گسترش «ساس» یک مشکل جهانی است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ساس‌ها حشراتی موذی هستند که اخیراً به دلیل گزارش‌هایی مبنی بر وجود آن‌ها در مناطقی از فرانسه و کره جنوبی در کانون توجه قرار گرفته‌اند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا به نقل از نشریه «کانورسیشن»، هرچه افراد بیشتری عکس‌های مرتبط با گزش ساس را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند، بیشتر احساس نگرانی می‌کنیم. با این حال، هنوز هیچ داده عمومی در مورد هجوم ساس‌ها در پاریس وجود ندارد.

در همین حال، گزارش ماه ژوئیه آژانس ایمنی بهداشت عمومی در فرانسه نشان می‌دهد که یک دهم از کل خانواده‌های فرانسوی طی چند سال گذشته با مشکل ساس روبرو بوده‌اند. صادق خان اذعان کرده که ساس‌ها منجر به ایجاد نگرانی در بین مردم شده‌اند و آن‌ها نگرانند که این حشرات به لندن نیز هجوم بیاورند. خون ما منبع اصلی تغذیه این حشرات است اما اگر مجبور باشند از جانداران دیگر از جمله پرندگان، حیوانات خانگی و خفاش ها نیز تغذیه می کنند. ساس ها دارای میکروبیوتای پیچیده روده هستند که به آنها کمک می کند تمام مواد مغذی مورد نیاز خود را از خون ما استخراج کنند. ساس‌های کوچکتر برای رشد از یک مرحله زندگی به مرحله دیگر به یک وعده غذایی خون نیاز دارند – بنابراین، برای بالغ شدن، هر ساس حداقل به پنج وعده خون نیاز دارد. با این حال، یک ساس بالغ می تواند یک سال تمام بدون وعده غذایی زنده بماند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

درد و رنج هولناک غیرنظامیان در غزه باید پایان یابدصلیب سرخ جهانی اعلام کرد: تصاویر کودکان رنج کشیده، کشته شده و زخمی همه ما را آزار می‌دهد؛ این یک شکست اخلاقی است و خواستاریم؛ درد و رنج هولناک غیرنظامیان پایان یابد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا: نوع جنگی که توصیف شد، ناگزیر نیستیک مقام وزارت امور خارجه آمریکا گفت که نشانه‌ای از قصد ایران و آنچه «نیروهای نیابتی آن» در منطقه خوانده شده، برای گسترش جنگ در منطقه وجود ندارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آیا نبرد زمینی اسرائیل را به اهدافش می‌رساند؟با گذشت یک ماه از جنگ غزه، این نگرانی وجود دارد که با گسترش نبرد زمینی، سرنوشت جنگ به کجا خواهد رسید و آیا صهیونیست‌ها به اهدافشان در این جنگ می‌رسند؟
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

سفر آیت الله سید ابراهیم رئیسی به ریاض برای شرکت در نشست اضطراری سران کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامیرئیس جمهور گفت: آمریکا پیام می دهد که جنگ گسترش نیابد اما سوخت ماشین جنگی غزه را آمریکایی ها تهیه کردند، آمریکا مانع آتش بس در غزه است.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا مانع آتش بس در غزه است/ ماشین جنگی در غزه در اختیار آمریکا استرئیس جمهور گفت: آمریکا پیام می دهد که جنگ گسترش نیابد اما سوخت ماشین جنگی غزه را آمریکایی ها تهیه کردند، آمریکا مانع آتش بس در غزه است.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

افزایش حضور ترکیه در شمال عراق در بحبوحه جنگ غزهمنابع امنیتی عراقی می‌گویند که ارتش ترکیه اقدام به گسترش دایره نفوذ و افزایش تعداد نیروهای خود در شمال عراق کرده است.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »