گفتگوی آپارات - 'آن مرد با ماک آمد...'

07/06/1398 10:38:00 ب.ظ

گفتگوی آپارات با فرید اسماعیل‌پور پژوهش‌گر فیلم و مستندساز و امین آزاد کارگردان درباره فیلم 'آن مرد با ماک آمد...' را اینجا ببینید.

گفتگوی آپارات با فرید اسماعیل‌پور پژوهش‌گر فیلم و مستندساز و امین آزاد کارگردان درباره فیلم 'آن مرد با ماک آمد...' را اینجا ببینید.

هم‌رسانی.هم‌رسانی.به گزارش اسوشیتدپرس، فدریکا موگرینی گفت: توافق هسته ای ایران نباید به عنوان بخشی از هر اقدام آمریکا برای ایجاد توافق نامه امنیتی جدید با تهران قربانی شود..در طول دو سال اخیر، تعداد زیادی از اعضای شوراهای شهر استان‌های مختلف با شکایت افراد و نهادهای مختلف به‌دلیل اظهارنظرهای انتقادی محکوم شدند و علاوه بر محکومیت زندان، حتی کار به سلب عضویت آنها کشیده است. چنین روندی در دوره‌های قبلی شوراهای شهر تقریباً بی‌سابقه بود و اگر عضوی از شوراهای شهر به دادگاه احضار می‌شد، اغلب به دلیل فساد و تبانی مالی خود و اطرافیانش بود که برای برخی از آنها با وجود گذشت سال‌ها، حکمی صادر نشده است. نمونه آن، پرونده فساد مالی و تبانی برخی اعضای شورای شهر تبریز در دوره گذشته بود که هیچ‌کس از سرانجام آن اطلاعی ندارد..

.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »

با کرامت ‌زیستن| محمد طلوعی

«قدرت بی‌قدرتان» کتابی بود که در طول امسال بارها سراغش رفتم، حتا در مسافرت هم همراهم بود و برایم به کتاب بالینی تبدیل شد. دوستی سفرکرده و از فرنگ برگشته کتاب را در اولین ملاقات در وطن برایم هدیه آورده بود و امضا کرده بود و قول گرفته بود که بخوانمش. من کتاب را در خانه‌ی دوستی مشترک جا گذاشته بودم و آن دوست مشترک کتاب را جسته بود و امضا را دیده بود و زنگ‌زده به دوست فرنگی‌مان و او هم یک ایمیل بلندبالا برایم نوشته بود به اضافه‌ی یک شرح مختصری از زندگی واتسلاو هاول و گفته بود نشان به آن نشان که نمایش‌نامه‌ای از هاول را در رشت تآتر کرده بود و من نرفته بودم ببینم و کنایه‌زده بود که من خودم را همیشه گهی اعلا فرض می‌کنم که هرکسی او می‌شناسد و کشفش می‌کند به هیچ‌جایم نمی‌گیرم. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

'آن مرد با ماک آمد...' در آپاراتاین هفته در آپارات فیلم 'آن مرد با ماک آمد...' ساخته امین آزاد به نمایش در‌می‌آید.

اروپا با تلاش های آمریکا برای ایجاد توافق هسته ای جدید با ایران مخالفت کردموگرینی: توافق هسته‌ای ایران نباید به عنوان بخشی از هر اقدام آمریکا برای ایجاد توافق‌نامه امنیتی جدید با تهران قربانی شود. توافق هسته‌ای سال ۲۰۱۵ یک پیمان چند ملیتی است که توسط شورای امنیت سازمان ملل تایید شده و آنچه موجود است باید حفظ شود.

الویری: برخی دنبال تسویه حساب با شوراهایند؛ پیگیر جلسه‌ صمیمانه با رئیسی هستیمالویری، رییس شورای عالی استان‌ها: - برای ما قابل درک نیست وقتی یک نماینده شورای شهر شیراز از حقوق شهروندی چند نفر دفاع می‌کند، چه مشکلی به لحاظ قانونی دارد و ثانیاً این موضوع چه ارتباطی دارد که تکلیف شود این فرد نباید در جلسات شورا شرکت کند

گفتگوی تلفنی پوتین و مرکل درباره سوریهرهبران روسیه و آلمان در یک گفتگوی تلفنی پیرامون موضوع سوریه به تبادل نظر پرداختند. - خبرگزاری آناتولی

با چهره طبيعی، مشهور در جهان شد | DW | 29.08.2019روزشمار چهره‌های تاریخی ۲۹ اوت ۱۹۱۵؛ ۱۰۴ سال پيش در چنين روزی اينگريد برگمان در استكهلم پايتخت سوئد زاده شد. می‌گفت: «از نكرده‌هايم پشيمانم نه از كرده‌ها».

شفافیت و مبارزه با فساد مانع یکدیگر نیستندمعاون حقوقی قوه قضاییه در واکنش به اظهاراتی در رابطه با بگیر و ببندها و دادگاه‌ها، گفت: قوه قضاییه هم با شفافیت موافق است و هم مبارزه با فساد را جدی می‌گیرد. این دو ربطی به هم ندارند ما هم موافق شفافیت هستیم هم به صورت جدی با فساد مبارزه خواهیم کرد.