گفت‌وگوی تلفنی چاووش‌اوغلو با وزرای خارجه قرقیزستان و لیتوانی

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر امور خارجه ترکیه به صورت تلفنی با همتایان قرقیزستانی و لیتوانیایی خود گفتگو کرد. - خبرگزاری آناتولی

آنکارا/ خبرگزاری آناتولی

بر اساس بیانیه وزارت امور خارجه قرقیزستان، دو طرف در این گفتگو از پویایی مثبت در توسعه روابط دوجانبه استقبال کردند. تشکیل شورای عالی همکاری‌های راهبردی در سطح روسای جمهور دو کشور نیز از موضوعات دیگر مورد گفتگو میان چاووش اوغلو و قلی‌بی‌اوف بوده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گفت‌وگوی تلفنی اردوغان با پادشاه عمان و امیر قطررئیس‌جمهور ترکیه و پادشاه عمان و امیر قطر درباره توسعه همکاری‌ها تلفنی گفت‌وگو کردند. - خبرگزاری آناتولی خایمالی برای دریافت صدقه فطریه😂
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

قالیباف: با ۵ هزار دلار می‌توان خودرو با کیفیت بسیار عالی وارد کردقالیباف: با ۵ هزار دلار می‌توان خودرو با کیفیت بسیار عالی وارد کرد یک نماینده: *قیمت پراید به ۲۰۵ میلیون تومان رسیده است، چه کسی باید پاسخگوی این وضعیت باشد *وزیر صمت چکاره است؟ *آیا نباید مجلس نظارت کند؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اردوغان و گوترش تلفنی گفتگوی کردنداردوغان و گوترش تلفنی گفتگوی کردند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

جروزالم پست: حمله هکرهای مرتبط با ایران به فرستنده رادیویی اسرائیل | DW | 29.04.2022رسانه‌های اسرائیل از حمله هکرهای احتمالا مرتبط با ایران خبر داده‌اند که در آستانه برگزاری روز قدس صورت گرفته است. کلمه 'هک شد' بر روی وبسایت پخش زنده یک رادیوی اسرائیلی نقش بست و یک ویدئو در دفاع از فلسطینی‌ها گذاشته شد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

روسیه: با آمریکا پس از پایان عملیات نظامی در اوکراین مذاکره می‌کنیمولادیمیر یرماکوف، رئیس اداره عدم انتشار و کنترل تسلیحات وزارت خارجه روسیه اعلام کرد، به محض اتمام «عملیات ویژه نظامی» روسیه در خاک اوکراین، گفتگوهای
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

انتقاد قالیباف از «انگیزه‌های سیاسی» در جنجال «سیسمونی‌گیت»؛ ۲۳۳ نماینده خواهان برخورد امنیتی با منتقدان شدند🔺انتقاد قالیباف از «انگیزه‌های سیاسی» در جنجال «سیسمونی‌گیت»؛ ۲۳۳ نماینده خواهان برخورد امنیتی با منتقدان شدند ▪️۲۳۳ نماینده مجلس با حمایت از قالیباف، از وزارت اطلاعات خواستند برای «شناسایی طراحان و مجریان تخریب مجلس» وارد عمل شود. ⬇️ بیشتر بخوانید: از طویله انتظاری نیست Hamatoon dozdid haromzadeha اهمیت رسوایی موضوع سیسمونی به کنار، تهدید ( در یک قایق هستیم )قالیباف موثر واقع شد ۲۳۳ نفر تائید کردند که همانند قالیباف شلغشون توبه دادن ملت هست نه توبه کردن.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »