عربستان سعودی, ایالات متحده آمریکا, حملات سایبری, محمد بن سلمان, جف بیزوس, آمازون

عربستان سعودی, ایالات متحده آمریکا

گزارشگران سازمان ملل: عربستان تلفن رئیس شرکت آمازون را هک کرده است

گزارشگران سازمان ملل: عربستان تلفن رئیس شرکت آمازون را هک کرده است

22/01/2020 01:02:00 ب.ظ

گزارشگران سازمان ملل: عربستان تلفن رئیس شرکت آمازون را هک کرده است

تحلیل‌های موجود در این گزارش نشان می‌دهد که محمد بن سلمان ، ولیعهد عربستان در سال ۲۰۱۸ یک بار از طریق پیام‌رسان واتس‌اپ، پیغامی برای جف بزوس فرستاده و پس از آن اطلاعات تلفن همراه او هک شده است.

گزارشگران سازمان ملل می‌گویند این داده‌ها لزوم انجام تحقیقات بیشتر در این زمینه را توجیه می‌کند.دولت عربستان پیش از انتشار گزارش سازمان ملل به این خبر واکنش نشان داده و آن را تکذیب کرده است. سفارت عربسان در واشنگتن در یک پیام توییتری نوشت: «اخباری که اخیرا در رسانه‌ها منتشر شده مبنی بر این که دست دولت پادشاهی (عربستان) پشت ماجرای هک تلفن جف بزوس بوده، واهی است. ما تقاضا داریم که در مورد این اتهام‌ها تحقیق به عمل آید تا واقعیت آشکار شود.»

اعتراض حساب کاربری کاخ سفید به توییتر درباره خامنه‌ای دونالد ترامپ به روابط آمریکا با سازمان جهانی بهداشت پایان داد بازداشت بهمن خاوری؛ اتهامات «آدم ربایی» و «تحریک به قتل»

جف بزوس در ماه آوریل ۲۰۱۹ تأیید کرده بود که عربستان سعودی به هدف دستیابی به اطلاعات شخصی او تلفن همراهش را هک کرده است. گی دی‌بکر، فردی که جف بزوس او را مأمور کرده تا در مورد سرقت اطلاعات موبایلش تحقیق کند، گفته است که دلیل این اقدام سعودی‌ها پوشش گسترده ماجرای قتل خاشقجی در روزنامه واشنگتن پست است که آقای بزوس مالک آن است. گی دی بکر می‌گوید در این که روزنامه واشنگتن پست «یکی از دشمنان اصلی» محمد بن سلمان است، تردیدی ندارد.

هفت سوال بی‌پاسخ؛ یک سال پس از قتل جمال خاشقجی ادامه مطلب: euronews فارسی »

😂😂😂😂

ریابکوف: ارجاع موضوع برجام به شورای امنیت عواقبی فاجعه‌بار به همراه خواهد داشتریابکوف: *ارجاع موضوع برجام به شورای امنیت عواقبی فاجعه‌بار به همراه خواهد داشت *«افراطیون در اروپا» ممکن است این خیال باطل را در سر داشته باشند که ارجاع تمام این مسئله به شورای امنیت، می‌تواند این مشکل را حل کند

ظرفیت تولید دارو در ایران چهار تا پنج برابر نیاز کشور استرئیس سازمان غذا و دارو: ظرفیت تولید دارو در ایران چهار تا پنج برابر نیاز کشور است اکنون این توانمندی را داریم که هر داروی جدیدی که پزشکان ما احساس نیاز به آن کنند را ظرف دو سال تولید کنیم پس یادداشت میکنیم: تحریم مشکلی برای دارو ایجاد نکرده نقطه سر خط يه روز ميگين مريضا از نبود دارو بخاطر تحريم ميميرند و يه روز ميگين هرچي دارو بخوايم هست؟؟ كدومو باور كنيم خب؟؟؟ خستە نباشی اسکل . مریض٢ سال علاف بشە کە چی تو براش دارو درست کنی ؟؟

سازمان ملل حق پناهندگی به دلایل اقلیمی را به‌رسمیت شناخت | DW | 21.01.2020کمیته حقوق بشر سازمان ملل حق پناهندگی به دلیل خطراتی که از تغییرات آب‌وهوایی حاصل می‌شوند را به رسمیت شناخت. بانی این مصوبه، شکایت یک شهروند جزیره کیریباس است. کیریباسی هم نشدیم

تصویر نیکتا اسفندانی در سازمان ملل؛ اسرائیل می‌گوید کنار مردم ایران ایستاده استتصویر نیکتا اسفندانی در سازمان_ملل؛ اسرائیل می‌گوید کنار مردم ایران ایستاده است دنی دنون، سفیر اسرائیل در سازمان ملل سه شنبه ۱ بهمن در یک سخنرانی تصویر نیکتا اسفندانی، یکی از جانباختگان اعتراضات آبان ماه در ایران، را بالا گرفت و این مطلب را اعلام کرد. سمت چپ وایساده یا راست ، جلو یا پشت ؟؟ فقط یه جایی وایسا، ببینمت! Iranian regime change 🔥👳‍♂️🔥👳‍♂️🔥 And after 🇮🇷🤝🇮🇱🤝🇺🇸🤝🇮🇷🤝🇮🇱🤝🇺🇸🤝🇮🇷💞🇮🇱💞🇺🇸💞🇮🇷💞🇮🇱💞🇺🇸💞🥰🥰🥰😇😇😇

هزینه بنزین به محیط‌زیست داده می‌شودتهران- ایرنا- افزایش قیمت بنزین، کار محیط‌بانی سازمان حفاظت محیط زیست که گشت‌زنی و حفاظت از عرصه‌های تحت مدیریت این سازمان است را با مشکلاتی مواجه کرد از این رو از سازمان برنامه و بودجه خواسته شد تا فکری به حال این وضعیت بکند و این سازمان مبلغ میزان مصرف روزانه سوخت محیط‌بانی را در بودجه سال آینده سازمان محیط‌زیست دیده است.

چرا ایران جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی را به خارج نمی‌فرستد؟ شصت دقیقه ۱ بهمنگفتگو با: مایک ویوین؛ خلبان پیشین و رئیس بخش پرواز در سازمان امنیت هوایی بریتانیا مایکل بورسوکیو، سخنگوی سابق سازمان امنیت و همکاری اروپا آتش زدن پرچم چه دست... میخواد چش بی بی سی درآد چون زیرا چون مرض دارد