گفت‌وگوی تلفنی اردوغان و پوتین پیرامون سوریه

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 7 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 53%

روسای جمهور ترکیه و روسیه تلفنی گفت‌وگو کردند

ایران اخبار, ایران سرفصلها

رئیس جمهور ترکیه طی تماس تلفنی با همتای روس خود به بررسی و ارزیابی مسئله سوریه و روابط دوجانبه پرداخت.

به گزارش مرکز ارتباطات نهاد ریاست جمهوری ترکیه، رجب طیب اردوغان با ولادیمیر پوتین، همتای روس خود به صورت تلفنی گفت‌وگو کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روسای جمهور ترکیه و روسیه پیرامون سوریه تلفنی گفت‌وگو خواهند کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تاکید بر حفظ تمامیت ارضی سوریه در چهاردهمین نشست روند آستانه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تصاویر ماهواره‌ای از تونل‌های در دست احداث ایران برای ذخیره موشک‌ها در سوریهشبکه تلویزیونی فاکس نیوز «Fox News» آمریکا سه‌شنبه 10 دسامبر تصاویری ماهواره‌ای از تونل‌های در دست بسیار کار درست و هوشمندانه‌ای است؛ چون از سوریه خیلی راحت‌تر میشه اسرائیل رو زد تا از ایران 🙂 کاری به این ندارم که ذخیره کردن موشک کار درستیه یا نه چیزی که متعجبم میکنه اینه که چرا رسانه یک کشور عربی که داعیه رهبریت اسلام را داره (المملكه_العربيه_السعوديه ) اینقدر بی غیرت شده که از مثلا کشف این تونل ها 'خر کیف' میشه.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

فاکس‌نیوز: ایران در حال ساخت تونل‌ با اهداف نظامی در مرزهای سوریه و عراق استراه فرار زمینی واسه آقا و نوچه هاش دارن آماده میکنند کسی که اینا رو با هواپیما جایی راه نمیده IranProtests وقتشه برادران دوست و عزیز اسرائیلی همانند دوسال گذشته دست به کار بشند ما مردم ایران از ارتش اسرائیل در برابر نیروی تروریست سپاه حمایت قاطعانه میکنیم IsraelPersian israelipm_farsi Israelipm_ar CENTCOMFarsi IDFFarsi خوب کاری میکنه.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

ادامه خنثی‌سازی تله‌های انفجاری تروریست‌ها در راس العین سوریهوزارت دفاع ملی ترکیه از خنثی سازی 565 گلوله خمپاره متعلق به گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ در شهرستان راس العین سوریه خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پایان دیدارهای اولیه گفت‌وگوهای سوریه در پایتخت قزاقستاندیدار‌های اولیه چهاردهمین دور مذاکرات صلح سوریه با حضور نمایندگان ترکیه، روسیه و ایران در نورسلطان پایتخت قزاقستان به پایان رسید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »