گلایه شهروندان از گرانی غیرمنطقی نان

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یک مرد جوان در گفتگو با شهروندخبرنگار ایران‌وایر درباره گرانی نان: نان هم مثل بقیه اقلام گران می‌شود.مردم باید پشت هم باشند و اعتراض کنند؛ در غیر این صورت، این وضعیت ادامه می‌یابد. مردم باید حرف‌هایشان را بزنند. شاید در این مورد افاقه کرد.» گزارش کامل:

گرانی اقلام مختلف خوراکی در روزهایی که نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری در حال ارائه وعده‌های رویایی هستند؛ همچنان در حال پیشروی است. در روزهای گذشته شاهد افزایش ۴۰ تا ۵۰ درصدی قیمت نان بودیم که اعتراض بسیاری از مردم را در شبکه‌های اجتماعی در پی داشت.

مرد جوانی گفت: «مثل بقیه اقلام که گران می‌شود. مردم باید پشت هم باشند و اعتراض کنند؛ در غیر این صورت، این وضعیت ادامه می‌یابد. مردم باید حرف‌هایشان را بزنند. شاید در این مورد افاقه کرد.» خانمی که در حال نظاره بازی کودک خود بود، گفت: «وقتی یک کارگر نتواند هر روز نان ۴ هزار تومانی برای خانواده‌اش ببرد، نتیجه‌اش فقط گرسنگی و خشم بیشتر مردم می‌شود. آیا بیشتر جوان‌های خوش‌قد و قامت را باید ببینیم که در سطل آشغال دنبال غذا می‌گردند؟»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در هند؛ ۱۲۰۰ گلدان سفالی حاوی خاکستر قربانیان به رودخانه سپرده شداما بسیاری از خانواده‌های قربانیان پس از سوزانده شدن اجساد، برای دریافت خاکستر آنها مراجعه نکرده‌اند که یکی از دلایل آن نگرانی از آلوده شدن به ویروس کرونا بوده است. نام جدید ریزش وسائیرمریضی ها تابستانی (کرونا )است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گفت و گوی تلفنی ظریف با وزیر امور خارجه انگلیسگفت‌وگوی تلفنی ظریف با وزیر امور خارجه انگلیس ظریف: آمریکا باید کاملا به تعهداتش بازگردد و دست از تلاش برای به کارگیری جنگ اقتصادی غیرقانونی علیه ایران به عنوان یک «وسیله نفوذ» در مذاکرات بردارد به اونایی که میگن رای_بی_رای میگم چرا دوره قبلی به حسن_روحانی رای دادین، که وضع کشور اینجوری بشه؟ میگن 'من شناسنامه م پاکه پاکه'! آقاااااا، این 24 میلیون نفری که بهش رای دادن، دقیقا کجان؟ از گرگ و گرگ صفت انتظار خیر داشتن، نشانه چیست؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

طرح مجلس ایران برای سرکوب شهروندان خبرنگار و کاربران شبکه‌های اجتماعییک روز پس از انتقاد علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی از فضای مجازی، حسن نوروزی، نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس ایران از بررسی طرح «تشدید مجازات همکاری یعنی برای زندان کردن مردم و بستن روزنه های اقتصادی مردم فقیر و فلاکت زده ضربتی طرح به تصویب واجرا میشه و قانون همون لحظه شروع میشه...اما برای مشکل اقتصاد وقیمت ها بیشرف ها کور وکر میشن طویله شرف داره به این مجلس جاکشا خب نماینده مجلس کاری غیر ازاین نداره،پس بیا بنشینند در موردرفع مشکلات مردم برنامه بدن؟نه اونجا هستند که چه کسانی روچگونه کله پا کنند،اگه کاری غیر از این میکردنند باعث تعجب بود.مجلس ج،ا،ا صرفاً کارشان تعیین مجازات آن هم ازنوع اشد انه. نه_به_جمهوری_اسلامی من_را_نمیدم رای_بی_رای
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

وزیر دفاع ترکیه: از ابتدای سال جاری تاکنون 1212 تروریست از پای درآمده‌اندوزیر دفاع ترکیه: از ابتدای سال جاری تاکنون 1212 تروریست از پای درآمده‌اند آفرین به ارتش دلاور و کبیر ترکیه ❤️🇹🇷 بزنید این شلوارگشادهارو کتلت کنید یاشاسین
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حوثی‌ها 17 نفر از جمله یک کودک را با موشک بالستیک کشتنددر ادامه اقدامات حوثی‌ها برای هدف قرار دادن شهروندان غیرنظامی در شهرهای مختلف یمن و به ویژه در مارب، شبه‌نظامیان وابسته به ایران روز شنبه 5 ژوئن 2021 با عوضش این بانوی یمنی توکل_کرمان که اولین زن مسلمان برنده جایزه نوبل سال ۲۰۱۱ است بجای ماندن کنار مردم یمن دارد بسیار شیک و اسلامی صفا میکند! همین روزهاست که او فریاد وااسلاما سربدهد توضیح لازم نیست عکس حجاب با بیکنی او شوهرش گویاست
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آماده‌ باش كامل در پایگاه عین الاسد در الانبارخبرنگار «العربیه» در بغداد، روز یکشنبه 16 خرداد، به نقل از یک منبع نظامی گزارش داد که نیروهای آمریکایی در پایگاه عین الاسد در استان الانبار پس از حملات
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »