گشودن قفل صفحه نمایش آیفون برای کاربران ماسک زده تسهیل می‌شود

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 49 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در نرم افزار به روزرسانی شده آیفون‌ها قرار است این امکان برای کاربران فراهم شود تا بلافاصله پس از به دست گرفتن تلفن‌های همراه خود به جای گزینه تشخیص چهره از گزینه ورود گذرواژه استفاده کنند.

شرکت آمریکایی اپل در نظر دارد تا با به روزرسانی نرم افزار آیفون گشودن قفل صفحه نمایش این تلفن های هوشمند را برای کاربرانی که ماسک به صورت زده اند تسهیل کند.

قفل صفحه نمایش مدل های اخیر آیفون با استفاده از امکان تشخیص چهره صاحبان آنها باز می شود. این در حالی است که بسیاری از کاربران مدل های جدید آیفون از جمله «آیفون ۱۱» این روزها به دلیل شیوع ویروس جدید کرونا در خارج از منزل ماسک به صورت زده اند. امری که در عمل امکان استفاده از گزینه تشخیص چهره را برای آنها غیرممکن کرده است.

در نرم افزار به روزرسانی شده آیفون ها قرار است این امکان برای کاربران فراهم شود تا بلافاصله پس از به دست گرفتن تلفن های همراه خود به جای گزینه تشخیص چهره از گزینه ورود گذرواژه استفاده کنند. این در حالی است که هم اکنون صاحبان مدل های جدید آیفون که ماسک به صورت زده اند باید چند ثانیه منتظر بمانند تا پس از باز نشدن قفل صفحه نمایش با گزینه تشخیص چهره، به گزینه استفاده از گذرواژه برسند.

کاربران در به روزرسانی جدید نرم افزار آیفون ممکن است به گزینه «تشخیص چهره متفاوت خود» نیز دسترسی داشته باشند. با این حال این گزینه امکان تشخیص چهره صاحبان آیفون را در حالی که نیمی از چهره شان با ماسک پوشانده شده است فراهم نمی کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

واقعا لازمه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مصرف ویتامین‌ها برای جلوگیری از ابتلا به کرونا را جدی بگیرید | DW | 01.05.2020عملکرد سیستم ایمنی بدن نقش مؤثری در مبارزه با ویروس کرونا دارد. این سیستم برای عملکرد موفق به مقدار کافی ویتامین‌ و ریزمغذی‌های دیگر نیاز دارد. به گروه‌های پرخطر توصیه می‌شود از مکمل‌های غذایی استفاده کنند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کرونا؛ استفاده از کامیون‌های یخچال‌دار برای حفظ اجساد در نیویورکدر نیویورک، پلیس متوجه شده یکی از بنگاه‌های کفن و دفن، اجساد را در کامیون‌های یخچال‌دار و یا وانت‌های مسقف قرار داده است. شهر نیویورک با بیش از ۱۸ هزار جان باخته، کانون کرونا در جهان لقب گرفته هر چند در یک هفته گذشته مسئولان از روند نزولی نمودار ابتلا و مرگ بیماران کووید۱۹ خبر داده‌اند. اونارو ولش یه گزارش درباره با خاک‌یکسان شدن امشب از طرف براندازان رژیمتون بگو گند زده شد به سر تا پاتون تا فکر نکنید می تونید با شعور ما بازی کنید مزدورای لجنزاده IslamicRepublicOfBBC امشب زیادی فعال شدین خبریه? هشتگی طوفانی چیزی اذیتت کرده آیت الله? IslamicRepublicOfBBC IslamicRepublicOfBBC
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

شهرستان‌های سفید به زودی معرفی خواهند شد/نگرانی برای تأمین ماسک وجود نداردرئیس جمهور با بیان اینکه اقدامات انجام شده برای مقابله با ویروس کرونا در چارچوب استانداردهای توصیه و پذیرفته شده از طرف سازمان بهداشت جهانی بوده است،گفت: خوشبختانه با اجرای استانداردهای درمانی و همکاری خوب مردم در رعایت توصیه‌های بهداشتی شاهد روند نزولی بیماری در کشور هستیم. بدنبال سخنرانی ترامپ ، روحانی هم جوگیر شد! پروتکل تنها کسی که تونست انجام بده خود پوفیوزت بود و بس خیلی دارید جر میدید خودتون رو که شرایط کیری ایران رو عادی نشون بدید و مردم رو به راهپیمایی روز قدس و رحلت اون کسکش مادرجنده خمینی ملعون برسونید بعدش دوباره مردم بگا بدید ولی شک نکنید این دفعه مثل راهپیمایی 22بهمن انقلاب دیکتاتوری و انتخابات مجلس مادرجنده های ایران نیست ...
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

از کجا آورده‌ای؟ نگاهی به ثروت‌اندوزی حاکمان عرب در اروپا | DW | 30.04.2020خوشگذرانی در ویلاهای لوکس اروپا با سرمایه کشور؟ دادگاهی در پاریس در اقدامی بی‌سابقه دارایی شخصی رفعت اسد، عموی بشار اسد را بررسی کرده است. او یکی از چهر‌ه‌های پرنفوذ عرب است که در اروپا ثروت کلانی دارد. ایکاش باب شه اروپا که از خداشه اینا مال و ثروتشونو بیارن اونجا خرج کنن.حالا این دیگه گندش در اومده بررسی میکنن چه عجب بعد ۹ ساااال
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تتلیتی‌ها و من؛ از فحش و ناسزا تا تهدید به تجاوز و قتلaidaghajar چرا اين مردك مفعول را اينقدر بزرگ ميكنيد؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نخست وزیر روسیه پس از نتیجه مثبت تست کرونا به قرنطینه رفتکاخ کرملین اعلام کرد که آندری بلوسوف با موافقت ولادیمیر پوتین به طور موقت جانشین میخائیل میشوستین شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »