گفتگوی تلفنی ابراهیم کالین و جان بولتون درباره سوریه

13/06/1398 08:42 ب.ظ

- خبرگزاری آناتولی

ابراهیم کالین، سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه با جان بولتون، مشاور امنیت ملی آمریکا به‌صورت تلفنی گفتگو کرد.

کالین در مکالمه تلفنی با بولتون از اتمام برنامه ریزی آنکارا برای اجرای هرچه سریع‌تر عملیات مشترک ترکیه و آمریکا در شمال سوریه خبر داد. کالین و بولتون در گفتگوی تلفنی خود به بررسی مسائلی؛ مانند تسریع در روند ایجاد منطقه امن در شمال سوریه، حفظ توافق ادلب و تشکیل فوری کمیته تدوین قانون اساسی این کشور پرداختند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

دیدار و گفتگوی ظریف با رئیس پارلمان بنگلادش- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimوزیر خارجه ایران با رئیس پارلمان بنگلادش دیدار و گفتگو کرد.

گفتگوی فرماندهان ارتش‌ روسیه و آمریکا درباره سوریه

گفت‌وگوی تلفنی وزیر خارجه پاکستان با ظریف درباره کشمیروزارت خارجه پاکستان با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: وزیر امور خارجه پاکستان از مردم و رهبری ایران 'برای حمایت‌هایشان از مردم سرکوب‌شده جامو و کشمیر' تشکر و قدردانی کرده است ظریف نسبت به اوضاع حقوق بشر و وضعیت بشردوستانه جامو و کشمیر ابراز نگرانی کرده است

گفتگوی فرماندهان ارتش‌ روسیه و آمریکا درباره سوریه

حاشیه‌های یک انتخاب تازهدر اتاق_روشن ۲۵ امیر پوریا و کیوان کثیریان به نقد و بررسی مستند «در جستجوی فریده» نشسته‌اند. همچنین نگاهی داشته‌اند به فرآیند انتخاب این فیلم به عنوان نماینده سینمای ایران برای حضور در بخش بین‌الملل فستیوال اسکار.

جان بولتون: شبکه پنهان فروش نفت ایران برای حمایت از بشار اسد و تروریسم، تحریم شدجان بولتون: شبکه پنهان فروش نفت ایران برای حمایت از بشار اسد و تروریسم، تحريم شد بیانیه وزارت خزانه‌داری آمریکا که چهارشنبه ۱۳ شهریور ماه منتشر شد، می‌گوید در این فهرست شرکت‌ها، افراد و نفتکش‌هایی که حامی سپاه_پاسداران هستند معرفی و تحریم شده‌اند.