گزارش تصویری: چهره‌های دم بخت که سال ۲۰۲۲ ازدواج می‌کنند | DW | 15.01.2022

25/10/1400 12:43:00 ب.ظ

از بریتنی اسپیرز، کریستیان لیندنر وزیر دارایی آلمان تا ایلکای گوندوگان ستاره منچسترسیتی، چهره‌هایی هستند که در سال ۲۰۲۲ ازدواج خواهند کرد. با ستارگان دم بختی که سال ۲۰۲۲ ازدواج می‌کنند در این گزارش تصویری آشنا شوید:

از بریتنی اسپیرز، کریستیان لیندنر وزیر دارایی آلمان تا ایلکای گوندوگان ستاره منچسترسیتی، چهره‌هایی هستند که در سال ۲۰۲۲ ازدواج خواهند کرد. با افراد دم بختی که سال ۲۰۲۲ ازدواج می‌کنند آشنا شوید. بریتنی اسپیرز و سام اصغری چهار سال است که یک زوج هستند.

این دو ماه سپتامبر سال ۲۰۲۱ نامزدی خود را اعلام کردند اما هنوز تاریخ ازدواج خود را مشخص نکرده‌اند. اسپیرز اما خبر داد که مزون"دوناتلا ورساجه" لباس عروسی‌اش را می‌دوزد.

کتی پری و اورلاندو بلوم از ماه مارس ۲۰۲۰ در انتظار ازدواج خود هستند. پیشتر تصمیم داشتند در ژاپن ازدواج کنند که با پاندمی کرونا برنامه ازدواج لغو شد. اورلاندو بلوم در روز والنتین سال ۲۰۱۹ از کتی پری خواستگاری کرده است. این دو در ماه اوت سال ۲۰۲۰ دارای یک فرزند دختر شدند.

دونالد ترامپ جونیور پسر ۴۴ ساله دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا و کیمبرلی گیلفویل، مجری ۵۲ ساله سابق فاکس نیوز پس از گذشت یک سال نامزدی خود را علنی کردند. ترامپ جونیور از همسر سابق‌اش ۵ فرزند دارد و کیمبرلی نیز از ازدواج اولش‌ یک پسر. کیمبرلی با انتشار عکسی با حلقه الماس هشت قیراطی نوشته است: «عشق زندگی من هستی. من نمی‌توانم صبر کنم تا بقیه زندگی‌مان را با هم بگذرانیم. دوستت دارم.» headtopics.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

روایت نجات زنان اچ آی وی مثبت با یک خط مشاوره

منصوریان: خط هات لاین یا خط تلفنی اورژانس اجتماعی زمانی در تهران برقرار می شود که وقتی فردی قصد آزار به خود یا خودکشی داشت، هیچ مرجعی برای دریافت مشاوره فوری ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

آغاز دادگاه جنایتکار ایرانی-عراقی که در برلین زنی را مثله کرد | DW | 13.01.2022دادگاه رسیدگی به جنایت مرد ایرانی-عراقی که دست و پای دوست دختر خود را بسته به او تجاوز کرده و سپس او را مثله کرده بود، در برلین آغاز شد. این فرد با نام عبدالله رندانی، حدود ۹ سال پیش در پی این جنایت به ایران فرار کرد. Revenge Hero 👉🏻🇮🇷👈🏻سردار_دلها 🩸See you soon the gambler Trump 🩸 خب همین روانپریشها به ولایت ما اقتدا میکنن و بعد از جنایت به سکوت بره ها فرار میکنن . چه وحشتناک کاش آدما برای پر کردن تنهایی‌شون سمت هر غریبه‌ای نرن شاید بیمار روانی باشه طرف، مرد و زن هم نداره

محسن قاسمی، قهرمان کشتی فرنگی جهان پس از دو سال کُما درگذشت | DW | 14.01.2022محسن قاسمی، قهرمان سابق کشتی فرنگی جهان و آسیا پس از آنکه دو سال در کما بود، روز ۲۳ دی درگذشت.

دیده‌بان حقوق بشر: ادامه سرکوب مخالفان توسط مقامات ایران در سال ۲۰۲۱ | DW | 13.01.2022گزارش سالیانه دیده‌بان حقوق بشر شامل موارد متعددی از نقض حقوق بشر در سال ۲۰۲۱ در ایران است، ازجمله سرکوب معترضان به بی‌آبی در خوزستان. این نهاد همچنین از دولت‌های دموکراتیک انتقاد کرده است.

ثبت نخستین پناهجوی قربانی شده در جریان عبور از کانال مانش در سال ۲۰۲۲مقام‌های فرانسه روز جمعه اعلام کردند که با وجود نجات ۳۰ پناهجوی عازم بریتانیا از طریق کانال مانش، یک تَن به دلیل سانحه رخ داده برای قایق حامل او جان خود را از دست داد.

ایرانیان در صدر خریداران مسکن در ترکیه در سال ۲۰۲۱ | DW | 14.01.2022اتباع ایرانی در ترکیه با خرید ۱۰ هزار و ۵۶ واحد مسکونی در صدر خریداران مسکن این کشور در سال ۲۰۲۱ بوده‌اند. پس از آن نیز شهروندان عراقی با ۸ هزار و۶۶۱ و اتباع روسیه با ۵ هزار و ۳۷۹ واحد جای گرفته‌اند. اینا ریدن

سهم چشمگیر شرکت بیون‌تک در رشد اقتصادی سال ۲۰۲۱ آلمان | DW | 14.01.2022نزدیک به یک پنجم رشد اقتصادی آلمان در سال ۲۰۲۱ مدیون شرکت داروسازی بیون‌تک، از تولیدکنندگان مهم واکسن کرونا است. کارشناسان معتقدند تاثیر فعالیت این شرکت در افزایش تولید ناخالص داخلی آلمان بسیار آشکار است. 😳