گفتگوی وزرای امور خارجه ترکیه و روسیه درباره سوریه

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 6 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مولود چاووش اوغلو وزیر خارجه ترکیه طی تماس تلفنی با سرگئی لاوروف همتای روس خود درباره تحولات سوریه تبادل نظر کرد.

مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه طی گفتگوی تلفنی با سرگئی لاوروف، همتای روس خود به بررسی و ارزیابی آخرین تحولات سوریه پرداخت.

طرفین در این تماس تلفنی سوریه، اوضاع ادلب، نشست آستانه و کمیسیون قانون اساسی سوریه را مورد بررسی قرار دادند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

استقبال ترکیه از تبادل اسرا میان روسیه و اوکراینسخنگوی وزارت امور خارجه ترکیه اعلام کرد آنکارا از تبادل اسرا میان روسیه و اوکراین استقبال می کند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نظامیان ترکیه برای گشت‌زنی در کنار آمریکایی‌ها وارد سوریه شدندترکیه که محل اسکان حدود ۳ میلیون و ششصد هزار پناهجوی جنگ هشت سالۀ سوریه است، امید دارد که بتواند حدود ۱ میلیون پناهجو را در مناطق شمالی سوریه اسکان دهد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

لاوروف: هیچ جایگزینی برای برجام وجود ندارد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimلاوروف: هیچ جایگزینی برای برجام وجود ندارد مسئله حمایت از برجام درگفتگوی تلفنی پوتین و ماکرون نیز مورد تأکید قرار گرفت ما ازطرحی که فرانسه بمنظور یافتن راهی برای حفظ برجام و درعین حال تأمین منافع اقتصادی ایران ذیل این توافق ارائه داده،استقبال میکنیم
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

عملیات گشت‌زنی مشترک ترکیه و آمریکا در شمال شرق سوریهآمریکا و ترکیه عملیات گشت زنی نظامی مشترکی را در شمال شرق سوریه آغاز کردند. این عملیات مشترک برنامه ریزی شده با هدف ایجاد 'منطقه‌ای امن' درامتداد منطقه مرزی انجام می‌شود که در اختیار نیروهای کرد سوریه که از حمایت آمریکا برخوردار هستند، قرار دارد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

نخستین گشت‌زنی زمینی مشترک نیروهای ترکیه و آمریکا در شمال سوریه آغاز شدنخستین گشت‌زنی زمینی مشترک نیروهای ترکیه و آمریکا در شمال سوریه آغاز شد نخستین گشت‌زنی زمینی مشترک نیروهای مسلح ترکیه و آمریکا در چارچوب ایجاد منطقه امن در شرق رودخانه فرات در شمال سوریه آغاز شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سوریه 'همه‌جانبه' از فلسطین حمایت می‌کندمعاون وزیر خارجه سوریه تاکید کرد، دمشق به منظور تحقق اهداف فلسطینیان در بازگشت آوارگان، تعیین سرنوشت خود و برپایی کشور مستقل فلسطین از مردم فلسطین حمایت می‌کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »