گزارش عملکرد نمایندگان استان خراسان شمالی در ۱۰۰ روز اول مجلس یازدهم

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

طی ۱۰۰ روز اول مجلس_یازدهم، نمایندگان استان خراسان_شمالی هیچ سوالی از وزرا ثبت نکردند یا به عبارتی، هیچ وزیری برای پاسخ به پرسش نمایندگان استان خراسان شمالی در صحن مجلس یا کمیسیون‌های تخصصی حاضر نشد. مجلس

مهر ۱۳۹۹:است. گلایه و شکایت از بی عدالتی‌ها، تبعیض‌ها، عدم انگیزه و نشاط و نبود مدیریت کارآمد انقلابی و جهادی است. گلایه و شکوه از گرانی‌های کمرشکن، بی‌کاری، تورم افسارگسیخته، نبود یا ضعف شدید نظارت، نبود مدیریت هوشمند، دل‌سوزانه، دردمند، درون‌گرا و متاسفانه برون‌گرا و بیگانه‌نگر و برجام محور. گلایه و شکایت از مدیریت از درون اتاق یا ویلای شیشه‌ای و نظرسنجی‌های چشم برزخی است. گلایه ازگلایه و مطالبه‌گری مردم از بی‌اطلاعی رییس جمهوری دولت تدبیر و امید از گرانی‌هایدرصدی بنزین است.

دیاری که به لحاظ استعدادهای فراوان خدادادی، باید صاحب رتبه ۱۰ کشوری بشود اما اکنون چه قول‌های بی‌عمل، چه کلنگ‌های بی‌ثمر و چه سفرهای شعاری که انجام شد، احداث پروژه راه آهن گرگان- بجنورد- مشهد که بیش از چهار بار توقع مقامات عالی رتبه نظام، شخص رییس جمهوری، شخص رییس مجلس و دو نفر از وزرای دولت کلنگ زنی شد ولی متاسفانه عملیاتی نشد.

فاز دوم و سوم احداث پروژه کارخانه شمش آلومینیوم جاجم رها شده است. احداث پروژه بزرگ‌ترین نیروگاه خورشیدی کشور با ظرفیت تولید ۳۱۰نفر متاسفانه در حد کلنگ زنی انجام و رها شده است. احداث پروژه جاده آسیایی چهاربانده بجنورد به گلستان با گذشتآقای رییس جمهوری و آقایان وزرا! کلنگ بی حاصل و بی ثمری که می‌زنید، بدانید این کلنگ بر زمین نیست، کلنگ بر اعتماد مردم است. کلنگ بر فرق و قلب مردم است که می‌زنید.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گزارش عملکرد نمایندگان استان زنجان در ۱۰۰ روز اول مجلس یازدهمزیر مجموعه لابی اسرائیل ADL در لباس دروغین و جعلی مدافع حقوق بشر /
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

گزارش عملکرد نمایندگان استان هرمزگان در ۱۰۰ روز اول مجلس یازدهم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

گزارش عملکرد نمایندگان استان همدان در ۱۰۰ روز اول مجلس یازدهم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

گزارش عملکرد نمایندگان استان لرستان در ۱۰۰ روز اول مجلس یازدهم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

حداقل ۲۳۳ اعدام در سال کرونا؛ گزارش مامور ویژه سازمان ملل از عملکرد جمهوری اسلامی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »