گلایه مقتدایی از کندی سرعت اینترنت

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در نامه ای به وزیر ارتباطات و فناوری ارتباطات از کندی سرعت اینترنت گلایه و انتقاد کرد

به گزارش ایسنا، متن نامه عباس مقتدایی نماینده اصفهان به زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به شرح زیر است:همانگونه که مستحضرید در هفته های اخیر سرعت اینترنت کاهش بسیاری داشته و موجب گلایه هموطنان عزیز شده است و به تعبیری امور روزانه و جاری مردم عزیز با اختلال و کندی پیش می رود. هموطنان روزانه در تماسهایشان با خادمانشان در خانه ملت، از سرعت اینترنت گلایه می کنند.

روند وعده های فعلی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و عدم اقدام موثر، به اعتماد بخشی از مردم به مسئولین وزارتخانه ضربه زده است. هموطنان همچنین مطرح می کنند: «درحالیکه سرعت اینترنت هر روز کندتر می شود، وزیر ارتباطات مکررا بر لزوم افزایش قیمت آن تاکید می کنند و این درحالیست که خدمات افت کرده و قیمت می خواهد افزایش پیدا کند.»

این نکته نیز باید در پاسخ به نکات مطروحه توسط مدیران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اشاره شود که در دولت قبل نیز فراگیری کرونا وجود داشته و میزان مصرف اینترنت کم نبوده است، ولی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تلاش می کرد که سرعت اینترنت با مشکل جدی مواجه نشود. لذا مستدعی است باقید فوریت تدبیر و اقدام لازم بعمل آید و اینجانب را نیز از نتیجه اقدامات انجام شده مطلع نمایند.هموطنان چشم انتظار اقدام عاجل و آنی جنابعالی و همکاران محترمتان هستند.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ای بیشرفا

🤣😅😂چه نونی به هم قرض میدن😂😅🤣

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گمانه‌زنی‌ها درباره احتمال کاهش عامدانه سرعت اینترنت در ایران؛ «هدف اینستاگرام است»افزایش اختلال اینترنتی و ادامه کندی سرعت اینترنت در ایران باعث شده است که گمانه‌زنی درباره عامدانه بودن این اقدام بیشتر شود. راستش اپراتورهای دیگه رو نمیدونم مال من رایتله ویرعتش هم عالیه
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

اعتراضات به کندی اینترنت در ایران؛ 'قرار است اینستاگرام به سرنوشت وایبر دچار شود' | DW | 21.02.2022اعتراضات کاربران فضای مجازی در ایران باعث شد که مسئولان هم به کندی سرعت اینترنت اذغان کنند. بیش از همه کاربران شبکه‌های اجتماعی، به‌ویژه اینستاگرام با مشکل مواجه هستند. این پدیده از آغاز کار دولت سیزدهم شکل گرفته است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

دیوان حکمیت ورزش شکایت استقلال از کنفدراسیون فوتبال آسیا را رد کرددادگاه حکمیت ورزش «CAS»، شکایت باشگاه استقلال تهران از کنفدراسیون فوتبال آسیا برای حذف از لیگ قهرمانان را رد کرد.پس از اخراج استقلال از لیگ قهرمانان آسیا،
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دادگاه عالی ورزش، تصمیم حذف استقلال از آسیا را تایید کرددادگاه عالی ورزش، تصمیم حذف استقلال از آسیا را تایید کرد امروز، سه‌شنبه AFC خبر داد که دادگاه عالی ورزش تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر جذف استقلال از لیگ قهرمانان را تایید کرده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ردیابی دانشجویانی که دز اول واکسن را نزدند/ امتناع دانشجویانِ خوابگاهی از اعلام ابتلایشان به کرونادر گفت‌وگو با ایلنا اعلام شد: ردیابی دانشجویانی که دز اول واکسن را نزدند/ امتناع دانشجویانِ خوابگاهی از اعلام ابتلایشان به کرونا طبق مصوبات ستاد کرونا حضور در اماکن باید با بیست درصد ظرفیت باشه با توجه به پروتکل‌های ارائه شده توسط سازمان سنجش برای برگزاری کنکور،عملا چنین چیزی نشدنیه بهتره ستاد کرونا به مصوبات خودش عمل کنه و آزمون دکتری رو به تعویق بیندازه تعویق_کنکور_دکتری_1401 چندین ماهه داریم زحمت میکشیم ولی با این سردرد و سرفه مطمئنا اون تمرکز لازم سر جلسه رو نخواهیم داشت و زحماتمون به باد میره،قرار گرفتن در شرایط پیک بیماری و سرعت انتقال بالای ویروس در یک جلسه چهارساعته در فضای بسته هم به جای خود! تعویق_کنکور_دکتری_1401
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

شناسه‌ی رسمی تماس با رادیوفردااگر شما هم در ایران این روزها با کندی سرعت اینترنت و اختلال در دسترسی به اینستاگرام مواجه شده‌اید، برای ما از تجربه خود بگویید. لطفا در پیام خود بگویید از چه شهری تماس می‌گیرید و دقیقا چه ساعت‌هایی در دسترسی به اینستاگرام به مشکل برمی‌خورید. بله دراستانهای مرکزی هم اینیستاگرام بامشکل مواجه شده اینستاگرام در ایران ریده کاملا و نشسته روی رینشش کسی نفهمه! چ تجربه ای شماهم مردمو اوسکول کردید!
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »