گفت‌وگوی تلفنی روسای جمهور ترکیه و لهستان

21/11/1400 06:55:00 ب.ظ

گفت‌وگوی تلفنی روسای جمهور ترکیه و لهستان رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه با آندژی دودا، همتای لهستانی خود تلفنی گفت‌وگو کرد.

10.02.

2022 آنکارا/خبرگزاری آناتولی رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه با آندژی دودا، همتای لهستانی خود تلفنی گفت‌وگو کرد. بر اساس بیانیه مرکز ارتباطات ریاست جمهوری دو طرف در این دیدار در خصوص اقدامات لازم برای بهبود روابط ترکیه و لهستان و همچنین مسائل منطقه‌ای به تبادل نظر پرداختند.

رئیس‌جمهور لهستان در این مکالمه تلفنی برای رئیس‌جمهور اردوغان و امینه اردوغان همسر وی آرزوی سلامتی کرد. اردوغان نیز ضمن تشکر از دودا گفت که قصد داریم روابط ترکیه و لهستان را با تاسیس «شورای همکاری عالی راهبردی بین دو کشور» به سطح بالا برسانیم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

اقتصاد- اصفهانی

ونزوئلا، سوریه یا پاکستان؟ ... اقتصاد ایران به کجا می‌رود؟ این پرسش مدت‌هاست ذهن ایرانیان زیادی را درگیر کرده است. ایرانیانی که مدام با رکوردهای تازه قیمت‌ها مواجه می‌شوند و حالا دولت می‌گوید شاید چند صفر اسکناس‌های رایج را حذف کند تا خواندن اعداد راحت‌تر شود! جواد صالحی‌اصفهانی، اقتصاددان، دانش‌آموخته هاروارد و استاد دانشگاه پلی‌تکنیک ویرجینیا در آمریکا معتقد است که اقتصاد ایران گرفتار شرایط غیرعادی شده و در بزنگاهی است که می‌تواند به سمت شرایط خطرناک تغییر مسیر دهد. توصیف او از اقتصاد ایران، اتاق تاریکی است که درِ خروج آن گم شده و هر حرکتی غیرممکن است. این اقتصاددان برجسته به «شرق» می‌گوید که وضعیت اقتصاد، برای ایرانی‌ها یک زندگی غیرعادی و سوررئالیسم را رقم زده است و خروج از این وضعیت به‌سادگی ممکن نیست. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

گفت‌وگوی تلفنی وزیرخارجه ترکیه با سرپرست وزارت خارجه طالبان

گفت‌وگوی تلفنی وزیرخارجه ترکیه با سرپرست وزارت خارجه طالبان

گفت‌وگوی وزرای خارجه ترکیه و آمریکا درباره تنش میان روسیه و اوکراینگفت‌وگوی وزرای خارجه ترکیه و آمریکا درباره تنش میان روسیه و اوکراین وزارت امور خارجه ترکیه اعلام کرد مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه کشور با آنتونی بلینکن، همتای آمریکایی خود به صورت تلفنی گفت‌وگو کرد.

گفت‌وگوی جو بایدن و ملک سلمان درباره تامین انرژی، ایران و یمنجو بایدن، رئیس جمهوری ایالات متحده، و ملک سلمان، پادشاه عربستان سعودی، روز چهارشنبه در مکالمه‌ای تلفنی درباره ذخایر انرژی و تحولات خاورمیانه، از جمله ایران و یمن، گفت‌وگو کردند.

دستور معاون اول رییس جمهور برای تامین اعتبار و حل مشکلات مراکز درمانیدر جلسه روسای کمیته های تخصصی کرونا عنوان شد: دستور معاون اول رییس جمهور برای تامین اعتبار و حل مشکلات مراکز درمانی تاکید بر آمادگی بیمارستان ها همزمان با شروع پیک ششم کرونا فوق العاده خاص کادر مظلوم سلامت! وعده توخالی! فوق العاده خاص کادر مظلوم سلامت!

گفت‌وگوی بایدن و سلمان در باره مذاکرات برجام و جنگ یمن | DW | 10.02.2022بایدن پادشاه عربستان را از مذاکرات احیای برجام و تداوم تلاش برای 'ممانعت از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای' آگاه کرده است. سلمان هم 'تلاش مشترک برای ممانعت از فعالیت‌های مخرب دسته‌جات وابسته به ایران' را ضروری دانسته است. Woooow 🤣🤣🤣🤣