گفت‌وگوی ولیعهد سعودی با وزیر خارجه بریتانیا درباره تحولات منطقه

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

گفت‌وگوی ولیعهد سعودی با وزیر خارجه بریتانیا درباره تحولات منطقه العربيه_فارسى

ایران اخبار, ایران سرفصلها

در این جلسه، شاهزاده خالد بن بندر بن سلطان بن عبدالعزیز، سفیر سعودی در بریتانیا، شاهزاده فیصل بن فرحان بن عبدالله وزیر امور خارجه سعودی و دکتر ماجد بن عبدالله القصیبی وزیر تجارت پادشاهی عربی سعودی نیز حضور داشتند.

از طرف هیئت دیپلماتیک بریتانیایی نیز «نیل کرومپتون» سفیر بریتانیا در پادشاهی عربی سعودی و تعدادی از مقامات ارشد دولت بریتانیا وزیر خارجه این کشور را همراهی می‌کردند. گفتنی است که روابط سیاسی و اقتصادی پادشاهی عربی سعودی و بریتانیا از دیر باز بسیار نزدیک بوده است و دو کشور در زمینه مسائل اقتصادی و سیاسی همکاری‌های نزدیکی با هم دارند علاوه بر مسائل اقتصادی دو کشور در مبارزه با تروریسم و حمایت از صلح و ثبات منطقه خاورمیانه دارای دیدگاه مشترکی هستند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

هههههه. سعود. فقط. به جز. از جزیه دادن. دیگر. چه را. میفهمد.

به به گاو_شیرده انگل_یس اومده گاوها سعودی را بدوشه... 🤭😂😉🥳🍿

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

صد رهبر سابق جهان: گروه هفت هزینه واکسیناسیون کووید کشورهای فقیر را بپردازدیکصد رئیس جمهور، نخست‌وزیر و وزیر خارجه سابق جهان از دولت‌های ثروتمند عضو گروه هفت خواستند با پرداخت هزینه واکسیناسیون جهانی علیه کووید-19، به جلوگیری از
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

طرح مفصلی درباره سفر داریم/ کشور با نمایش اداره نمی‌شود/ باید با جهان تعاملات سازنده داشته باشیمنامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: اگر صحبت از محرومیت‌زدایی می‌کنیم فقط در بحث‌های حقوق اولیه نیست بلکه در موضوع تفریح و سلامت مردم نیز وجود دارد. طرح مفصلی درباره سفر داریم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

توافق تاریخی گروه هفت؛ اخذ مالیات ۱۵ درصدی از غول‌های فناوریاین توافق از سوی ریشی سوناک، وزیر دارایی بریتانیا که کشورش میزبانی این نشست را برعهده دارد، یک توافق «تاریخی» و «لحظه‌ای افتخار آمیز» توصیف شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بیمه‌ها سالانه ۲ هزار میلیارد تومان خسارت بابت تصادفات ساختگی پرداخت می‌کنند/مکاتبه با وزیر نیرو در پی خاموشی شهرهارییس پلیس راهور ناجا با اشاره به دستاورهای مثبت استفاده از ترسیم کروکی‌های الکترونیک گفت: امیدواریم بتوانیم تا پایان آبان‌ماه در اکثر استان‌‌های کشور از این دست‌افزار برای ترسیم کروکی در تصادفات استفاده کنیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

یورو زیر 21 سال؛ پسران مانشافت قهرمان یورو 2020 شدندپسران زیر 21 سال آلمان با گلزنی لوکاس نمه‌چا بازیکن جوان منچستر سیتی، برای سومین بار با شکست پرتغال فاتح جام ملت‌های 2020 اروپا شدند.دیدار نهایی جام
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

طرح مفصلی درباره سفر داریمنامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: اگر صحبت از محرومیت‌زدایی می‌کنیم فقط در بحث‌های حقوق اولیه نیست بلکه در موضوع تفریح و سلامت مردم نیز وجود دارد. طرح مفصلی درباره سفر داریم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »