گلچین ویدئوی هفته: از بندبازی در چک تا جشن قدیس محافظ در پاراگوئه

05/05/1398 11:00:00 ق.ظ

دهه‌ها علاقمند به بندبازی در جمهوری چک گردهم آمدند تا در جشنوارهٔ ویژه‌ای به اجرای برنامه بپردازند.

دهه‌ها علاقمند به بندبازی در جمهوری چک گردهم آمدند تا در جشنوارهٔ ویژه‌ای به اجرای برنامه بپردازند. در ویدئوی دوم شاهد هنرنمایی دو سوارکار زن و مرد در ایستگاه قطاری در پاریس هستیم. این برنامه را شهرداری پاریس برای سرگرم کردن گردشگرانی ترتیب داده که در سفر تابستانی خود راهی پایتخت فرانسه می‌شوند.

این رویداد در حاشیه جشنواره تابستانی «تئاتر سانتور» برگزار شد. سانتور در اساطیر یونان موجودی افسانه‌ای است که پیکر او را نیمی انسان و نیمی اسب تشکیل می‌دهد.

آخرین ویدئوی برگزیده این هفته به جشن قدیس محافظ شهر میناس در پاراگوئه اختصاص دارد. شرکت‌کنندگان در این جشن با پوشیدن لباس‌هایی که با پر پرندگان تزئين شده بود روز قدیس محافظ شهر خود را گرامی داشتند. طبق روایات افسانه‌ای وقتی قدیس فرانسیس سولانو در بستر مرگ بود پرندگان آوازخوان برای بدرقه‌اش راهی خانه وی شدند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

حسین کمانگر فعال مدنی در در بازداشتگاه اداره اطلاعات سنندج در اعتصاب غذا استحسین کمانگر، فعال مدنی زندانی که دی ماه سال گذشته، توسط نیروهای اداره اطلاعات بازداشت‌ و به بازداشتگاه اداره اطلاعات سنندج منتقل شده است یک هفته است که در اعتصاب غذا به سر می‌برد. هیچ فریاد رسی هم نیست؟ حقوق بشر کجائی ؟؟؟؟؟ این تپله براش خوبه جسوس اجتماعی امیدوارم با متلاشی شدن این حکومت برای همیشه تمام انسان های بیگناه از زندان آزاد شوند

مشارکت 80 هزار نفر در انتخابات شورایاری ها تا ساعت 9رئیس شورای شهر تهران: تا ساعت ۹ صبح امروز نزدیک به ۷۰ تا ۸۰ هزار نفر در انتخابات شرکت کرده اند و اگر به همین منوال پیش ببرد به نظر میرسد استقبال خوب باشد رای دهندگان همه خودین یا پول میگیرند ایسنا، مگه انتخابات شورایاری ها غیر قانونی نبود؟!!! انتخ آبات؟؟؟؟!!!!

مصائب سیاهان در آلمان نازیدر دوران آلمان نازی، بین سال‏های ۱۹۳۳ تا ۱۹۴۵، هزاران آفریقایی- آلمانی‏ در این کشور زندگی می‏کردند. این یک تجربه همگانی نبود اما با گذشت زمان برقراری رابطه با سفیدپوستان، تحصیل و فعالیت در برخی مشاغل برای آن‎ها قدغن شد، عده‎ای از آن‏ها را عقیم کردند و برخی دیگر را به اردوگاه‎های کار اجباری فرستادند. دلتون برا همه عالم و آدم میسوزه جز مسلمونای یمن و فلسطین و سوریه يهوديان ثروتمند و هاليوودي انچنان خودشان را تنها قربانيان هيتلر در فيلمها و موزه ها و رسانه ها به تصوير كشيدند كه كوليان و سياهان و اسلاوها و بقيه فراموش شدند چون نه ثروتي داشتند نه رسانه اي نه نفوذي در هاليوود.

حکم دادگاه برزیل به نفع ایران؛ «صادرکننده ذرت مشمول تحریم نیست»دادگاهی در برزیل از شرکت نفتی پتروبراس خواست تا به کشتی‌های ایرانی حامل ذرت سوخت‌رسانی کند. خدا رو شکر

رکورد شکنی گرما در آلمان، زیرآبی در استخرها | DW | 25.07.2019گزارش تصویری: آلمان روزهای داغی را پشت می‌گذارد. گرمای روز چهارشنبه (۲۴ ژوئيه/ ۲ مرداد) در غرب آلمان رکورد تاریخ هواشناسی در این کشور را شکست. عکس‌های زیرآبی خبرگزاری آلمان در این گزارش تصویری: مرده شور برده به جای اینهمه جمله بگو آلمان چند درجه شده هواش؟

شرکت آلمان در ائتلاف نظامی اروپایی در خلیج فارس غیرممکن نیست | DW | 25.07.2019وزیر دفاع آلمان گفت امکان شرکت ارتش آلمان در ائتلاف نظامی اروپایی برای حفاظت از کشتی‌های تجاری در تنگه هرمز وجود دارد، اما هنوز درخواستی از آلمان نشده و برنامه هم مشخص نیست. او گفت از این رو هم‌اکنون دیپلماسی مطرح است. حتما باید یه کشتی از شما توقیف بشه تا ارتش حرکت بدید اعتقادی که به شما هست به هرندی نیست