گزارش عملکرد نمایندگان استان خراسان رضوی در ۱۰۰ روز اول مجلس یازدهم

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 75 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 33%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نمایندگان یازدهمین دوره مجلس فارغ از روزهایی که صرف بررسی اعتبارنامه‌ها و تشکیل کمیسیون‌های تخصصی کرده، ۱۰۰ روز اول را پشت سرگذاشته‌اند. گزارش پیش رو ارزیابی ایران‌وایر از عملکرد ۱۰۰ روزه نمایندگان استان خراسان_رضوی در مجلس_یازدهم است👇 اخبار_ایران

وزارت‌خانه‌ها را نه وزرا بلکه مافیاهای کنار آن‌ها هدایت می‌کنند. نقش وزیر در تصمیم گیری‌های وزارت جهاد کشاورزی، نیرو، صنعت و آموزش و پرورش بسیار کم است.

۵۰ درصد شهروندان که زنان هستند، نادیده گرفته شده‌اند در حالی که کار امروز، کار یدی نبوده و کار فکری است و هیچ زنی ضعیف‌تر از مردان در جهان نیست که ما آن‌ها را حذف کرده‌ایم. تصمیمات خلق‌الساعه دولت در حوزه صادرات، از جمله تصمیم اخیر در ایجاد یک فرصت برای بازگرداندن ارز صادراتی یا عدم امکان تهاتر ارز صادراتی با واردات از جمله دلایلی است که ارز را تا قیمت ۲۶ هزار تومان بالا برد. از آن عجیب‌تر این است که در چنین شرایطی که از دولت انتظار می‌رود تصمیمات مبتنی بر اقتصاد مقاومتی بگیرد، گویا عزمی وجود دارد تا تمامی‌ راه‌های رشد و تعالی و رشد اقتصادی کشور سد شود.

معادن در هر نقطه از کشور مایه رفاه آبادانی هستند اما در حوزه انتخابیه این‌جانب، تنها ضایعات و خسارات از آن مردم شده‌اند و نه پیشرفت و آبادانی آن‌ها. معادن سنگان از دادن خوراک به مجموعه‌های فولادی استان، حتی رشتخوار که در جوار خواف قرار دارد، به لطایف الحیلی سرباز می‌زنند. اما در برابر، مجوز تامین خوراک سنگ‌آهن برای مجتمع‌های فولادی در استان‌های دوردست با همه بُعد مسافت و هزینه‌های سنگین و سرسام آور آن صادر می‌شود و این جز تبعیض آشکار و ظلم مضاعف نسبت به مردم منطقه نیست.

مجلس یازدهم برای بهبود وضعیت کشور، بر تعامل و همکاری بنا دارد اما در برابر عربده‌های خارجی و وادادگی‌های عناصر خود فروخته غرب‌گرا و غرب‌گدا داخلی کوتاه نمی‌آید. تمام اطلاعات، مذاکرات، طرح‌ها، حساب‌های شرکت‌های دولتی و عمومی و حساب‌های مالیاتی و حساب‌های تجاری، بانکی و ... باید برای مردم شفاف شوند. هیچ رانت اطلاعاتی که منجر به فساد می‌شود، نباید باقی بماند. بعد از حذف فساد باید به فکر درمان ساختارهای اقتصاد بیمار کشور باشیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گزارش تازه؛ اثر منفی کرونا بر مهاجرت و ابعاد مختلف زندگی مهاجران | DW | 19.10.2020پاندمی کرونا و عواقب ناشی از آن زندگی مردم در سراسر جهان را تغییر داده است اما مهاجران به طور قابل توجهی بیشتر از سایر گروه های جمعیتی از این وضع متاثر هستند. این را سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD) می‌گوید.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

گزارش وال استریت ژورنال از دیدار مخفیانه یک مقام ارشد کاخ سفید با دولت بشار اسدمنابع مطلع در گفتگو با وال استریت ژورنال اعلام کردند که کاش پاتل، از دستیاران دونالد ترامپ در زمینه مبارزه با تروریسم اوایل سال جاری میلادی برای مذاکرات محرمانه به دمشق سفر کرده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

افزایش اجاره بها همان ۲۵ درصد است/ افزایش ۴۱ درصدی اجاره‌بها در گزارش مرکز آمار برای قراردادهای تمدیدی نیستمعاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: وزارت راه و شهرسازی برای قراردادهای اجاره‌‌ای جدید نرخ‌گذاری نکرده بود و اساساً امکان نرخ‌گذاری هم وجود ندارد و آنچه که مرکز آمار اعلام کرده ترکیبی از دو قراردادهای تمدید و قراردادهای جدید بوده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ادعای ساخت داروی قطعی درمان کرونا در برخی استان‌هاادعای نماینده همدان درباره ساخت داروی کرونا: برخی استان‌ها دارویی ساخته‌اند و من یک نمونه آن را آورده‌ام که هشت ماه پیش برای درمان قطعی کرونا معرفی شده اما به آن توجه نشده، مردم تلف می‌شوند و کسی به فکر مردم نیست. منظورش روغن بنفشس؟!! 🤣 تا کی خیالبافی ؟ حتی در زمینه پزشکی عوامفریبی . ظاهرا اخوند جماعت بدون عوامفریبی ودروغ وترویج خرافات نمی تواند به حیات خود ادامه دهد .
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هیات دولت به آقای محمد صادق معتمدیان به عنوان استاندار خراسان رضوی رای اعتماد داددر جلسه امروز هیات دولت که به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رئیس جمهوری برگزار شد، پیشنهاد وزارت کشور برای تصدی استانداری خراسان رضوی توسط آقای محمد صادق معتمدیان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و هیئت وزیران پس از بررسی صلاحیت و برنامه های وی، به ایشان رأی اعتماد داد.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

امروز هم عرضه ارز در بازار متشکل تقاضا نداشتبانک مرکزی امروز حدود ۷۵ میلیون دلار ارز به صورت اسکناس در «بازار متشکل معاملات ارزی» در نرخ‌های حاشیه بازار عرضه کرد، به رغم این میزان عرضه و امکان خرید هر صرافی به میزان ۵٠٠ هزار دلار در بازار مذکور، تنها حدود ۹۴۴ هزار دلار توسط صرافی‌ها خریداری شد پس چرا دلار ارزون نشد ؟! پیمان_نوین ehsanmzni اینم آخرین زور بانک مرکزی برای ثابت نگه داشتننش مثل یه مریضی که هروز با شوک قلبی دارید تاریخ مرگش عقب تر میندازید مطمین هستم این مقدار ارز الان در جیب اخوند، پاسدار و توله هایشان هست، لطفا یک چند متر طناب بگذارید که ما فردا وظیفه مان را بعنوان یک انسان ایرانی در حق ظالمان انجام بدهیم ، دلارها برای شما ،و طناب ها برای
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »