گفت‌وگوی وزرای خارجه ترکیه و بلاروس پیرامون مهاجرت غیرقانونی

01/10/1400 04:14 ب.ظ

وزیر امور خارجه ترکیه با همتای بلاروسی‌اش در ارتباط با روند مهاجرت غیرقانونی تلفنی گفت‌وگو کرد. - خبرگزاری آناتولی

وزیر امور خارجه ترکیه با همتای بلاروسی‌اش در ارتباط با روند مهاجرت غیرقانونی تلفنی گفت‌وگو کرد.مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه و ولادیمیر ماکئی، همتای بلاروسی وی از طریق تماس تلفنی در ارتباط با موضوع مهاجرت غیرقانونی تبادل نظر کردند.بنا به اعلام وزارت امور خارجه ترکیه، در این گفت‌وگو موضوعات مربوط به مسائل دوجانبه و بین‌المللی مورد ارزیابی قرار گرفته است.

بنا به اعلام وزارت امور خارجه ترکیه، در این گفت‌وگو موضوعات مربوط به مسائل دوجانبه و بین‌المللی مورد ارزیابی قرار گرفته است. چاووش‌اوغلو پیشتر در حاشیه نشست وزرای خارجه سازمان امنیت و همکاری اروپا در سوئد دیدار کرده بود.

ادامه مطلب:
aa_persian »

تاکید وزیر خارجه مالزی بر توافق تجارت آزاد با ترکیهتاکید وزیر خارجه مالزی بر توافق تجارت آزاد با ترکیه وزیر خارجه مالزی بر تقویت مناسبات با ترکیه به ويژه در خصوص تجارت آزاد تاکید کرد.

دیدار اردوغان با وزیر خارجه مالزیرئیس‌جمهور ترکیه، وزیر امور خارجه مالزی را در آنکارا به حضور پذیرفت. - خبرگزاری آناتولی

گزارش توییتری امیرعبداللهیان از حضورش در نشست وزیران امور خارجه سازمان همکاری اسلامی در پاکستانوزیر امور خارجه کشورمان گزارشی از حضور خود در نشست اخیر وزیران امور خارجه سازمان همکاری اسلامی در اسلام‌آباد ‌پاکستان منتشر کرد.

وزارت خارجه آمریکا از خروج سفیر ایران از یمن استقبال کردند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، امروز در پاسخ به پرسشی درباره خبرهای منتشرشده در مورد خروج سفیر جمهوری اسلامی ایران از یمن گفت: «ما امیدواریم که خروج سفیر ایران از یمن نشانه آن باشد که یمنی‌ها نقش عمیق بی‌ثبات‌کننده‌ای را که ایران مدت‌ها است در کشورشان ایفا می‌کند، درک کنند.» لعنت بر کارتر

وزارت خارجه روسیه دو دیپلمات آلمانی را اخراج کرد | DW | 21.12.2021پس از صدور حکم حبس ابد برای یک مامور دولت روسیه به اتهام قتل در آلمان و اخراج دو دیپلمات روس از این کشور، روسیه نیز دو دیپلمات آلمانی را اخراج کرد. این مامور روسیه دو سال پیش یک فرمانده سابق چچنی را به قتل رسانده است. چرا حرفى در باره ترورهاى موساد از دانشمندان ايرانى نميزنيد ؟؟ صهيونيستهاى كودك كش كه خودشان نيازى به پنهان كارى نميبينند ، ولى شماها، مدعيان آزادى بيان و دموكراسى چرا خفه خون گرفتين ؟ همه ش از ايران و روسيه و چين؟؟ از آمريكا چخبر ؟ پليس آدمكش شان؟ اخيرا سياه پوستى رو نكشتند ؟! كثير من الناس يزعمون أن إنكار محمد قاسم يثبت فقط أنه الإمام المهدي نفسه. سواء قبل أو رفض ، من المستحيل أن يهرب من مصيره.

بیانیه بریتانیا و کشورهای خلیج: تنش‌افزایی اتمی ایران امنیت بین‌الملل را تهدید می‌کندبریتانیا و کشورهای خلیج در بیانیه‌ای مشترک اعلام کردند که تنش‌افزایی اتمی ایران امنیت منطقه‌ای و بین‌المللی را تهدید می‌کند.وزرای خارجه این کشورها، شامگاه خلیج_فارس PersianGolf همین که امنیت شما رو تهدید کنه یعنی کار درستیه بریتانیا خودش یک پای تنش افزائیه !

وزیر امور خارجه ترکیه با همتای بلاروسی‌اش در ارتباط با روند مهاجرت غیرقانونی تلفنی گفت‌وگو کرد.مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه و ولادیمیر ماکئی، همتای بلاروسی وی از طریق تماس تلفنی در ارتباط با موضوع مهاجرت غیرقانونی تبادل نظر کردند.

بنا به اعلام وزارت امور خارجه ترکیه، در این گفت‌وگو موضوعات مربوط به مسائل دوجانبه و بین‌المللی مورد ارزیابی قرار گرفته است.

چاووش‌اوغلو پیشتر در حاشیه نشست وزرای خارجه سازمان امنیت و همکاری اروپا در سوئد دیدار کرده بود.

وزیر امور خارجه ترکیه در پیام توئیتری در خصوص این گفت‌وگوی تلفنی گفت: با ماکئی در رابطه با روابط دوجانبه، تحولات منطقه‌ای و مهاجرت غیرقانونی (نامنظم) گفت‌وگو کردیم.