گزارش تصویری: روز جهانی مبارزه با تجارت انسان | DW | 30.07.2019

08/05/1398 07:41:00 ب.ظ

گزارش تصویری: روز جهانی مبارزه با تجارت انسان سازمان ملل متحد روز ۳۰ ژوئیه را به مناسبت روز جهانی مقابله با تجارت انسان اعلام کرده است. هدف از اعلام این روز، جلب توجه جامعه جهانی به این معضل بین‌المللی بوده و فراخوانی است برای مبارزه با تجارت انسان.

سازمان ملل متحد روز ۳۰ ژوئیه را به مناسبت روز جهانی مقابله با تجارت انسان اعلام کرده است. هدف از اعلام این روز، جلب توجه جامعه جهانی به این معضل بین‌المللی بوده و فراخوانی است برای مبارزه با تجارت انسان. انواع مختلف تجارت انسان عرصه‌های حضور تجارت انسان کالایی به نام انسان چهره تجارت انسان در قرن ۲۱...

انواع مختلف تجارت انسان عرصه‌های حضور تجارت انسان کالایی به نام انسان چهره تجارت انسان در قرن ۲۱ کانون‌های اصلی تجارت انسان چگونه انسان‌ها به دام تجار انسان می‌افتند؟ اعتراض به تجارت انسان زنان و کودکان، قربانیان اصلی تجارت انسان

انواع مختلف تجارت انسان عرصه‌های حضور تجارت انسان کالایی به نام انسان چهره تجارت انسان در قرن ۲۱ کانون‌های اصلی تجارت انسان

ادامه مطلب:
DW فارسی »

حقیقت‌های تلخ از «زهرا سعیدی»؛ نقش‌هایی که فروشی‌اند!/ ماجرای فوتِ مادرِ «ستایش»- فیلم گفت و گو تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

افزایش 3برابری زباله‌های مازندران با هجوم مسافران به استان/هزینه‌های دفن زباله خارج از توان شهرداری‌ها است/ غیبت ناگهانی نماینده دولت در نشست پسماندمدتی است که گروه استان‌های خبرگزاری ایلنا اقدام به برپایی میزگردهایی به منظور بررسی مشکلات روز استان‌ها با هدف ارائه راهکارهایی برای حل آنها با کمک مسئولان و کارشناسان مربوط کرده است. در این نشست ها هربار در یک استان یک موضوع خاص مطرح شده و مسئولان استانی همراه با کارشناسان مربوط به گفت وگو می نشینند به این امید که شاید گره‌ای از هزاران گره کور مشکلات مردم آن استان باز شود. این بار نوبت به خبرگزاری ایلنا مازندران رسید تا به موضوع زباله و پسماند در این استان بپردازد. پیش‌تر نیز خبرگزاری ایلنا قزوین و فارس به مشکلات روز استان خود پرداخته بودند.

بنزین دو روز دیگر در بورس انرژی عرضه می‌شودنخستین محموله ۱۰ هزار تنی بنزین صادراتی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران روز چهارشنبه ۹ مرداد ماه روانه رینگ بین الملل بورس انرژی می‌شود.

روند نزولی معاملات بورس استانبول در پایان روز

عکس روز: پرش خنک‌کننده | DW | 29.07.2019عکس روز: پرش خنک‌کننده با این تصاویر نگاهی می‌افکنیم به جهان پیرامون‌مان. تصاویری از رویدادهای خارق‌العاده یا روزمره، از زیبایی‌ها و زشتی‌ها. و البته در این تصاویر همیشه انسان‌ها و حیوانات جایگاهی خاص دارند.

عکس روز: دو چهره ‌متفاوت باران‌های موسمی | DW | 30.07.2019عکس روز: دو چهره ‌متفاوت باران‌های موسمی با این تصاویر نگاهی می‌افکنیم به جهان پیرامون‌مان. تصاویری از رویدادهای خارق‌العاده یا روزمره، از زیبایی‌ها و زشتی‌ها. و البته در این تصاویر همیشه انسان‌ها و حیوانات جایگاهی خاص دارند.

قیمت طلا، سکه و ارز در روز دوشنبهامروز نه تنها بازار طلا و سکه با کاهش قیمت همراه بود، بلکه بانک‌ها نیز قیمت دلار را نسبت به روز گذشته کاهش دادند.