گفت‌وگوی تلفنی اردوغان و مادورو

30/09/1400 11:17:00 ب.ظ

رئيس جمهور ترکیه و ونزوئلا به صورت تلفنی با یکدیگر گفت‌وگو کردند. - خبرگزاری آناتولی

رئيس جمهور ترکیه و ونزوئلا به صورت تلفنی با یکدیگر گفت‌وگو کردند. - خبرگزاری آناتولی 21.12.

2021 آنکارا/خبرگزاری آناتولی رجب طیب اردوغان و نیکلاس مادورو روسای جمهور ترکیه و ونزوئلا در یک گفت‌وگوی تلفنی بر بهبود روابط تاکید کردند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

ما متهمیم! | سینا رحیم‌پور

دیوار روزنامه‌نگاری خیلی کوتاه است؛ این مسئله روزنامه‌نگاری کشورهای در‌حال‌توسعه و به قولی پیرامونی است. در این کشورها، روزنامه‌نگار همواره متهم است مگر اینکه خلافش ثابت شود. کسانی که روزنامه‌نگاری را چه قبل و چه بعد از انقلاب تجربه کرده‌اند، به کوتاهی این دیوار باور دارند و تجربه زیسته‌شان می‌گوید که در بحران‌های سیاسی و اجتماعی، این روزنامه‌نگاران هستند که بیش از همه آسیب می‌بینند و هزینه می‌پردازند. زمینه‌های تاریخی این مواجهه هم به دوره مشروطه بازمی‌گردد. داستان ما از مشروطه و روزنامه‌نگارانی مانند شیخ ‌احمد روحی و میرزا ‌آقاخان کرمانی تا به امروز همین بوده است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

مشاوران روسای جمهور روسیه و آمریکا تلفنی رایزنی کردندمشاوران روسای جمهور روسیه و آمریکا تلفنی رایزنی کردند مشاوران روسای جمهور روسیه و آمریکا در ارتباط با پیشنهادات امنیتی مسکو گفت‌وگو کردند.

در وین گفت‌وگوی مستقیمی با آمریکا نداشتیم/ گفت‌وگوی سرپایی وزیران خارجه ایران و عربستانخطیب‌زاده: *در وین گفت‌وگوی مستقیمی با آمریکا نداشتیم *برخی پیام‌ها به واسطه مورا به صورت مکتوب و غیرمکتوب دریافت و جواب‌ها هم در جا داده شده است *تحول جدیدی در خصوص گفت‌وگوهای‌مان با عربستان نداشته‌ایم *امیرعبداللهیان به آذربایجان سفر می‌کند

پوتین و مودی بر سر توسعه مشارکت دو جانبه توافق کردندرئیس‌جمهوری روسیه و نخست‌وزیر هند در تماسی تلفنی بر توسعه هر چه بیشتر روابط میان مسکو و دهلی نو تاکید کردند.

مشاوران روسای جمهور روسیه و آمریکا تلفنی رایزنی کردندمشاوران روسای جمهور روسیه و آمریکا تلفنی رایزنی کردند مشاوران روسای جمهور روسیه و آمریکا در ارتباط با پیشنهادات امنیتی مسکو گفت‌وگو کردند.

اردوغان: کاهش نرخ بهره بانکی خواست دین اسلام است و ادامه‌ خواهد داشت🔺 اردوغان: کاهش نرخ بهره بانکی خواست دین اسلام است و ادامه‌ خواهد داشت ▪ سیاست اقتصادی اردوغان در بحبوحه تورم بالا در ترکیه اقدامی غیرمتعارف است؛ چرا که در چنین شرایطی بانک‌های مرکزی نرخ بهره را افزایش می‌دهند. ⬇ بیشتر بخوانید: شما مخاطب ترکیه دارید ؟ به ما چه ربطی دارد ؟ ت....ر ، صدای چی بود( طرف گوزید ) ؟ هیچی بابا صدای خواست دین اسلام بود ، حالا اگه طرف بگوزه ، اردوغان و‌آخوندهای ما. میگن خواست دین اسلام‌ است ، 😂😂😂😂😂😂😂😨😨😨😨😨😨😨😨 اردوغان با تفکرات ارتجاعی، ترکیه رو به رشد را نابود کرد.

اشتاین‌مایر: حکومت نتوانست به وعده خود عمل کند | DW | 19.12.2021رئیس‌جمهوری آلمان به مناسبت پنجمین سالگرد سوءقصد تروریستی به بازارچه کریسمس برلین و گرامی‌داشت ۱۳ قربانی آن، به خطاهای حکومت در زمینه حفاظت از شهروندان و تأمین امنیت و آزادی اعتراف کرد. SHIBA shibaswap shibainu leash shibabone shibacoin Oshiverse Shibarium SHIBARMY