گزارش عملکرد نمایندگان استان کردستان در ۱۰۰ روز اول مجلس یازدهم

04/08/1399 03:04:00 ق.ظ

دغدغه عمده نمایندگان استان_کردستان چیزی نبود جز طرح مشکلات و چالش‌های استان. در عین حال، آن‌ها نیز هم‌صدا با نمایندگان جناح اکثریت، از حمله به امریکا دفاع و هرگونه مذاکره با این کشور را نفی کردند. مجلس

توزیع عادلانه منابع آبی ج) مهم‌ترین اظهارات نمایندگان نطق «محسن فتحی»، نماینده سنندج در نشست علنی...

توزیع عادلانه منابع آبی ج) مهم‌ترین اظهارات نمایندگان نطق «محسن فتحی»، نماینده سنندج در نشست علنی روز یک‌شنبه ۱۶ ایستادن در مقابل زورگویان امروزی و متعاقب آن، تحریم‌های ظالمانه ایادی استکبار به سرکردگی امپریالیسم جهانی، همان تن دادن به عزت است و تسلیم و کرنش در مقابل آن‌ها چیزی جز نفوذ صهیونیسم و استکبار در پی نخواهد داشت؛ کما این که بارها ثابت کرده‌ایم برای گفت‌وگوی عزتمندانه که کسب منافع ملی را محقق سازد، مخالف نبوده‌ایم اما تاکنون آن‌چه دیده‌ایم و تجربه شد، بدعهدی بود و خیانت.

پروژه ایران‌هراسی در بین کشورهای جهان اکنون معنایی ندارد و به ناچار به ایران‌هراسی در میان ملت امریکا رسیده‌اند. اگر ما ادعای آن‌ها را مطرح می‌کردیم، متهم به توهم می‌شدیم. مشکل ما صرفا نبود قوانین نیست، مشکل، تبصره‌های وارده بر قوانین و به عبارتی دیگر، تعبیر و تفسیرهای سلیقه‌ای است. وقتی قوانین ما صدها تبصره می‌خورند، باعث می‌شوند که افرادی خاص از شمولیت قانون مستثنی شوند. در این هنگام، قانون‌گذاری از قالب تهی و اساسا بدون معنا است.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

‎BBC NEWS فارسی‎ on Instagram‎: '‌ این ویدو را یک مخاطب بی‌بی‌سی از پلمب چند آبمیوه و بستنی فروشی در یک نقطه توریستی شیراز فرستاده است. در تصاویر برچسب پلمب دیده می‌شود. فرستنده ویدیو می‌گوید این مغازه‌ها به دلیل باز بودن و فروش خوراکی در ماه رمضان (پیش از افطار) پلمب شده‌اند. پیشتر اداره تعزیرات شهرهای مختلف از پلمب ده‌ها مغازه به دلیل فروش خوراکی پیش از افطار خبر داده بودند.'‎

9,165 Likes, 479 Comments - ‎BBC NEWS فارسی (@bbcpersian) on Instagram‎‎: '‌ این ویدو را یک مخاطب بی‌بی‌سی از پلمب چند آبمیوه و ...'‎ ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

نمایندگان بیت رهبری ساکن کردستان

پلوسی: ایران همیشه به دنبال راهی برای حمایت از دوستش روسیه استنانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا می‌گوید که هرگونه تهدید و ارعاب در انتخابات آمریکا اشتباه است، چه خارجی و چه داخلی‌اش را. ولی ما ایرانی ها هیچ وقت روسیه رادوست خودمان نمی‌دانیم روسیه و پلوسی هم همیشه دنبال حمایت از جمهوری اسلامی و اسلام سیاسی، کی میخواد این شیطان بمیره مردم ایران از چین و روسیه ‌بدشون میاد و دیگه مثل زمان پهلوی کسی طرفداری روسیه رو نمیکنه انقلاب همه چیز رو برعکس میکنه کاش شاه با روسیه رابطه نزدیک داشت و خمینی با شعار مرگ بر روسیه مردمو متحد میکرد و الان ایران طرف آمریکا بود!

زلزله قزوین را لرزاندزمین‌لرزه‌ای به بزرگی 5.4 ریشتر آوج در استان قزوین را لرزاند.

کرونا در ایرلند؛ تردد ورای ۵ کیلومتر از محل سکونت ممنوع شددر پی بالا رفتن آمار ابتلا به ویروس کرونا در ایرلند، مقامات این کشور مقررات جدید قرنطینه را از روز چهارشنبه به مرحله اجرا گذاشته‌اند. sabaazarpeik

دست‌نوشته‌های سخنرانی آدولف هیتلر در حراجی مونیخ فروش رفتیک جزوه یادداشت‌های دستنویس سخنرانی آدولف هیتلر، رهبر آلمان نازی، روز جمعه ۲۳ اکتبر (۲ آبان) در حراجی در مونیخ به فروش رفت.

سازمان ملل: طرفین درگیر در لیبی به توافق آتش‌بس دائم دست یافتندسازمان ملل اعلام کرد دو طرف درگیر در لیبی پس از پنج روز مذاکره در ژنو سوئیس به یک توافقنامه آتش بسی «دائم» دست یافته‌اند. همه جا داره گل و بلبل میشه ما داریم به قهقرا میریم.

رئیس مجلس نمایندگان افغانستان به پاکستان سفر کرد - BBC News فارسیدبیرخانه مجلس نمایندگان افغانستان اعلام کرد که میر رحمان رحمانی، رئیس این مجلس امروز عازم پاکستان شده است. این سفر به دعوت رسمی پارلمان پاکستان انجام شده و قرار است که آقای رحمانی در این سفر با عمران خان، نخست وزیر و شماری از مقام‌های ارشد پاکستان دیدار کند.