گزینه‌های تلخ امارات: تحمل حملات بیشتر انصارالله یا پذیرش شکست در یمن / آیا اسرائیل مقصد بعدی موشک‌ها و پهپادها خواهد بود؟

27/11/1400 11:10:00 ق.ظ

گزینه‌های تلخ امارات: تحمل حملات بیشتر انصارالله یا پذیرش شکست در یمن/ آیا اسرائیل مقصد بعدی موشک‌ها و پهپادها خواهد بود؟ گزارش کامل را در مشرق بخوانید:

دو گزینه اصلی پیش روی ابوظبی قرار دارند: منازعه را به میزان قابل توجهی شدت بخشد یا فوراً از یمن خارج شود که هر دو گزینه هزینه‌های سنگینی برای ابوظبی به همراه دارند. امارات و حوثی‌ها چه گزینه‌هایی در برابر خود دارند؟ در پی حمله غیرمنتظره جنبش مقاومت حوثی‌های یمن...

امارات و حوثی‌ها چه گزینه‌هایی در برابر خود دارند؟ در پی حمله غیرمنتظره جنبش مقاومت حوثی‌های یمن موسوم به انصارالله به عمق خاک امارات با استفاده از پهپاد و شلیک موشک‌های بالستیک، دو سؤال مهم در این میان مطرح می‌شوند. سؤال نخست به انگیزه‌های واقعی ورای این مانور جدید انصارالله و سؤال دوم به واکنش امارات در قبال این حمله مربوط می‌شود.

ادامه مطلب:
مشرق | MashreghNews »

تشکیل کمیته حقیقت یاب حقوق بشری سیاه بود

محمد صدر: اتهام همکاری ایران با روسیه در جنگ اوکراین، شرایط نا امیدکننده ای را در سیاست خارجی کشور ایجاد کرده است. این اتهام علاوه بر ایجاد ایستایی در مذاکرات احیای برجام، با ادعاهایی نظیر اعلان جنگ ایران علیه اروپا و ناتو نیز همراه بوده گفت‌وگو کامل را اینجا بخوانید: https://www.sharghdaily.com/fa/tiny/news-873529 @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

پلوسی در بیت‌المقدس: آمریکا و اسرائیل در مهار برنامه هسته‌ای ایران در کنار هم هستندنانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا که روز چهارشنبه ۱۶ فوریه همراه با هیاتی از کنگره این کشور وارد بیت‌المقدس (اورشلیم) شد، بر حمایت همه‌جانبه واشنگتن از تل‌آویو تأکید کرد. دروغگو ! Lier بود و نبودتون دیگه اهمیتی نداره.ما باید سکان کشتی سرنوشت هامون رو خودمون به دست بگیریم.اینهنه انرژی و هوش هایی که صرف آبادانی غرب شد.سر آخر با آینده ای نامعلوم.این سالهای اخیر با حقایق بسیار تلخی روبرو شدیم.درست استفاده کنیم،آینده شیرینی رو خواهیم ساخت.بعد از شکستن تمام پلها؟؟؟

روایت‌های زندان؛ مهارت‌آموزی در زندان یا جعل سند؟

اعتراض‌ها به تدابیر بهداشتی در کانادا؛ لزوم ارائه گواهی سلامت در انتاریو لغو می‌شودنخست‌وزیر کانادا پیش از این گفته بود که برای پایان بخشیدن به اعتراض‌ها در اتاوا، پایتخت این کشور «همه گزینه‌ها» روی میز است.

چرا و چگونه مردم عادی در سراسر اروپا، در کشتار همسایگان یهودی خود سهیم شدند؟

ایران در میان ۱۷۷ کشور از لحاظ شاخص آزادی اقتصادی در «جایگاه ۱۷۰» قرار گرفتبنیاد هریتیج می‌گوید اقتصاد ایران تا قبل از انقلاب یکی از پیشروترین اقتصادهای منطقه خاورمیانه بود، اما تحت تاثیر «مدیریت غلط، تحریم‌های بین‌المللی و سرکوب حکومتی» تضعیف شده است. اگر سپاه همت کند هفت پله باقی هست این بنیاد هم چشم بسته غیب گفته ای بنیاد .. آیا میدانی دلیل پیشرو بودن اقتصاد ایران قبل شورش۵۷ چه بوده و چه کسی عاملش ؟! جاویدشاه شاهنشاه_آریامهر

ادامه روند صعودی کرونا در کشور/ انتقاد از آموزش حضوری در مدارس و دانشگاه‌هارئیس بخش عفونی بیمارستان امام خمینی (ره) با اشاره به روند صعودی کرونا در کشور، با انتقاد از اصرار بر آموزش حضوری در مدارس و دانشگاه‌ها با وجود شیوع سویه بسیار مسری امیکرون، گفت: ما چوب این موضوع را خوردیم و باز هم خواهیم خورد؛ اما، نمی‌دانم چرا در این زمینه مسئولین مربوطه کوتاه نمی‌آیند.