گلزنی دوباره طارمی پورتو را به صدر جدول لیگ پرتغال رساند

10/10/1400 03:15 ب.ظ

گلزنی دوباره طارمی پورتو را به صدر جدول لیگ پرتغال رساند جزئیات بیشتر🔽

مهدی طارمی پس از ۱۱ مسابقه، بار دیگر توانست با پیراهن پورتو گلزنی و در دیداری حساس به پیروزی تیمش در مقابل بنفیکا کمک کند. در چارچوب هفته شانزدهم فوتبال پرتغال، سفید و آبی پوشان پورتو در خانه میزبان بنفیکا بودند که در نهایت موفق شدند با نتیجه ۳-۱ این دیدار را به سود خود به پایان برسانند.

مهدی طارمی در این دیدار خوش درخشید و توانست یک گل به ثمر برساند و یک پاس گل هم بدهد.

پیش از اینکه عدم طولانی شدن گل نزدن‌های مهاجم شماره ۹ تیم ملی ایران با پیراهن باشگاه پرتغالی، فشارها را بر این بازیکن افزایش داده بود و حتی برخی از مطبوعات پرتغالی از ناکامی او انتقاد کرده بودند. با این‌حال مهاجم پیشین پرسپولیس یک بار دیگر در یک شب حساس توانست حقانیت خود را اثبات کند و در دقیقه ۳۴ با پاس خود سازنده گل نخست این مسابقه و تیمش باشد.

پورتو که برای قهرمانی در مسابقات امسال با دو تیم اسپورتینگ و همچنین بنفیکا در رقابت است در ادامه توانست دو بار دیگر دروازه حریف را باز کند تا تک گل بازیکنان بنفیکا که در دقیقه ۴۶ به ثمر رسیده بود، بی‌ثمر شود. مهدی طارمی در دقیقه ۶۷ توانست با عبور دادن توپ از میان پاهای دروازه‌بان بنفیکا گل سوم تیمش را وارد دروازه کند. این در حالی بود که طارمی در ۱۱ مسابقه پیاپی نتوانسته بود برای پورتو گلزنی کند. headtopics.com

گل زیبا و تأثیر گذاری بود

ادامه مطلب:
euronews_pe »

مهدی طارمی، بهترین لژیونر سال ۲۰۲۱ آسیا شد

لیگ برتر فوتبال| ادامه ترک‌تازی‌های فرهاد و استقلال/ تثبیت صدرنشینی با شکست فولاد و نکونام- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim🎥 ادامه یکه‌تازی‌های فرهاد و استقلال استقلال ۱ - ۰ فولاد خوزستان مهدی مهدی‌پور در دقیقه ۵۸ تنها گل این بازی را به ثمر رساند لیگ_برتر

مدیران مخالف دورکاری بانوان را معرفی کنیدمدیران مخالف دورکاری بانوان را معرفی کنید معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با اشاره به مبحث دورکاری بانوان شاغل، گفت: مشاغلی که امکانش باشد و ادارات همکاری لازم را با آن‌ها ندارند را به ما معرفی کنید.

یک 'پیامبر' خودخوانده در آلمان به جرم تجاوز جنسی به زندان محکوم شد | DW | 30.12.2021یک دادگاه محلی در آلمان مردی ۵۹ ساله را که خود را 'پیامبر' خوانده بود به جرم سوءاستفاده جنسی از یک دختربچه به تحمل ۵ سال زندان محکوم کرد. چرا زندانیش کردن پیامبر برا همین کارا فرستاده میشه دیگه این سنت پیامبران از قدیمه اوووف برشما که پیامبر را زندانی میکنید پیامبر و‌تجاوز! دینشو ننوشتین که منتسب بشه اسلام 🤣🤣🤣

۸۲۰ مهمان یک دیسکو در آلمان قرنطینه می‌شوند | DW | 30.12.2021صدها نفری که در آلمان در جشن کریسمس به یک دیسکو برای رقص رفته‌ بودند، با شناسایی یک مبتلا به اومیکرون اکنون مجبورند ۱۴ روز را در انزوای قرنطینه به سر ببرد.

امروزه بیش از هر زمانی نیازمند بصیرت هستیمرئیسی: *امروزه بیش از هر زمانی نیازمند بصیرت هستیم *بازار باید احساس ثبات کند و بی ثباتی برای تولیدکننده بسیار خطرناک است رییس جمهور به کی دستور میدی؟ اینها کار خودته تو باید انجام بدی 😂😂😂

مهدی طارمی پس از چند هفته ناکامی در گلزنی توانست با درخشش خود، پورتو را به صدر جدول لیگ فوتبال پرتغال برساند.

در چارچوب هفته شانزدهم فوتبال پرتغال، سفید و آبی پوشان پورتو در خانه میزبان بنفیکا بودند که در نهایت موفق شدند با نتیجه ۳-۱ این دیدار را به سود خود به پایان برسانند. مهدی طارمی در این دیدار خوش درخشید و توانست یک گل به ثمر برساند و یک پاس گل هم بدهد.

پیش از اینکه عدم طولانی شدن گل نزدن‌های مهاجم شماره ۹ تیم ملی ایران با پیراهن باشگاه پرتغالی، فشارها را بر این بازیکن افزایش داده بود و حتی برخی از مطبوعات پرتغالی از ناکامی او انتقاد کرده بودند. با این‌حال مهاجم پیشین پرسپولیس یک بار دیگر در یک شب حساس توانست حقانیت خود را اثبات کند و در دقیقه ۳۴ با پاس خود سازنده گل نخست این مسابقه و تیمش باشد.

پورتو که برای قهرمانی در مسابقات امسال با دو تیم اسپورتینگ و همچنین بنفیکا در رقابت است در ادامه توانست دو بار دیگر دروازه حریف را باز کند تا تک گل بازیکنان بنفیکا که در دقیقه ۴۶ به ثمر رسیده بود، بی‌ثمر شود. مهدی طارمی در دقیقه ۶۷ توانست با عبور دادن توپ از میان پاهای دروازه‌بان بنفیکا گل سوم تیمش را وارد دروازه کند. این در حالی بود که طارمی در ۱۱ مسابقه پیاپی نتوانسته بود برای پورتو گلزنی کند.

با این پیروزی پورتو با کسب ۴۴ امتیاز از ۱۶ مسابقه و به خاطر تفاضل گل بهتر در صدر جدول رقابت‌ها قرار گرفت. اسپورتینگ لیسبون هم از ۱۶ مسابقه خود دقیقا همین تعداد امتیاز کسب کرده و موفق شده ۱۴ برد و ۲ تساوی کسب کند.

طارمی با گلی که شب گذشته به ثمر رساند مجموع گل‌های خود در رقابت‌های این فصل لیگ پرتغال را به ۸ رساند تا در رده پنجم بهترین گلزنان لیگ قرار گیرد. او همچنین با ۵ پاس گل، در رده پنجمین پاسورهای برتر این رقابت‌ها نیز قرار دارد.