گفت‌وگوی چاووش‌اوغلو با همتای اسرائیلی خود

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیران امور خارجه ترکیه و اسرائیل تلفنی گفت‌وگو کردند. - خبرگزاری آناتولی

مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه با یائیر لاپید، همتای اسرائیلی خود تلفنی گفت‌وگو کرد.در حالی که برنامه‌ای درباره بازدید اسحاق هرتزوگ، رئیس‌جمهور اسرائیل از ترکیه هنوز مشخص نیست، تماس‌های مقامات دو کشور در سطوح مختلف ادامه دارد.

گفتنی است منابع دیپلماتیک امروز از تماس تلفنی رجب طیب اردوغان، رئسی‌جمهور ترکیه با اسحاق هرتزوگ همتای اسرائیلی خود خبر داده و اعلام کردند که اردوغان از وی برای سفر به ترکیه دعوت به عمل آورد و هرتزوگ نیز از این دعوت استقبال کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بحران بر سر اوکراین؛ بلینکن با همتای روسی خود دیدار می‌کندآنتونی بلینکن، وزیر خارجه ایالات متحده، در ادامه اقدامات خود برای کاهش بحران با مسکو بر سر اوکراین با همتای روسی خود در ژنو دیدار می‌کند. یکی بزنی دوتا میخوری دیگه قلدر بازی تمام شده خجالت بکشید چه کار مظلومین دنیا دارید اگر تمام‌ دنیا را از مسلمانان بگیرید عقیده ودینشان را نمی توانید بگیرید تا اینشا الله امام زمان ظهور کندانتقام همه شما را در دادگاه الهی خواهد گرفت شما فقط از زندگی کردن تحریم را یاد گرفته اید خوب این چه هنری است ما با تحریم کردن شما سبک زندگیمان را عوض میکنیم. اصلا نمی خواهیم به سبک شما زندگی کنیم این جنایات اسمش رهبری کردن جهان است شما غیر از خودتون هیچ کس را نمی بینید
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

مصوبه مجلس: ایرانیان خارج با ۱۵ هزار یورو می‌توانند سربازی خود را بخرند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بایدن: روسیه در صورت اشغال خاک اوکراین با فاجعه روبرو می‌شودرئیس‌جمهوری آمریکا می‌گوید که اقتصاد روسیه در صورت حمله این کشور به اوکراین با تحریم‌های «شدید» و بی‌سابقه‌ای روبرو خواهد شد. بایدن کاری کرده که حرف 'خمینی' که دست نشانده همین دموکرات ها بود، داره به حقیقت میپیونده: 'آمریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند'. گوه‌نخور بابا!! بایدن هیچ غلطی نمیکنه و نمیتون بکنه خاک‌تو سر
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

با سریع‌ترین هواپیماهای جنگنده‌ جهان آشنا شوید | DW | 20.01.2022هواپیماهای جنگی سریع‌ترین و در عین‌حال گران‌ترین هواپیماها هستند. سرعت این هواپیماها می‌توانند در نبرد هوایی تعیین کننده باشند. در این گزارش تصویری با سریع‌ترین جنگنده‌های جهان آشنا شوید:
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تداوم روند فقرافزایی با این شتاب، سرانجام خطرناکی را برای ایران رقم خواهد زد/ دولت مسئله هسته‌ای کشور را با نگاه به منزلت و منافع ملت ایران حل کندیک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: همه کارشناسان و فعالان سیاسی وظیفه دارند نسبت به مذاکرات هسته‌ای که مرتبط با امنیت ملی است و سطح و مرتبه آن فراتر از دسته بندی‌ها و جناح بندی های سیاسی داخلی است، نگاه فراجناحی و ملی داشته باشند. کدام منزلت و منافع ملت؟ مگر دیگر با وجود نوکران روسیه در راس ایران ، عزت و شرفی هم مانده که بخواهد حفظ شود؟ فعلا ایران برگ برنده روسیه است در جهان اگر ایران آخوند زده نبود قطعا تا الان روسیه هم مانند شوروی سابق فرو پاشیده بود. قطعا مورد توجه است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

بلینکن: پیشرفت‌هایی در مذاکرات با ایران صورت گرفته و دستیابی به توافق ممکن استآنتونی بلینکن گفت: «ارزیابی شخصی من پس از گفتگو با همه همکارانم این است که بازگشت به پایبندی مشترک [به برجام] همچنان ممکن است.» لااقل عکس خبری فوری تونو یکم مُدرن تر با یه فونت زیباتر و لوگوتون بذارید. کیر ایرانم نیستین خارکسته های امریکایی چین ننتون و گاییده 😂😂😂 دموکراتها خودشون رو به آب و اتیش میزنن که به خاطر لجشون با دولت قبلی هم که شده با جمهوری اسلامی به توافق برسن درحالی که پر جونشون میدونن که آخوند جز زور زبانی دیگری حالیش نمیشه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »