گفت‌وگوی ترامپ و نتانیاهو درباره پیمان دفاعی متقابل

14/09/2019 08:17:00 ب.ظ

ترامپ, نتانیاهو

گفت‌وگوی ترامپ و نتانیاهو درباره پیمان دفاعی متقابل

14.09.2019واشنگتن/ خبرگزاری آناتولیدونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در توئیتر خود نوشت: امروز برای مذاکره درباره احتمال امضای پیمان دفاعی متقابل به منظور تقویت هرچه بیشتر ائتلاف باشکوه ایالات متحده با اسرائیل با نخست وزیر نتانیاهو تلفنی گفت‌وگو کردم.در ادامه این پیام توئیتری آمده است:

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

اوضاع آرام بازار سنندج/ ‌مغازه‌ها باز و کسبه به فعالیت روزانه مشغول هستند + فیلم- اخبار کردستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

پرزیدنت ترامپ و نتانیاهو درباره «پیمان دفاع مشترک» آمریکا و اسرائیل گفت‌وگو کردند🔺پرزیدنت ترامپ و نتانیاهو درباره «پیمان دفاع مشترک» آمریکا و اسرائیل گفت‌وگو کردند ⚡️رئیس جمهوری ایالات متحده در تماسی تلفنی با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل، درباره روابط دوجانبه، به ویژه همکاری‌های دفاعی مشترک بین دو متحد گفت‌وگو کرد.

آخرین اظهارات ترامپ درباره مشاور امنیت ملیآخرین اظهارات ترامپ درباره مشاور امنیت ملی: قصد ندارم پمپئو را با حفظ سمت، به عنوان مشاور امنیت ملی معرفی کنم با این حال در این باره با او صحبت کرده‌ام ما دیدگاه‌های مشترک زیادی داریم و در اندک مسائلی هم با هم اختلاف نظر داریم

دولت پرزیدنت ترامپ فروش جت‌های جنگی اف ۳۵ به لهستان را تائید کرددولت پرزیدنت ترامپ فروش جت‌های جنگی اف ۳۵ به لهستان را تائید کرد ارتش ایالات متحده طی دیدار آندژی دودا، رئیس جمهور لهستان، با پرزیدنت ترامپ در ماه ژوئن گذشته یک جت «اف ۳۵» را بر فراز کاخ سفید به پرواز درآورد.

مجلس نمایندگان کنگره طرح استیضاح ترامپ را 'جلوتر برد'کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا که اکثریت آن با دموکرات‌هاست موافقت کرده که تحقیق و تفحص پیرامون ضرورت استیضاح دونالد ترامپ را آغاز کند و امیدوار است تا پایان سال جاری میلادی که کمی بیش از سه ماه از آن باقی مانده بتواند نظر نهایی خود را در این باره اعلام کند.

وزیر خزانه‌داری آمریکا: برنامه‌ای برای دیدار ترامپ و روحانی وجود ندارداستیون منوشین، وزیر خزانه‌داری آمریکا، اعلام کرد که برنامه‌ای برای دیدار دونالد_ ترامپ رییس‌جمهوری این کشور با حسن_روحانی رییس‌جمهوری ایران وجود ندارد. او همچنین گفت که کارزار «فشار حداکثری» آمریکا علیه ایران ادامه خواهد یافت. بیشتر بخوانید:

ترامپ: ایران تمایل دارد با ما دیدار کند

رئیس جمهور آمریکا و نخست وزیر اسرائیل پیرامون امضای پیمان دفاعی متقابل تلفنی گفت‌وگو کردند.الیوت اِنگل: مردم ایران باید بتوانند مانند آمریکا از دموکراسی برخوردار شوند الیوت انگل، رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان به سوال خبرنگار صدای آمریکا پاسخ داد.به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه اینترنتی پولیتیکو، دونالد ترامپ، رییس‌جمهوری آمریکا به خبرنگاران گفت، به مایک پامپئو، وزیر امور خارجه دولتش سمت دومی نمی‌دهد اما با این حال در این باره با او صحبت کرده است.اشتراک مشاهده نظرات چاپ دولت پرزیدنت ترامپ فروش بالقوه ۳۲ فروند جت جنگی «اف ۳۵» به لهستان به ارزش ۶.

14.09. چند تن از اعضای کنگره ایالات متحده از جمله الیوت اِنگِل، رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان، به همراه استیو کوهن، عضو گروه مشترک مجلس نمایندگان آمریکا برای حقوق بشر و دموکراسی در ایران،‌ در جمع شرکت کنندگان در یک مراسم یادبود و نمایشگاه عکس یک روزه که پنجشنبه ۲۱ شهریور ماه در نزدیکی محل ساختمان کنگره ایالات متحده برگزار شده بود، سخنانی را ایراد کردند.2019 واشنگتن/ خبرگزاری آناتولی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در توئیتر خود نوشت: امروز برای مذاکره درباره احتمال امضای پیمان دفاعی متقابل به منظور تقویت هرچه بیشتر ائتلاف باشکوه ایالات متحده با اسرائیل با نخست وزیر نتانیاهو تلفنی گفت‌وگو کردم. ما دیدگاه‌های مشترک زیادی داریم و در اندک مسائلی هم با هم اختلاف نظر داریم اما او دوست دارد فرد دیگری تصدی این سمت (مشاور امنیت ملی) را بر عهده بگیرد و من هم همین نظر را دارم. در ادامه این پیام توئیتری آمده است: ''در نشست آغازین مجمع عمومی سازمان ملل متحد که قرار است هفته آخر سپتامبر در نیویورک برگزار شود، با نتانیاهو دیدار خواهم کرد. مراسم یادبود قربانیان کشتار ۶۷ در مقابل کنگره آمریکا، واشنگتن الیوت اِنگِل، نماینده دموکرات از ایالت نیویورک و رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان، در گفت‌وگو با صدای آمریکا گفت: «ما همه آمریکایی هستیم. بی‌صبرانه منتظر ادامه مذاکره بر سر این پیمان دفاعی متقابل پس از انتخابات اسرائیل هستم. لهستان در پی اشغال نظامی اوکراین توسط روسیه، بودجه دفاعی اش را مرتب افزایش داده است.

'' . شاید تفاوت‌هایی در سیاست‌‌گذاری داشته باشیم، ولی همه به آزادی‌های اساسی معتقدیم. او در این خصوص گفت: همه به شدت خواستار این سمت هستند.