گسترش تجمعات اعتراضی به چندین شهر با شعار علیه رئیسی

22/02/1401 10:33 ب.ظ

تجمعات اعتراضی در شهرکرد و چند شهر دیگر با شعار علیه رئیسی

این ویدئوها نشان می‌دهد که معترضان با سر دادن شعارهایی چون «رئیسی دروغگو! حاصل وعده‌هات کو؟»، سیاست‌های دولت ابراهیم رئیسی، رئیس دولت سیزدهم، را هدف انتقاد قرار داده‌اند.تظاهرکنندگان در شهرکرد همچنین با سر دادن شعار «چهارمحال، خوزستان، اتحاد اتحاد!» همبستگی خود را با اعتراضات مردمی چند روز گذشته در شهرهای مختلف استان خوزستان اعلام کردند.

تظاهرکنندگان در شهرکرد همچنین با سر دادن شعار «چهارمحال، خوزستان، اتحاد اتحاد!» همبستگی خود را با اعتراضات مردمی چند روز گذشته در شهرهای مختلف استان خوزستان اعلام کردند. «رضاشاه روحت شاد» و «رئیسی حیا کن، مملکتو رها کن» از دیگر شعارهایی است که معترضان در تجمعات شامگاه پنج‌شنبه سر داده‌اند.اندیمشک، درود و ایذه نیز رخ داده و در آن معترضان علیه رهبر جمهوری اسلامی و دیگر مقام‌های عالی‌رتبه حکومت شعار داده‌اند.

شعارها علیه رئیس جمهوری کنونی ایران تازگی دارد. اعتراضات اخیر در واکنش به گرانی‌ها و شرایط وخیم اقتصادی در ایران و ناتوانی دولت ابراهیم رئیسی در مهار این وضعیت آغاز شده است. در برخی از ویدئوهای منتشر شده از اعتراض‌های امشب، صدای شلیک گاز اشک‌آور و در مواردی تیراندازی شنیده می‌شودرادیو فردا هنوز نتوانسته است صحت این ویدیوها را به طور مستقل تایید کند.

در روزهای اخیر، همچنین ویدیوهای متعددی از صحنه اعتراض‌های مردمی و حضور سنگین نیروهای امنیتی و گارد ویژه در شهرهای مختلف استان خوزستان منتشر شد.

ادامه مطلب:
RadioFarda_ »

شعار ها مرگ بر خامنه ای ، توپ تانک فشفشه ، خامنه ای کصکشه، مرگ بر ریسی ، مرگ بر بی بی سی بوده و ایرانیان خواستار منحل شدند حکومت صد ایرانی اسلامی شدند ریدم به همه اسهالطلبای رادیو فردا پایان همتون نزدیکه رییسی و خامنه ای و اصل حکومت! لطفا تقطیع نکنید

تجمعات اعتراضی به چندین شهر ایران رسید؛ شلیک هوایی در ایذه و اندیمشکدامنه تجمعات اعتراضی که طی روزهای گذشته در برخی شهرهای خوزستان برگزار می‌شد به استان‌های دیگر ایران گسترش یافته است. شامگاه پنج‌شنبه ۲۲ اردیبهشت معترضان در چهارمحال و بختیاری؛ لرستان و اصفهان نیز به خیابان‌ها آمدند. اعتراضات_سراسری گرانی

درخواست ۱۸ سال زندان برای شهروند فرانسوی به دلیل پیوستن به داعش در سوریهکیفر دادگاه به دلیل اقامت «بسیار طولانی» در سوریه و ظن برخورداری مستمر از دیدگاه ایدئولوژیک نزدیک به تفکر افراط‌گرایانه اسلامی موسوم به «تفکر جهادی» علیه عمار فلوکی درخواست شده است.

