گفت‌وگوی تلفنی عبدالله دوم و پادشاه بحرین

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پادشاه بحرین و پادشاه اردن گفت‌وگو کردند.

الگوی عرضه دارو از طریق پلتفرم‌های اینترنتی تجربه بین‌المللی موفق و موثقی ندارد + اعلام نظر سازمان تعزیرات حکومتی

بن عیسی و ملک عبدالله دوم در این گفت‌وگوی تلفنی درباره شماری از مسائل و تحولات منطقه‌ای و بین‌المللی و در راس آن منطقه خاورمیانه و بحران انسانی در غزه رایزنی کردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گفت‌وگوی تلفنی پادشاه اردن و رئیس امارات درباره غزهرئیس امارات و پادشاه اردن درباره تحولات غزه و اهمیت تلاش برای پایان جنگ در این منطقه گفت‌وگوی تلفنی کردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

توان و روحیه عالی مقاومت پس از ۶ ماه تهاجم رژیم صهیونیستی به غزهوزیر امور خارجه ایران و دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در یک گفت‌وگوی تلفنی، آخرین تحولات میدانی و سیاسی فلسطین و غزه را مورد بحث و بررسی قرار دادند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رایزنی پوتین و السیسی پیرامون غزه و تاکید بر راه‌حل ۲دولتیروسای جمهور مصر و روسیه در گفت‌وگوی تلفنی بر اولویت راه‌حل ۲دولتی جهت تضمین امنیت و ثبات منطقه تاکید کردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نتانیاهو به پایان خط رسیده است/ نخست وزیر رژیم صهیونیستی صرفا برای بقای خود دست و پا می‌زند/ رژیم اسرائیل در باتلاق جنگ غزه گرفتار آمده استوزیر امور خارجه ایران در گفت‌وگوی تلفنی با هنیه گفت: برای جهان قابل درک است که نتانیاهو به پایان خط رسیده و صرفا برای بقای خود دست و پا می‌زند.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

تازه‌ترین وضع همکاری‌های دوجانبه تهران - مسکو و بازار نفت بررسی شدوزیر نفت و معاون نخست وزیر روسیه در گفت‌وگوی تلفنی تازه‌ترین وضع همکاری‌های دوجانبه تهران - مسکو را بررسی کردند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

گفت‌وگوی تلفنی بایدن و نتانیاهو با محوریت عملیات نظامی در رفحمشاور امنیت ملی کاخ سفید اعلام کرد که رئیس‌جمهوری ایالات متحده، امروز -دوشنبه- در گفت‌وگوی تلفنی خود با نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی نسبت به برنامه‌های اسرائیل برای عملیات گسترده در رفح ابراز نگرانی کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »