گزارش لحظه به لحظه از ناآرامی‌های ایران؛ مدارس در چند شهر تعطیل شدند

27/08/1398 09:38 ق.ظ

به گزارش رسانه‌های داخلی آموزشگاه‌های تحصیلی در بسیاری از شهرهای ایران روز دوشنبه نیز همچنان بسته خواهد بود و دانش آموزان برای سومین روز متوالی امکان حضور در کلاس‌های درس را نخواهند داشت.

به گزارش رسانه‌های داخلی آموزشگاه‌های تحصیلی در بسیاری از شهرهای ایران روز دوشنبه نیز همچنان بسته خواهد بود و دانش آموزان برای سومین روز متوالی امکان حضور در کلاس‌های درس را نخواهند داشت. خبرگزاری مهر با استناد به اظلاعیه شورای تامین استان اصفهان از تعصیلی کلیه مدارس در مقاطع پیش دبستانی، ابتدایی، متوسطه اول و دوم خبر داده است. استانداری البرز نیز کلیه مدارس در این منطقه را در روز دوشنبه بیست و هفتم آبان ماه تعطیل اعلام کرده است.

در برخی از شهرستان‌های استان خوزستان نظیر امیدیه، ماهشهر و بندرامام نیز بنا به آنچه تبعات ناشی از «آلودگی هوا» عنوان شده مدارس روز دوشنبه تعطیل است. بنا به اطلاعیه روابط عمومی اداره آموزش و پرورش استان فارس کلیه مدارس در شهر شیراز روز دوشنبه تعطیل خواهد بود.

تعطیلی مدارس به دلایلی چون «آلودگی و یا بردوت هوا» معمولا در استان ها و مناطقی اعلام شده است که طی دو روز شنبه و یکشنبه صحنه تجمعات اعتراض آمیز و ناآرامی های پراکنده بوده است.یک مقام مسئول در استان خوزستان از دستگیری ۱۸۰ نفر درپی ناآرامی های سه روز گذشته در این استان خبر داده است. غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان با اشاره به اینکه پانزده شهرستان در این استان در پی افزایش قیمت بنزین صحنه اعتراض ها و ناآرامی ها بوده است. headtopics.com

تهدید سپاه پاسداران به «برخورد قاطعانه» با «اقدامات مخل امنیت» گزارش لحظه به لحظه از ناآرامی‌های ایران در وب‌سایت یورونیوز:

ادامه مطلب:
euronews_pe »

گزارش لحظه به لحظه شهروندخبرنگاران از اعتراضات پاییز ۹۸

شرایط در کشور آرام است/ مشکل خاصی تا این لحظه گزارش نشده استمرکز اطلاع‌رسانی ناجا با اشاره به ناآرامی‌های شب گذشته در برخی نقاط کشور اعلام کرد در حال حاضر شرایط در کشور آرام است و مشکل خاصی گزارش نشده است.

در پی اعتراضات شدید به مردم به گرانی بنزین؛ قطعی گسترده اینترنت در ایران ادامه دارد♦️در پی اعتراضات شدید به مردم به گرانی_بنزین؛ قطعی گسترده اینترنت در ایران ادامه دارد ⚡️در ادامه اعتراضات مردم به افزایش نرخ بنزین و قطعی گسترده اینترنت، رسانه‌های داخل ایران به نقل از منابع آگاه گزارش دادند که قطعی اینترنت مشخص نیست چه زمانی وصل شود.

اختلال در اینترنت در ایران در پی اعتراض‌ها به افزایش قیمت بنزیناختلال در اینترنت در ایران در پی اعتراض‌ها به افزایش قیمت بنزین در گفتگو با امیر رشیدی؛ پژوهشگر دسترسی به اینترنت در کمپین بین‌المللی حقوق بشر در ایران از نیویورک.

دست‌کم پنج نفر در اعتراض‌ها به گرانی بنزین در ایران در تیراندازی ماموران کشته شدند🔴 خبر فوری | دست‌کم پنج نفر در اعتراض‌ها به گرانی_بنزین در ایران در تیراندازی ماموران کشته شدند صدای آمریکا از ویدئوها و تصاویری که دریافت کرده می‌تواند کشته شدن دست‌کم پنج نفر از معترضان در شهرهای ایران را با تیراندازی ماموران تائید کند.

دست‌کم هفت نفر در اعتراض‌ها به گرانی بنزین در ایران در تیراندازی ماموران کشته شدند🔺دست‌کم هفت نفر در اعتراض‌ها به گراني_بنزين در ایران در تیراندازی ماموران کشته شدند ⚡️گزارش‌های ارسالی به صدای آمریکا و دیگر رسانه ها تائید می‌کند که تا روز دوم اعتراض‌های گسترده به گرانی ناگهانی بنزین توسط دولت ایران، دست‌کم هفت نفر کشته شده اند.