احضار سرپرست سفارت ایران در پاریس در واکنش به بازداشت دو شهروند فرانسوییک روز پس از آن‌که وزارت اطلاعات ایران از بازداشت «دو تبعه اروپایی» در خاک این کشور خبر داد، وزارت خارجه فرانسه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد، دو شهروند چشمشون کور این ماله کشان اروپایی آخوندها.تو ایرا چه غلطی میکردن. فرانسه خود عامل شکل گیری این نظام فاسد و شکل گیری انقلاب ۵۷بود پس حالا به درک

تحقیقات ارتش اسرائیل در مورد درز اطلاعات مربوط به حمله به شناورهای ایرانی بی‌نتیجه ماندبراساس این گزارش بخش ضداطلاعات ارتش اسرائیل در مورد ارتباطات هزار و دویست پرسنل نظامی تحقیق و از ده نفر بازجویی کرده است.

شمار جرایم با انگیزه سیاسی در آلمان به بالاترین میزان خود در دو دهه گذشته رسیدوزارت کشور آلمان از افزایش ۲۳ درصدی تعداد جرایم با انگیزه‌های سیاسی در آلمان در سال ۲۰۲۱ نسبت به سال قبلش خبر داد.

قیمت دلار در ایران در آستانه ورود به کانال ۳۰ هزار تومانبا سرعت گرفتن صعود قیمت دلار در روزهای اخیر، قیمت هر دلار آمریکا در برابر ریال ایران طی روز چهارشنبه، ۲۱ اردیبهشت، در آستانه ورود به کانال ۳۰ هزار تومان قرار گرفت. بزودي دلار ٢٣تومني كه سيد محرومان گفت نرخ پايست همون حكم ٤٢٠٠جهانگيري رو پيدا ميكنه و اختلاف بين ارز آزادو پايه ميشه همون رانتي كه بخاطرش مردمو به اين روز رسوندن. دور باطل و چرخه معيوب حكمراني يه مشت شپشوي صغير و نادان

این ویدئوها نشان می‌دهد که معترضان با سر دادن شعارهایی چون «رئیسی دروغگو! حاصل وعده‌هات کو؟»، سیاست‌های دولت ابراهیم رئیسی، رئیس دولت سیزدهم، را هدف انتقاد قرار داده‌اند.

تظاهرکنندگان در شهرکرد همچنین با سر دادن شعار «چهارمحال، خوزستان، اتحاد اتحاد!» همبستگی خود را با اعتراضات مردمی چند روز گذشته در شهرهای مختلف استان خوزستان اعلام کردند.

«رضاشاه روحت شاد» و «رئیسی حیا کن، مملکتو رها کن» از دیگر شعارهایی است که معترضان در تجمعات شامگاه پنج‌شنبه سر داده‌اند.اندیمشک، درود و ایذه نیز رخ داده و در آن معترضان علیه رهبر جمهوری اسلامی و دیگر مقام‌های عالی‌رتبه حکومت شعار داده‌اند.

شعارها علیه رئیس جمهوری کنونی ایران تازگی دارد. اعتراضات اخیر در واکنش به گرانی‌ها و شرایط وخیم اقتصادی در ایران و ناتوانی دولت ابراهیم رئیسی در مهار این وضعیت آغاز شده است.

در برخی از ویدئوهای منتشر شده از اعتراض‌های امشب، صدای شلیک گاز اشک‌آور و در مواردی تیراندازی شنیده می‌شودرادیو فردا هنوز نتوانسته است صحت این ویدیوها را به طور مستقل تایید کند.

در روزهای اخیر، همچنین ویدیوهای متعددی از صحنه اعتراض‌های مردمی و حضور سنگین نیروهای امنیتی و گارد ویژه در شهرهای مختلف استان خوزستان منتشر شد.

این اعتراض‌ها باعث قطع و اختلال در دسترسی به اینترنت در این استان و برخی نقاط دیگر ایران شده و در مواردی به بازداشت معترضان منجر شده است.

بر اساس گزارش‌ها، بازداشت شهروندان معترض خوزستانی در پی انتشار فراخوانی مبنی بر تجمع و اعتراض به افزایش قیمت نان از شامگاه پنج‌شنبه، ۱۵ اردیبهشت آغاز شده و در روزهای بعد ادامه داشته است.

شاهزاده رضا پهلوی، ولیعهد پیشین ایران نیز شامگاه پنج‌شنبه با ارسال پیامی حمایت خود از اعتراضات در خوزستان، شهرکرد و دیگر شهرها را اعلام کرده است.