گزارش عملکرد نمایندگان استان همدان در ۱۰۰ روز اول مجلس یازدهم

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 114 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 49%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

از هشت نماینده استان_همدان، چهار نماینده هیچ تذکری به مسوولان نداده، شش نماینده هیچ پرسشی از وزرا مطرح نکرده و دو نماینده نطقی در مجلس نداشته‌اند. مجلس

این چالش‌ها، زندگی را برای مردم استان دشوار کرده و بر مشقت‌های آن‌ها افزوده‌اند.

ماده ۶۱ «قانون رفع موانع تولید» و مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید لازم‌الاجرا است. لذا کلیه دستگاه‌های اجرایی و شبکه بانکی ملزم به اجرای آن هستند تا هر روز شاهد تعطیلی واحدهای تولیدی نباشیم. اجرای راه‌کارهای ارایه شده منجر به جهش تولید در کشور و به صورت خاص، در شهرستان نهاوند می‌شود. افزایش جمعیت نهاوند و نرخ بالای مهاجرت از شهرهای اطراف و در مقابل، کمبود تجهیزات پزشکی، از جمله سی‌تی اسکن، ام آرآی، آمبولانس و هم‌چنین کمبود کادر درمانی، خصوصا متخصص عفونی باعث شده مردم به ناچار برای درمان به شهرهای اطراف مراجعه کنند. از وزیر بهداشت و درمان تقاضا دارم در خصوص رفع این بی‌عدالتی در توزیع امکانات تجهیزات و کادر پزشکی اقدام کند.

تحریم‌های ظالمانه و همه‌گیری ویروس کرونا مشکلات زیادی را برای مردم ایجاد کرده‌اند. از دولت تقاضا دارم به فوریت برنامه مدون و عملیاتی حمایت قاطع از اقشار آسیب پذیر جامعه را اجرایی نماید چرا که حمایت‌های صورت گرفته تا کنون به هیچ وجه کافی و قابل قبول نیست.

دست‌آورد گفتمان مقاومت موجب محدودیت و تضعیف رژیم صهیونیستی و جلوگیری از توسعه مرزهای آن رژیم منحوس بوده است. هم‌چنین موجب توسعه مرزهای جهادی و عقیدتی، از عراق و سوریه و لبنان و فلسطین تا یمن و نیجریه شده است و رزمندگان مقاومت در تمامی مرزهای انقلاب اسلامی آماده نابودی رژیم کودک‌کش و سگ راهبر امریکا هستند.

امروز بخش تولید و اشتغال، هم‌چنین کارآفرینی و سرمایه‌گذاری، گرفتار بروکراسی به هم تنیده‌ای است که مانع تولید اشتغال شده است و قطعاً با وجود این مقوله، جهش تولیدی شکل نخواهد گرفت. پنجره واحد که قرار بود حلال مشکلات این چنینی باشد، در کار نیست و کارآفرین و سرمایه‌گذاری که طی ۱۰۰ روز گذشته مراجعه کردند، دولت را مزاحم و سنگ‌انداز خود می‌دانند. اداره مالیات و بیمه و شهرداری و محیط‌زیست، همه و همه گرفتار قوانین متناقض تولید و اشتغال شده‌اند.

ملت ایران همواره با صلابت از معبرها عبور کرده‌اند اما رفتارها و عملکرد نادرستی که در حوزه اقتصاد و سیاست‌گذاری‌ها انجام می‌شود، شایسته ملت بزرگ ایران نیست. مجلس انقلابی باید در این روزها به دنبال عدالت باشد. این به معنای این است که مردم بتوانند در شغل، حقوق و غیره در شرایط برابر و عادلانه قرار بگیرند.

در کنار تحریم‌های ظالمانه دشمن و مشکلات و مصائب منتج از تصمیمات غیرکارشناسی و حاصل از مدیریت‌های ناکارآمد داخلی و معیشت مردم، به تبع آن فرهنگ و مناسبات خانوادگی و تعاملات اجتماعی را دچار چالش‌های جدی نموده است. لذا نه فرصت آزمون و خطا وجود دارد و نه اجازه انجام چنین کاری.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گزارش عملکرد نمایندگان استان هرمزگان در ۱۰۰ روز اول مجلس یازدهم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

گزارش عملکرد نمایندگان استان لرستان در ۱۰۰ روز اول مجلس یازدهم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

حداقل ۲۳۳ اعدام در سال کرونا؛ گزارش مامور ویژه سازمان ملل از عملکرد جمهوری اسلامی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نمایندگان بر سر رای دادن به لایحه بودجه یا گزارش تلفیق ابهام داشتندتهران-ایرنا-نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی پس از رد کلیات لایحه بودجه ۱۴۰۰ کل کشور که در قالب مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه به صحن علنی مجلس ارایه شده بود، علت این تصمیم را «ابهام» عده ای از نمایندگان در زمینه رای دادن عنوان کرد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

گزارش معاون اول رئیس جمهور از سفر به استان سیستان و بلوچستان ارائه شددر جلسه هیات دولت به ریاست دکتر روحانی؛ گزارش معاون اول رئیس‌جمهوری از سفر به سیستان و بلوچستان ارائه شد تصمیمات تازه برای رفع مشکلات و توسعه سیستان و بلوچستان اصلاح آیین‌نامه حمایت از شرکت‌های نوپا تصویب اساسنامه نمونه صندوق‌های پژوهش و فناوری اولا خنگ بازی درنیارید امار کرونا کمتر با عادی سازی دوباره بیشترش نکنید کرونا تموم نشده که هنوز هست و ماهم دست خالی بدون واکسنیم دوما میدونیم همه عادی سازیاتون برا بهمن و 22بهمنه و از اول اسفند باز امار بیشتر میشه که این کار اسمش خیانته یکم ادم بشید دوما ملاحظه کردم که دولت و وزرا و ریسشون فاقد مغز هستند عقل و شعور ندارید لذا فقط بخاطر مردم ایران تصمیم گرفتم راهکارهایی بدم و برای ایران شما هم عمل کنید شما خنگتر از اونی هستید که مشکلات و کمتر کنید چرا که تا امروز نتونستین بنابر این از این به بعد به دستورات من عمل کنید
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »