دارد.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

مشاهده دوباره یوز آسیایی در خراسان‌شمالی/ امیدها برای تداوم نسل یوزها زنده شد- اخبار خراسان شمالی - اخبار استانها تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

افزایش نگرانی‌ها به دنبال قطع تماس پنج تن از معترضان محکوم به اعدام در اصفهانبا قطع تماس پنج معترض دی۹۶ محبوس در زندان مرکزی اصفهان که از سوی دادگاه انقلاب به اعدام محکوم شده‌اند و افزایش نگرانی خانواده‌ها‌ی این معترضان، سازمان حقوق بشر ایران نسبت به احتمال «اجرای مخفیانه حکم اعدام» این پنج معترض هشدار داد.

موج جدید بحران سیاسی در عراق پس از تیراندازی به معترضان | DW | 28.07.2020در ناآرامی‌های اخیر بغداد سه نفر کشته و ۲۱ نفر مجروح شده‌اند. نخست‌وزیر عراق می‌گوید کسی فرمان شلیک نداشته است. وزارت کشور عراق مسئولیت رویارویی خونبار در میدان تحریر بغداد را برعهده یک 'گروه جنایتکار' می‌داند.

تعداد بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 211 هزار و 561 نفر رسیدتعداد بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 211 هزار و 561 نفر رسید

کرونا در جهان- شمار کل مبتلایان به «کووید-۱۹» از ۱۶.۵ میلیون نفر فراتر رفتکرونا در جهان- شمار کل مبتلایان به «کووید-۱۹» از ۱۶.۵ میلیون نفر فراتر رفت داده‌های دانشگاه جانز هاپکینز نشان می‌دهد که ‌بیش از ۶۵۴ هزار نفر جان خود را از دست داده‌اند.

آمریکا از اصابت موشک به نزدیکی دو پایگاهش در خلیج فارس خبر داددر پی اصابت دست کم سه موشک به آب های نزدیک دو پایگاه آمریکایی در خلیج فارس، ارتش آمریکا از برقراری آماده باش در این دو پایگاه خبر داده است. به گزارش منابع آمریکایی، این موشک ها در نزدیکی پایگاه هوایی ظفره در امارات عربی متحده و پایگاه هوایی عدید در قطر فرود آمده اند. به گفته منابع آمریکایی، این موشک ها در قالب مانور دریایی پیامبر اعظم ۱۴ سپاه پاسداران شلیک شده اند.

تعداد بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 212 هزار و 557 نفر رسیدتعداد بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 212 هزار و 557 نفر رسید