روسیه, آمریکا, سوریه, آمریکا, ادلب, جوزف دانفورد, روسیه, والری گراسیموف

روسیه, آمریکا

گفتگوی فرماندهان ارتش‌ روسیه و آمریکا درباره سوریه

04/09/2019 07:03:00 ب.ظ

گفتگوی فرماندهان ارتش‌ روسیه و آمریکا درباره سوریه

04.09.2019مسکو/ علی جورا/ خبرگزاری آناتولیوزارت دفاع روسیه اعلام کرد: ژنرال والری گراسیموف، رئیس ستاد کل ارتش این کشور با جوزف دانفورد، همتای آمریکایی خود در مورد سوریه به‌صورت تلفنی گفتگو کرده است.طرفین در این گفتگو به بررسی اقدامات لازم برای جلوگیری از حوادثی که در جریان عملیات‌ علیه تروریسم در سوریه رخ می دهد پرداخته اند.

شاهزاده رضا پهلوی: فرصت کوبیدن واپسین میخ به تابوت جمهوری اسلامی فراهم شده است عفو بین‌الملل: «جنایات علیه بشریت» بر مراسم تحلیف رئيسی «سایه‌ای سهمگین» انداخته؛ افزایش انتقادها از سفر نماینده اتحادیه اروپا به تهران وزیر دفاع اسرائیل می‌گوید آمادگی حمله به ایران را دارند ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

چشم‌انداز: حمله به نفتکش اسرائیلی و ربودن کشتی آسفالت پرنسس در نزدیکی امارات؛ آیا جنگی در راه است؟

آسوشیتدپرس میگوید دست‌کم چهار کشتی در سواحل امارات متحده عربی هشدار داده‌اند که کنترل هدایتشان را از دست داده‌اند. منابع امنیتی به اسکای نیوز و رویترز گفته ا...

دیدار و گفتگوی ظریف با رئیس پارلمان بنگلادش- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimوزیر خارجه ایران با رئیس پارلمان بنگلادش دیدار و گفتگو کرد.

تاکید لاوروف و ظریف بر حق ترکیه در تامین امنیت مرزهایشوزیران امور خارجه روسیه و ایران بر حق مشروع ترکیه در تامین امنیت مرزی خود با سوریه تاکید کردند. - خبرگزاری آناتولی

بازتاب سخنان امروز روحانی درباره رد مذاکره دوجانبه ایران و آمریکا در رسانه‌های جهانسخنان رییس‌جمهور ایران در جلسه امروز مجلس مورد توجه رسانه‌های بین‌المللی قرار گرفت.

ربیعی: اروپایی‌ها می‌خواهند با آمریکا هماهنگ کنند- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimسخنگوی دولت: *اروپایی‌ها می‌خواهند با آمریکا هماهنگ کنند *اگر اروپا توافق را نگیرد ما گام_سوم را در روز مقرر اجرایی می‌کنیم *ما منتظر اروپا هستیم *البته وعده خرید نفت محقق شده و اکنون هم رفته‌اند تا مجوز آن را بگیرند

ظریف: روابط ایران و روسیه به نفع منطقه و صلح و امنیت بین‌المللی استمسکو - ایرنا - وزیر امور خارجه ایران با اشاره به اینکه ایران توانسته در شش سال گذشته یک گفت‌وگوی منظم و دائمی با روسیه داشته باشد، گفت: روابط راهبردی ایران و روسیه به نفع منطقه و صلح و امنیت بین المللی است.

حاشیه‌های یک انتخاب تازهدر اتاق_روشن ۲۵ امیر پوریا و کیوان کثیریان به نقد و بررسی مستند «در جستجوی فریده» نشسته‌اند. همچنین نگاهی داشته‌اند به فرآیند انتخاب این فیلم به عنوان نماینده سینمای ایران برای حضور در بخش بین‌الملل فستیوال اسکار.