گلایه مردم از افزایش نرخ برخی اقلام مصرفی و حمل ونقل به بهانه بنزین

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

باوجود اعلام مسئولان مبنى بر عدم رشد قیمت کالاها، گزارش هاى میدانى از بازار شیراز حکایت از افزایش قیمت برخى کالاها دارد ،بهانه آن نیز همان طور که انتظار مى‌رفت، ابتدا از کالاهایى شروع شده که به صورت م

ستقیم از بالا رفتن قیمت بنزین تأثیر پذیرفته‌اند.

صمد رنجبرى با اشاره به اینکه بارندگى‌ها در روزهاى گذشته سبب شد که کشاورزان در برداشت با مشکل مواجه شوند و این مسئله موجب گرانى گوجه شده است، افزود: روز گذشته قیمت گوجه‌فرنگى در میدان تره بار شیراز حدود دو هزارتومان کاهش داشت. وى با اشاره به اینکه افزایش قیمت بنزین نباید نرخ دیگر محصولات را بیش از 4 الى 5 درصد گران کند، افزود: اما در حال حاضر قیمت محصولات به مراتب بیشتر از این گران شد.

خسرو فروغان در گفت و گو با ایلنا با بیان اینکه افزایش قیمت بنزین ارتباط مستقیمى با گرانى دیگر محصولات دارد، بیان کرد: با بررسى وضع و تاثیر افزایش نرخ بنزین در شبکه اقتصاد و تولید متوجه مى شویم که افزایش قیمت کالاهاى اساسى مانند بنزین،بى شک بر روى تمام کالاها تاثیر مى گذارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نماینده پارلمان هند از مردم خواست مردان تجاوزگر را بکشندیک نماینده پارلمان هند گفته است مردم باید مردانی را که در شهر حیدرآباد به زن ۲۷ ساله‌ای تجاوز کرده و او را به قتل رسانده‌اند، بکشند. چندین نماینده دیگر هم از گروه‌های مختلف سیاسی این تجاوز و قتل گروهی در حیدرآباد را محکوم کرده‌اند. این اقدام پارلمان هند قابل تحسین است. ریشه همه ادیان الهی یکی است. تجاوز به عنف از مصادیق بارز افساد در روی زمین است و از جنایات بزرگ محسوب می‌شود؛ مخصوصا' تجاوز به کودکان که تحت هر شرایطی عنف است؛ چراکه کودک قدرت تمییز، تجزیه و تحلیل ندارد. وای اگر در ایران می گفتند! البتّه در مواردی که ملّت از باب «دفاع مشروع» و «ضرورت قتل فوری یک متجاوز و مفسد» رأسا' و بدون حکم دادگاه اقدام به معدوم نمودن متجاوز و مفسد می‌نمایند، باید تا حدّ امکان مستند سازی کنند، از صحنه جنایت فیلم تهیه کنند، شاهد بگیرند و...، تا دچار مشکلات قانونی بعدی نشوند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

انتشار ‌پیامی از مهدی کروبی برای فراخواندن مردم به شرکت در انتخابات | DW | 02.12.2019سایت اعتماد آنلاین پیامی را به نقل از مهدی کروبی، دبیرکل حزب اعتماد ملی منتشر کرده که وی در آن مردم را با وجود سرکوب اعتراضات اخیر به شرکت پرشور در انتخابات دعوت کرده است. عجب پر رو هایی هستید شما آخوندا... همتون سر و ته یه کرباسین گوه خورد آخوند بی پدر و مادر دم خروس زد بیرون این همه بیانیه برای این بود پس؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اتحادیه آزاد کارگران ایران: مردم ایران قدرت‌مندترین اعتراضات دوره‌های گذشته را رقم زدند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

یک معلم مریوانی: نیروهای سپاه و بسیج، اعتراض آرام مردم را به خشونت کشاندندjavadroshana
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

شاهدان عینی در ماهشهر؛ با دوشکا و تیربار به روی مردم آتش گشودندomid_iran1 خامنه ای فاسد قصاب 💩💩💩💩 m3hrZ4D عکس ماله اصفهانه بیچاره مردم محروم کشورم چقدر گریه کردم 😭😭😭
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

۷۵ درصد مردم ایران 'درگیر اثرات گرد و غبار' خواهند شد | DW | 02.12.2019یک کارشناس نهاد ریاست جمهوری برآورد می‌کند 'در آینده‌ای نه چندان دور' سه چهارم مردم ایران درگیر گرد و غبار باشند. او می‌گوید در حال حاضر ۵۷ درصد کل جمعیت ایران درگیر چالش زیست محیطی آلودگی هوا هستند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »