گشت‌های ویژه برای روزهای ویژه؛ مقابله با «اوباش»، اسم رمز سرکوب

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سپاه_پاسداران پس از سه سال بار دیگر طرح‌ قدیمی «امنیت محله‌محور» خود را مطرح کرده؛ طرحی که هدف از تاکید دوباره بر آن میتواند سرکوب اعتراضها پیش ازگسترش به نقاط مرکزی شهرها با استفاده از ظرفیت بسیج باشد. گزارش EhsanMehrabi7 👇 اخبار_ایران راستی_آزمایی

«محمد یزدی»، فرمانده سپاه تهران، از تشکیل تیم‌های ضربت با استفاده از ظرفیت بسیج در محله‌های مختلف خبر داده است. به گفته یزدی تیم‌های ضربت قرار است مبارزه با «اراذل و اوباش» را در دستور کار قرار دهند. پیامد تشکیل تیم‌های ضربت با استفاده از نیروهای بسیج چیست؟سپاه پاسداران پس از سه سال بار دیگر طرح‌ قدیمی «امنیت محله‌محور» خود را مطرح کرده است؛ طرحی که هدف از تاکید دوباره بر اجرا و گسترش آن می‌تواند سرکوب اعتراض‌ها در خود محلات پیش از گسترش آن به نقاط مرکزی شهرها باشد.

پیش از این نیز برخی از فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی ایران اعتراف کرده‌اند که هدف از برخی از اقدامات مشابه در گذشته آمادگی برای مقابله با معترضان سیاسی بوده است. به گفته احمدی مقدم، «عبدالله رمضان‌زاده»، سخنگوی دولت «محمد خاتمی» و عضو «جبهه مشارکت ایران اسلامی»، از جمله افرادی بوده که متوجه نیت نیروی انتظامی شده و در جلسات خصوصی گفته است «بیشتر می‌خواهند ما را بترسانند تا مجرمان و اراذل و اوباش را.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بیانیه گزارشگران ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد: اعدام نوید افکاری فراقضایی و خودسرانه بودصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

گزارش‌گران ویژه سازمان ملل اعدام نوید افکاری را فراقضایی خواندند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تلاش می‌کنیم چرخه تولید در کشور متوقف نشود/ وزارت صمت مراقبت‌های ویژه را درخصوص قیمت کالاهای اساسی داشته باشد
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

بعد از تهران، سپاه پاسداران گشت‌های امنیتی رضویون را در خوزستان فعال می‌کنددر پی سخنان فرمانده سپاه ویژه پایتخت درباره فعال شدن گشت‌های امنیتی در محلات تهران، سپاه استان خوزستان نیز شامگاه سه‌شنبه با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که گشت‌های_امنیتی رضویون را به زودی در اهواز و تمام شهرهای استان خوزستان فعال می‌کند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

جوزپ بورل: روابط اتحادیه اروپا و ترکیه به «مقطع سرنوشت سازی» رسیده استرهبران اتحادیه اروپا هفته آینده قرار است در جریان نشست سران در بروکسل مهم‌ترین موضوعات روز به ویژه مسئله بحران جاری در شرق مدیترانه و نیز روابط با ترکیه را بررسی کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »