گلایه فرزند حاجی گلدی برزین از بی‌توجهی مسئولان به حال وخیم پدرش/ ارشاد گفت برای درمان پدرم وام می‌دهد و از حقوق چهارصدهزارتومانی او کسر می‌کند

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

باغشی حاجی گلدی برزین کمانچه نواز برجسته ترکمن روز گذشته چهارشنبه هفتم اردیبهشت در تنگدستی درگذشت. فرزند او از کم لطفی ارشاد و بی‌توجهی مسئولان فرهنگی نسبت به حال او انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حاجی‌گلدی برزین کمانچه‌نواز برجسته‌ی ترکمن پس از تحمل چند سال درد و بیماری در تنگدستی و رنج و انزوا از دنیا رفت.

وی در توضیحات بیشتر گفت: پدرم حدود پنج ماه پیش از ایوان خانه سقوط کرد و لگنش دچار شکستگی شد و ما او را به بیمارستان بردیم و دکتر معالجش او را عمل کرد و در محل شکستگی پلاتین کار گذاشت و پس از عمل، حدود سه هفته در بیمارستان بستری شد و همین مسئله باعث شد دچار زخم بستر شود. فرزند حاجی گلدی برزین در پاسخ به این سوال که حقوق ماهانه پدرش چقدر بوده هم گفت: حقوق ماهیانه پدرم طی این سال‌ها فقط چهارصد هزارتومان بوده و ارشاد می‌خواسته این مبلغ را به جای اقساط وام بردارد و این درحالی است که پدرم هیچ منبع درآمد دیگری جز این حقوق نداشته است که این مبلغ حتی هزینه خرید داروهای زخم بستر او را تامین نکرد!

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ذوب آهن در زیان مالی ،لطفا مسولین از خواب غفلت بیدار شوند

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پناه‌جویان کاله پس از طرح انتقال به رواندا: قاچاق‌چی یک قدم از قانون جلوتر استدر سفر به «کاله» و «دانکرک»، دو شهر اصلی در شمال فرانسه که نقطه حرکت پناه‌جویان به بریتانیا است، شرایط زندگی و روانی مردان مجردی را روایت می‌کنیم که یک جمله در صحبت‌هایشان یکسان است:ما مردان مجرد هم انسان هستیم، ما را هم ببینید. اطلاع_رسانی aidaghajar
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

روزانه بیش از ۷۰۰ کانتینر هندوانه از ایران به ترکیه می‌رودنایب رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی می‌گوید روزانه بیش از ۷۰۰ کانتینر هندوانه از ایران به ترکیه صادر می‌شود و این در حالی است که ایران با کمبود شدید منابع آبی روبرو است. اخبار_ایران صادرات
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ایران دارای رنگین‌کمانی از گسل‌ها است/منشأ ۸۵ درصد ریزگردها از کشور عراقرئیس سازمان مدیریت بحران کشور: *۸۵ درصد ریزگردهای ایران از سمت عراق به کشور می‌رسد *۸ کانون ریزگرد در عراق، سوریه، عربستان و اردن در اطراف کشور داریم *ایران دارای رنگین‌کمانی از گسل‌ها است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بغداد از احتمال از سرگیری روابط دیپلماتیک تهران و ریاض خبر دادسخنگوی وزارت خارجه عراق اعلام کرد که مذاکرات ایران و عربستان ادامه دارد و این مذاکرات ممکن است منجر به ازسرگیری روابط دیپلماتیک میان دو کشور منجر شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سرقت بیش از 3000 اثر تاریخی از موزه‌های ازبکستان در 30 سال گذشتهسرقت بیش از 3000 اثر_تاریخی از موزه‌های ازبکستان در 30 سال گذشته شوکت میرضیایف، رئیس جمهور ازبکستان در نشست دولت که با هدف افزایش نقش موزه‌ها در توسعه گردشگری برگزار شد، درباره وضعیت موزه‌های این کشور اطلاعاتی ارائه کرد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

انصراف فوتبالیست‌های دانشگاه امیرکبیر از جام رمضان در اعتراض به ممانعت از حضور تماشاچیان زنشماری از تیم‌های فوتبال دانشگاه امیرکبیر در اعتراض به ممانعت از حضور دانشجویان دختر در میان تماشاچیان از انجام مسابقه خودداری کردند و انصراف دادند. رمضان یعنی گرسنگی، گرسنگی جام نمیخواد!
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »