گفتگوی فرماندهان ارتش‌ روسیه و آمریکا درباره سوریه

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

مسکو/ علی جورا/ خبرگزاری آناتولی وزارت دفاع روسیه اعلام کرد: ژنرال والری گراسیموف، رئیس ستاد کل ارتش این کشور با جوزف دانفورد، همتای آمریکایی خود در مورد سوریه به‌صورت تلفنی گفتگو کرده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

طرفین در این گفتگو به بررسی اقدامات لازم برای جلوگیری از حوادثی که در جریان عملیات‌ علیه تروریسم در سوریه رخ می دهد پرداخته اند.

گفتنی است در منطقه کاهش تنش ادلب به ابتکار ترکیه و روسیه در 31 اوت 2019 آتش‌بس اعلام شد. روز بعد نیز آمریکا این منطقه را هدف قرار داد. فرماندهی مرکزی ایالات متحده (سنتکام) دلیل این حمله را تبدیل شمال ادلب به منطقه امن برای القاعده دانسته است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دیدار و گفتگوی ظریف با رئیس پارلمان بنگلادش- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimوزیر خارجه ایران با رئیس پارلمان بنگلادش دیدار و گفتگو کرد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

تاکید لاوروف و ظریف بر حق ترکیه در تامین امنیت مرزهایشوزیران امور خارجه روسیه و ایران بر حق مشروع ترکیه در تامین امنیت مرزی خود با سوریه تاکید کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بازتاب سخنان امروز روحانی درباره رد مذاکره دوجانبه ایران و آمریکا در رسانه‌های جهانسخنان رییس‌جمهور ایران در جلسه امروز مجلس مورد توجه رسانه‌های بین‌المللی قرار گرفت.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ربیعی: اروپایی‌ها می‌خواهند با آمریکا هماهنگ کنند- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimسخنگوی دولت: *اروپایی‌ها می‌خواهند با آمریکا هماهنگ کنند *اگر اروپا توافق را نگیرد ما گام_سوم را در روز مقرر اجرایی می‌کنیم *ما منتظر اروپا هستیم *البته وعده خرید نفت محقق شده و اکنون هم رفته‌اند تا مجوز آن را بگیرند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

ظریف: روابط ایران و روسیه به نفع منطقه و صلح و امنیت بین‌المللی استمسکو - ایرنا - وزیر امور خارجه ایران با اشاره به اینکه ایران توانسته در شش سال گذشته یک گفت‌وگوی منظم و دائمی با روسیه داشته باشد، گفت: روابط راهبردی ایران و روسیه به نفع منطقه و صلح و امنیت بین المللی است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

حاشیه‌های یک انتخاب تازهدر اتاق_روشن ۲۵ امیر پوریا و کیوان کثیریان به نقد و بررسی مستند «در جستجوی فریده» نشسته‌اند. همچنین نگاهی داشته‌اند به فرآیند انتخاب این فیلم به عنوان نماینده سینمای ایران برای حضور در بخش بین‌الملل فستیوال اسکار.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »