گسترش شدید ویروس کرونا در کلن و ۲۲ منطقه دیگر آلمان | DW | 10.10.2020

19/07/1399 03:24:00 ب.ظ

شهرداری شهر کلن روز شنبه ۱۰ اکتبر وضعیت قرمز اعلام کرد. شهر کلن با یک میلیون و ۱۰۰ هزار نفر جمعیت از شاخص ۵۰ نفر مبتلا به ویروس کرونا به نسبت هر ۱۰۰ هزار نفر عبور کرد. در مجموع ۵۸۳۷ نفر در کلن به ویروس کرونا مبتلا شدند.

شهرداری شهر کلن روز شنبه ۱۰ اکتبر وضعیت قرمز اعلام کرد. شهر کلن با یک میلیون و ۱۰۰ هزار نفر جمعیت از شاخص ۵۰ نفر مبتلا به ویروس کرونا به نسبت هر ۱۰۰ هزار نفر عبور کرد. در مجموع ۵۸۳۷ نفر در کلن به ویروس کرونا مبتلا شدند. دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید به ویژه کلان‌شهرهای بالای یک میلیون نفر برلین، هامبورگ، مونیخ و کلن وضعیتی دشوار دارند.

به گزارش وزارت بهداشت ایالت نوردراین وست‌فالن که کلن پرجمعیت‌ترین شهر این ایالت است نسبت آلودگی به کرونا به بیش از ۵۴ نفر در ازای ۱۰۰ هزار نفر رسیده است.

آلمان ابتلای ۵۰ نفر به ویروس کرونا در ازای ۱۰۰ هزار نفر را به عنوان شاخصی برای میزان گستردگی این ویروس در نظر گرفته است. بدین معنا که با عبور از این میزان، اقدامات عاجل بهداشتی الزامی می‌شوند. در روزهای اخیر روند گسترش کرونا در همه نقاط آلمان سیر صعودی دارد اما در دو منطقه از ایالت تورینگن؛ شهر آیزناخ و منطقه هیلدبورگ‌هاوزن در هفته گذشته حتی یک مورد آلودگی جدید ثبت نشده است.

روند گسترش کووید-۱۹ در شهر کلن در هفت روز گذشته افزایش پیدا کرد. روز شنبه صبح اعلام شد که مجموعا پنج هزار ۸۳۷ نفر در این شهر به کرونا مبتلا شدند و ۱۲۶ نفر تا کنون جان خود را از دست دادند. مقامات این شهر اعلام کردند که انتظار گسترش کرونا و عبور از شاخص ۵۰ نفر به ازای هر ۱۰۰ هزار نفر را داشته‌اند و از روز شنبه ۱۰ اکتبر به بعد محدودیت‌های جدیدی در این شهر اعمال کردند. headtopics.com

🤔

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

شمار مبتلایان به کرونا در تاجیکستان به 10 هزار و 137 نفر رسید

شمار قربانیان کرونا در آمریکا به 217 هزار و 817 نفر رسید

شمار بهبودیافتگان کرونا در ترکیه به 291 هزار و 754 نفر رسیدطی 24 ساعت گذشته با بهبودی 1402 نفر از بیماران کرونایی، شمار بهبودیافتگان در ترکیه به 291 هزار و 754 نفر رسید

شمار قربانیان کرونا در هند به بیش از 106 هزار نفر رسید

عملیات پلیس فرانسه علیه شبکه توزیع پورنوگرافی کودکان؛ ۶۱ نفر بازداشت شدندبه گفته مقامات فرانسه یکی از بازداشت‌شدگان یک مربی ورزشی است که در رختکن اماکن ورزشی از کودکان تصویربرداری می‌کرده است. یکی دیگر از مظنونان نیز به گفته پلیس فرانسه یک کارشناس رایانه است که به تجاوز جنسی به دختر ۱۴ ساله‌اش اعتراف کرده است.

مدفون شدن چند نفر در پی ریزش ساختمانی در تهران