گفتگوی تلفنی رئیس جمهور تونس با هنیه و محمود عباس

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس جمهور تونس روز جمعه در تماسی تلفنی با اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی حماس و محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین گفتگو کرد

به گزارش ایسنا، به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، در این تماس‌ها در رابطه با وضعیت بهداشت و سلامت اراضی اشغالی فلسطین با توجه به تراکم جمعیتی بالای آن که یکی از عوامل اصلی انتشار سریع ویروس کرونا می‌باشد و کمبود شدید دارو و تجهیزات پزشکی برای مقابله با این ویروس، بحث و تبادل نظر شد.

سعید بر حمایت همیشگی کشورش از ملت فلسطین و آمادگی برای ارسال کمک‌های لازم برای فلسطینیان در شرایط سخت و حساس کنونی پیش‌روی جهانیان تاکید کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

منظورت اینه محمود عباس نمرده؟ خخخخخ تو گفتی ما گرفتیم

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دستور رئیس جمهور به وزیران بهداشت، نفت و کشور برای اجرای صحیح طرح فاصله‌گذاری اجتماعیروحانی در تماس‌های جداگانه با وزیران بهداشت، نفت و کشور: بازگشت مسافران نوروزی باید به گونه‌ای باشد که در مبادی ورودی و خروجی شهرها ازدحام ایجاد نکند در روند اجرای طرح فاصله‌گذاری از هرگونه اقدام سهل‌گیرانه و یا سخت‌گیرانه پرهیز شود سنگینی گوشی تلفن فشار روی شونه شون نیاره! هنو اون شمبه نشده که همه چیز باس عادی بشه همش نشونه جهالت مسولینه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تاکید رئیس مجلس بر لزوم اجرای قاطع طرح فاصله‌گذاری اجتماعیرئیس مجلس شورای اسلامی در تماس با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و استانداران قم و خراسان رضوی بر ضرورت اجرای قاطعانه طرح فاصله‌گذاری اجتماعی به منظور تامین سلامت مردم تاکید و گزارش تازه‌ترین اقدامات و نتایج میدانی اجرای این طرح را دریافت کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بازدید فرمانده کل سپاه و رئیس مجلس از رزمایش دفاع بیولوژیک نیروی زمینی سپاه📸 بازدید فرمانده کل سپاه و رئیس مجلس از رزمایش دفاع بیولوژیک نیروی زمینی سپاه-۱ مدیونید اگه فکر کنید لاریجانی برای ریاست جمهوری داره همه جا سرک میکشه و عکس میگیره و شده داییه مهربانتر از مادر😂
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا علیه رئیس جمهوری ونزوئلا به اتهام تروریسم از طریق قاچاق مواد مخدر اعلام جرم می‌کند🔺آمریکا علیه رئیس جمهوری ونزوئلا به اتهام تروریسم از طریق قاچاق مواد مخدر اعلام جرم می‌کند ⚡️وزارت دادگستری ایالات متحده علیه نیکلاس مادورو و ۱۴ مقام کنونی و پیشین ونزوئلابه دلیل تروریسم از طریق قاچاق مواد مخدر و دیگر اقدامات جنایی اعلام جرم می کند آمریکاشاه دزدی است که الکی داد میزنه، آی دزد. آمریکا که سرخ پوستان را قبلاً قتل عام کرده و در جنگ ویتنام آنهمه جنایت ضدبشری کرده و به فرمانده ناوی که ایرباس شماره ۶۵۵ ایرانی را با موشک زده مدال شجاعت بجای محاکمه کردنش داده پس کِی مجازات میشه !! اضافه کنید الان هم ملت ایران را در اصل تحریم کرده !! 😬😬😬😬😬😬😬 تهمت ها و دسیسه چینیهای آمریکا برای غارت منابع دیگر کشور ها آنقدر مسخره و ابلهانه شده که مورد تمسخر همه دنیا قرا گرفته است. کدام احمقی است که با داشتن رهبریت ونزوئلا یکی از غنی ترین کشور ها از نظر منابع نفتی دست به قاچاق مواد مخدر بزند؟ آمریکا لایق عنوان 'دزد سر گردنه' است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بازگشت اقساط کسر شده وام ازدواج به حساب‌هاتهران - ایرنا - معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از بازگشت مبالغ اقساط کسر شده وام ازدواج با پیگیری وزیر ورزش و جوانان و دستور رئیس بانک مرکزی خبر داد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

روحانی: امیدواریم با همکاری مردم، جشن نیمه شعبان، جشن پایان کرونا در کشور باشدرئیس جمهور روز پنجشنبه و پس از پایان نشست ستاد اقتصادی دولت در جلسه ویدئوکنفرانسی با استانداران، روسای ستادهای مقابله با کرونا، اعضای کادر درمانی و حوزه بهداشت و درمان در استانهای قزوین، آذربایجان شرقی، البرز و یزد در جریان وضعیت کنونی این استان‌ها و اقدامات انجام شده برای مقابله با شیوع ویروس کرونا و همچنین درمان مبتلایان به این ویروس قرار گرفت. مگه به رییس جمهور گفتن جریانو؟ فک کنم تازه صبح جمعه بفهمه چی شده 🤨 اتفاقا پیک بیماری ۱۵ شعبانه رگ به رگ نشی ی وقت
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »