گفته بودند رسولی علیه مسئولان حرف زده، اعزامش ‌نکنید!/ اذیتم می‌کنند اما از ایران نمی‌روم!/ دنبال ۸ میلیون پول بودم برای خرید کفش مسابقه!

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 6 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 59%

اظهارات تکان‌دهنده قهرمان آسیا در گفت‌وگو با اعتماد: گفته بودند رسولی علیه مسئولان حرف زده، اعزامش ‌نکنید! اذیتم می‌کنند اما از ایران نمی‌روم! دنبال ۸ میلیون پول بودم برای خرید کفش مسابقه!

ایران اخبار, ایران سرفصلها

قهرمان بازی های آسیایی هانگژو در رشته پرتاب دیسک می گوید چون از مسوولان استان انتقاد کرده بود می خواستند به مسابقات اعزامش نکنند!حسین رسولی پدیده دوومیدانی که در مسابقات پرتاب دیسک بازی‌های آسیایی موفق شد در رده نخست قرار بگیرد و مدال طلا را از آن خود کند، مدت‌هاست از مشکلات مالی که با آن دست و پنجه نرم می‌کند ناراحت است.

خیلی ‌متاسفیم؛ بعد از مصاحبه‌ای که‌ مدتی قبل داشتید و از وضعیت مالی ابراز ناراحتی کردید مسوولی پیگیر شما نشد؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دقیقی: گفته بودم دنبال پیروزی مقابل استقلال هستیمسرمربی تیم فوتبال شمس‌آذر قزوین گفت: گفته بودم دنبال پیروزی مقابل استقلال هستیم.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

دقیقی: گفته بودم دنبال برد در این مسابقه بودیمبه گزارش ایلنا، سعید دقیقی بعد از تساوی 2 بر 2 مقابل استقلال در نشست خبری اظهار داشت: خوشحالم که امروز در قزوین چنین جو شگفت انگیز، حال خوب و وحدت درون استانی را تقدیم مردم کردیم. این میسر نمی شد مگر حمایت مسئولان و مدیران باشگاه از چنین هیجانی که برای شهر قزوین ایجاد کردیم لذت بردیم و در چند سال اخیر چنین جوی در شهرما سابقه نداشته است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

خرید چند ملک با پول حاصل از سرقت/ بازداشت دو سارقرئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارقانی که با پول حاصل از فروش اموال مسروقه اقدام به خرید چندین ملک کرده بودند، خبرداد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بهانه نیاورید من با خوردن آبدوغ‌خیار ۳ گل برای پرسپولیس زدم!پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: بازیکنان الان میلیاردی پول می‌گیرند اما من با سه بچه مستأجر بودم و رویم نمی‌شد به علی پروین بگویم پول بدهد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

مردم کدام کشورها بیشتر به «اینفلوئنسرها» اعتماد می‌کنند؟بیشتر مردم وقتی می‌خواهند برای خرید چیزی تصمیم‌گیری کنند، به نظرات دایره اجتماعی خود اعتماد می‌کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

خودداری وزرای خارجه گروه ۷ از درخواست آتش‌بس در غزهوزرای خارجه گروه هفت در بیانیه‌ای گفتند از وقفه بشردوستانه درگیری‌ها در غزه حمایت می‌کنند اما از درخواست برای آتش‌بس خودداری کردند.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »