گزارشگر ویژه سازمان ملل برای بررسی وضعیت فقر در اسپانیا وارد مادرید شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

گزارشگر ویژه سازمان ملل برای بررسی وضعیت فقر شدید در اسپانیا وارد مادرید شد جزئیات بیشتر🔽

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

یه توک پا ایرانم بیان

اروپا هم !؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عراق...4 کشته و ده‌ها زخمی در پی درگیری معترضان با نیروهای امنیتی در بغدادمنابع امنیتی و پزشکی عراق روز شنبه 25 ژانویه از کشته شدن چهار تن از معترضین در بغداد و شهرهای جنوب
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

عراق..آرامش نسبی در میدان‌های برگزاری تظاهرات در بغدادمنابع خبری روز یکشنبه 26 ژانویه از آرامش نسبی در میدان‌های شهر بغداد و دیگر شهرهای عراق خبر
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ایران در همهمه جهانی برای برنده بودن در بازار گاز چه می‌کند؟ایران می‌تواند کشورهایی مثل قطر، امریکا و روسیه را که با استفاده از قدرت انرژی سعی در تقویت روابط با کشورهای همجوار و همپیمان داشته و از ابزار سرمایه گذاری برای کاهش سهم رقبای خود در بازار جهانی استفاده می‌کنند، الگو قرار دهد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

منطق اطلاعات سپاه در برخورد با عوامل نفوذی در چارچوب وظایف قانونی استسردار شریف ادعای مطرح شده توسط فردی در خصوص' شیوه تامین بودجه سپاه ' را دیدگاه و برداشت های شخصی وی وفاقد وجاهت قانونی دانست و تاکید کرد: منطق سازمان اطلاعات سپاه در برخورد با عوامل نفوذی و جاسوس های سرویس های اطلاعاتی دشمن در چارچوب وظایف مصرح و قانونی و یکی از تاثیرگذارترین عملکرد های سپاه است. قابل توجه عباسي ديوانه كه در نهايت جهالت داعما تو زمين mi6 س ج انكليس بازي ميكنه یک تصویر از فاطمه خانم، ادمین توییتر ایسنا، در گوگل یافتم که قدیمی است. به او بگویید عکس جدید برای پروفایلش بگذارد تا از عکس قدیمی در توییت هایم استفاده نکنم. در سن رشد چهره ها زود تغییر می‌کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سردار جلالی: همه مقر‌های آمریکایی در حوزه 700 کیلومتری در تیررس ما هستندیکی از فرماندهان سپاه پاسداران ایران ضمن اشاره به حمله موشکی ایران به پایگاه نظامی آمریکایی «عین 😅 گروهبان گارسیا هم نطق کردند انتقام سخت چی شد!!!!؟؟؟؟
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

وکلای ترامپ در سنا: دموکرات‌ها در پی ابطال نتیجه انتخابات گذشته هستندیکی دیگر از استدلال های وکلای مدافع رئیس جمهوری ایالات متحده این بود که هدف از تحقیق در مورد مناسبات بین دونالد ترامپ و اوکراین کشف حقیقت نبوده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »