گزارش اطلاعاتی آمریکا: 7 هزار سرباز روسی در اوکراین کشته شدند

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

گزارش اطلاعاتی آمریکا: 7 هزار سرباز روسی در اوکراین کشته شدند العربيه_فارسى

به گزارش روزنامه «نیویورک تایمز»، یک گزارش اطلاعاتی آمریکایی گفته است که تنها در 20 روز، بیش از 7 سرباز روسی در اوکراین کشته شدند.در این گزارش آمده است که این تعداد کشته‌ از آنچه نیروهای آمریکایی در طول سال‌های جنگ در عراق و افغانستان متحمل شده‌اند، بیشتر است.

مقامات پنتاگون می‌گویند، اگر در نظر بگیریم که در حال حاضر حدود 150 هزار سرباز در نبردهای اوکراین شرکت می‌کنند، در این صورت، خسارات انسانی آنها شامل 7 هزار کشته و حدود 14 تا 21 هزار زخمی برآورد می‌شود. به نوشته نیویورک تایمز، چندین گزارش اطلاعاتی ارائه شده به دولت ایالات متحده، بر روحیه پایین سربازان روسی تاکید می‌کند.

در همين حال «اولن» یکی از مقامات ارشد سابق پنتاگون، گفت: «چنین خساراتی بر روحیه و انسجام واحدهای نظامی به طور کلی تأثیر منفی می‌گذارد، به خصوص که این سربازان نمی‌دانند چرا و برای چه می‌جنگند».

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

امیرعبداللهیان: امیدوار هستیم آمریکا از زیاده خواهی در روند مذاکرات هسته‌ای دست برداردامیرعبداللهیان: امیدوار هستیم آمریکا از زیاده خواهی در روند مذاکرات هسته‌ای دست بردارد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تمجید آمریکا از حمایت ترکیه از اوکراینوزیر امور خارجه آمریکا در گفت‌وگو با وزیر امور خارجه کشورمان خود از حمایت آنکارا از حاکمیت و تمامیت ارضی اوکراین و همچنین کمک‌های ترکیه به کی‌یف قدردانی کرد. - خبرگزاری آناتولی صلیبچیها تازه دارند متوجه میشوند حکومت تورکیه و دیگر ملتهای تورکان با علوم حق حقیقت طبیعی خردمندانه است نه با علوم ذهنی ناقص و محدود صلیبچیها. بنابرین سیستم خردمندانه حکومتی(انجمن‌مغان)تورکان با فعال شدن در کشورهای آسیای میانه بزودی در جهان الگوی اصلی حکومتهای جهان خواهد بود.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تاکید کشورهای اروپایی و آمریکا بر ویرانی‌های ناشی از اقدامات روسیه در سوریه و اوکراینتاکید کشورهای اروپایی و آمریکا بر ویرانی‌های ناشی از اقدامات روسیه در سوریه و اوکراین وزرای خارجه فرانسه، آلمان، بریتانیا، ایتالیا و آمریکا به مناسبت یازدهمین سالگرد شروع جنگ داخلی در سوریه بیانیه مشترکی صادر کردند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا: در رفتار روسیه نشانه‌ای از پیشرفت مذاکرات با اوکراین نمی‌بینیمسخنگوی کاخ سفید می‌گوید ایالات متحده، هیچ‌ نشانه‌ای در رفتار روسیه مبنی بر پیشرفت مذاکرات مسکو و کی‌یف نمی‌بیند. رئیسی دیوث بنزین ویژه سفر عید نوروز چرا ندادی روحانی قبل کرونا میداد دیوث تو چرا ندادی زورت میاد یه ۶۰لیتر اضافی به مردمت بنزین بدی چون ما لبنانی نیستیم زورت میاد خرج کنی بیشرف
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

درخواست زلنسکی از کنگره آمریکا برای حمایت از اوکراینولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین، چهارشنبه شب در یک سخنرانی تاریخی از کنگره درخواست کمک کرد و خطاب به قانونگذاران آمریکایی گفت: «ما همین الان به کمک شما نیاز داریم.» بنده خدا اگه ترامپ بود نگفته میومدکمکت . این دموکراتهای کصافط چپ خودشون تروریستن.کل دغدغشون همجنس‌گراییه. اون نانسی پلوسی عفریت مظهر هرچی کصافطه تودنیا چین کمونیست کرونا رودراوردترامپ آمریکا روقرنطینه کرداینا معترض بودن نژادپرستیه و.. توسوریه هم که بشارروزد
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

بازدید هیات بلندپایه ترکیه از وزارت خارجه آمریکاهیاتی متشکل از مقامات ارشد، نمایندگان مجلس و بازرگانان ترکیه از وزارت امور خارجه آمریکا بازدید کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »