گفتگوی تلفنی آنتونی بلینکن با عبدالله عبدالله

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

وزیر امور خارجه آمریکا و رئیس شورای عالی مصالحه افغانستان تلفنی گفتگو کردند. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

واشنگتن/خبرگزاری آناتولی

براساس اطلاعیه منتشر شده از سوی ند پرایس سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا، طرفین در این گفتگوی تلفنی درباره راهکارهای تسریع روند صلح در افغانستان رایزنی کرده اند. طرفین همچنین با محکوم کردن حملات اخیر طالبان به مناطق مختلف افغانستان خواستار واکنش جامعه جهانی نسبت به آن شده اند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

محمدرضا گرایی: به رویای قهرمانی در المپیک رسیدمقهرمانی کشتی فرنگی المپیک ٢٠٢٠ گفت: با قهرمانی در این رقابت‌ها به رویای دوران نوجوانی‌ام رسیدم. ای جونم پارچمت بالا کاکو جون رو سفیدمون کردی 👑❤️👑❤️
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

محمدرضا گرایی طلایی شدفرنگی‌کار وزن ۶۷ کیلوگرم کشورمان با پیروزی در فینال المپیک توکیو قهرمان شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

قلعه‌نویی: از این ظلم کجا پناه ببریم؟/ ما هم ‌می‌توانیم خیلی کارها بکنیم اما لقمه‌مان سالم استقلعه‌نویی: از این ظلم کجا پناه ببریم؟ ما هم ‌می‌توانیم خیلی کارها بکنیم اما لقمه‌مان سالم است خداییش اولین پنالتی استقلال صد در صد پنالتی نبود و حتی نمیشه جزء اشتباهات داوری حساب کرد چون داور در چند قدمی صحنه و مسلط به صحنه بود. براشون بازی رو درآورد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

امیرحسین زارع به نیمه نهایی المپیک رسید/ مصاف دیدنی با پتریاشویلیامیرحسین زارع به نیمه نهایی المپیک رسید در ادامه رقابت‌های دو وزن دوم کشتی آزاد المپیک ۲۰۲۰ توکیو، امیرحسین زارع نماینده سنگین وزن ایران در دور دوم مقابل اگزون شالا از کوزوو به روی تشک رفت و با نتیجه ۱۳ بر ۲ به برتری رسید و راهی نیمه نهایی شد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بخشی از واحدهای مسکونی فرهنگیان تا پایان سال ۱۴۰۰ واگذار می شود/ ساخت و ساز ویلا با وام ۳۰۰ میلیونی صحت نداردمدیرکل رفاه و پشتیبانی آموزش و پرورش گفت:‌ خبر منتشره مبنی بر ساخت و ساز ویلاسازی ویژه‌ی فرهنگیان، نه تنها مورد تایید آموزش و پرورش نبوده بلکه هیچگونه ارتباطی به وزارتخانه نداشته و ادارات کل آموزش و پرورش استانهای گیلان و مازندران نیز در این خصوص هیچ نقشی ندارند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اتحادیه اروپا برای خرید ۲۰۰ میلیون دوز واکسن کرونا با شرکت نواواکس توافق کردکمیسیون اتحادیه اروپا روز چهارشنبه اعلام کرد که با شرکت آمریکایی نواواکس برای خرید ۲۰۰ میلیون دوز واکسن کرونا به توافق رسیده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »