گسترش شیوع ویروس کرونا در جهان؛ سه مورد جدید ابتلا در بریتانیا

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در حالیکه خبرها حاکی از گسترش شیوع ویروس کرونا در جهان است، مقامات بهداشتی بریتانیا از آزمایش مثبت سه مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در این کشور خبر دادند. در مجموع ۲۳ مورد ابتلا به ویروس کرونا در بریتانیا شناسایی شده است. شناسایی اولین مورد ابتلا در قطر و سه مورد جدید در عراق و بحرین از آخرین تحولات مربوط به شیوع ویروس کروناست.

بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا اعلام کرده است که مقابله با شیوع ویروس کرونا، اصلی ترین اولویت دولت اوست و قرار است که صبح روز دوشنبه جلسه اضطراری دولت بریتانیا، درباره این مساله تشکیل شود.

مسافرانی که در ۱۴ روز گذشته از بخش های دیگر چین یا کره جنوبی، هنگ کنگ، ژاپن، ماکائو، مالزی، سنگاپور، تایوان یا تایلند آمده اند و علائمی چون سرفه، تب و یا تنگی نفس دارند به این مسافران توصیه شده پس از قرنطینه کردن خود در خانه با شماره تلفن ۱۱۱ تماس بگیرند تا درباره اقدام بعدی مطلع شوند.PA Mediaبا وجودیکه زدن ماسک در بریتانیا توصیه نشده است اما برخی افراد در مکان های عمومی شهرهای مختلف ماسک به صورت میزنندمقامات کره جنوبی می‌گویند که این کشور در مبارزه با شیوع ویروس کرونا به سخت ترین زمان رسیده است. در حال حاضر بیش از ۳۱۵۰ مورد ابتلا به ویروس کرونا در این کشور شناسایی شده است. کره جنوبی پس از چین بیشترین مبتلا به کرونا را داراست.

نیروهای ارتش کره جنوبی به شهر دئگو، که بیشترین موارد ابتلا در آن گزارش شده اعزام شدند. سه زن و یک مرد در این شهر جان خود را از دست داده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

به بوریس بگو حواسم بهش هست وای به حالش اگه کشته بده

جالب! حالا که کرونا به انگلیس رسیده، تیتر میزنید: گسترش کرونا در جهان. اما وقتی به ایران رسیده بود، تیتر میزدید: گسترش کرونا در ایران. کرونا از ایران به ترکیه رسید، به عراق، به کل دنیا ... نگفتید ایران هم از چین گرفته! منتظر باشید ببینید چه طور کرونا یقه تون رو میگیره!!

چی حتما میخوای بگی اینام ایرانی بودن

bbckalbasi افرین بهمن از این خبرا بده

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تاکید وزارت بهداشت سعودی بر عدم وجود مورد ابتلا به ویروس کرونا در این کشورسخنگوی رسمی وزارت بهداشت سعودی جمعه 28 فوریه 2020 تاکید کرد که هیچ‌گونه مورد ابتلای به ویروس کرونای مثل سگ دروغ میگن پنهان کاری کثیف و همیشگی اراذل دروغگوی سعودی. البته این کار خوب است چون باعث گسترش این بیماری و به درک واصل شدن شما جنایتکاران خواهد شد.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

بیانیه جدید سازمان بهداشت جهانی در مورد ویروس کرونا
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در جهان؛ ۵۷ کشور آلوده و ۲۸۰۰ نفر قربانی ویروس شدندویروس کرونا با عبور از مرز بلاروس، نیوزیلند، لیتوانی و هلند محدوده شیوع خود را به ۵۷ کشور افزایش داد و با ورود به نیجریه قاره آفریقا را نیز به طور جدی تهدید کرد. خیلی مشنگ هستند. مکانهای باز و آفتابگیر نیازی نداره و ویروس از بین میره. البته مترو ندارند که گند زدایی کنند. چه کار خوبی والله. تا مدتها باید این جور جاها خالی باشه و ضدعفونی
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تلفات ویروس کرونا در ایران به ۳۴ نفر رسیدکرونا در ایران | رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: آمار ابتلای قطعی به ویروس کرونای جدید در کشور با افزایش ۱۴۳ مورد جدید به ۳۸۸ نفر رسید. ۷۳ نفر ظرف روزهای گذشته بهبود یافتند و ۳۴ نفر فوت کرده‌اند دروغ میگید اگه یه نقطه مشترک بین کارکنان و سران ج ا وجود داشته باشد بدون تردید دروغگویان هستش و لحظه به اینکه اما دروغ می‌دهید شک ندارم آمار کرونا؛ روز شنبه ١٠ اسفند | رییس مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت اعلام کرد که آمار مبتلایان قطعی به ویروس_کرونا در کشور تاکنون ۵۹۳ نفر هستند که ۱۲۳ نفر ترخیص شده و بهبود یافته و ۴۳ نفر فوت کرده‌اند
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در جهان؛ ۵۶ کشور آلوده و ۲۸۰۰ نفر قربانی ویروس شدندویروس کرونا با عبور از مرز بلاروس، نیوزیلند، لیتوانی و هلند محدوده شیوع خود را به ۵۶ کشور افزایش داد و با ورود به نیجریه قاره آفریقا را نیز به طور جدی تهدید کرد. کرونا تو کون مدافعان حرم من این عکس رو میبینم استرس میگیرم الان اون دستش خسته میشه، گوشی رو میگیره و این یکی دستش دستگیره مترو رو! بعد همون گوشی می‌ره تو جیب و کیف و خونه و تخت و... چیزی نیست،کشور ما طی ۲ روز دست کم ۱۵۰۰ کشته داد!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان ویروس کرونا در کویت به 45 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »