گفتگو با گراناز موسوی؛ 'شعر من آینه‌ای از تجربه‌هایم به عنوان یک زن است' - BBC News فارسی

'گفتگو با گراناز موسوی؛ 'شعر من آینه‌ای تجربه‌هایم به عنوان یک زن است

27/08/2020 09:25:00 ب.ظ

'گفتگو با گراناز موسوی؛ 'شعر من آینه‌ای تجربه‌هایم به عنوان یک زن است

مجموعه 'یک کلاغ و چهل تکه از جنون'، تازه‌ترین کتاب شعر گراناز موسوی ا‌ست که نشر آی خانم در کابل منتشر کرده است. ‌

'خط‌ خطی روی شب'در سال ۱۳۷۶ در ایران مورد توجه قرار گرفت. ‌'یک کلاغ و چهل تکه از جنون' پنجمین مجموعه شعر اوست. خانم موسوی شاعری ا‌ست که به نقش اجتماعی شعر معتقد است و تجربه زیستن در جامعه در شعرهایش منعکس شده است. ادامه مطلب: BBC NEWS فارسی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

قتل یک اسرائیلی به ضرب چاقو در نزدیکی تل‌آویوپلیس محلی اسرائیل یک فلسطینی را که مظنون به دست داشتن در این حمله است، دستگیر کرده و از احتمال یک «حمله تروریستی» سخن گفته است.

استعفای «مجیدی» از نیمکت استقلال؛ «از یک خسته نباشید خشک‌وخالی هم دریغ کردند»استعفای فرهاد_مجیدی | «فرهاد مجیدی» با انتشار پستی در فضای مجازی یک روز پس از فتح شهرآورد و صعودبه فینال جام خذفی به همراه استقلال از سمت خود استعفا کرد بدنبال استعفای «فرهاد مجیدی» از سمت سرمربیگری باشگاه استقلال، هیات مدیره این باشگاه ضمن مخالفت با این موضوع از برگزاری نشست اعضا در روز دوشنبه هفته آینده خبر داد

حمله کوسه به خدمه شناور گارد ساحلی آمریکا در اقیانوس آرامیک مامور ویژه پلیس دریایی آمریکا با شلیک از روی عرشه شناور به سوی کوسه آن را فراری داد و ماجرا ختم به خیر شد.

نماینده نوشهر: مردم به شهرهای شمالی کشور سفر نکنندنماینده مردم نوشهر: *مردم به شهرهای شمالی کشور سفر نکنند *تقریبا وضعیت ۸۰ درصد شهرهای استان مازندران قرمز و زرد است *نگرانی از این است که در پیک سوم شاهد شیوع بالای کرونا در کشور باشیم

انتخاب جانشین کمیسر تجارت، دردسر تازه رئیس کمیسیون اروپافون درلاین با انتخاب هوگان به عنوان کمیسر تجارت، یکی از مهم‌ترین پست‌های کمیسیون، نشان داد اعتماد زیادی به او و تجربه و عملکرد کاری‌اش دارد.

استعفای سرمربی استقلال، یک روز پس از فینالیست شدن تیمش - BBC News فارسیفرهاد مجیدی، مربی تیم فوتبال استقلال، پس از آنکه تیمش به فینال جام حذفی ایران صعود کرد، از سمت خود استعفا داد.