گزارش ها از شنیده شدن صدای انفجار در غرب تهران

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 46 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شاهدان می گویند که پنجشنبه شب صدای انفجاری در غرب تهران شنیده شده است. برخی گزارش ها حاکی از وقوع دو انفجار است.

خبرگزاری دولتی صدا و سیما به نقل از شاهدان عینی نوشت که صدای انفجار مربوط به مناطق گرمدره و شهر قدس در غرب تهران است.ایران در دو هفته اخیر شاهد یک رشته انفجارها بوده است.

بامداد جمعه ششم تیر - ۲۶ ژوئن - نور حاصل از انفجار شدیدی در آسمان نواحی بیرونی شرق تهران به هوا برخاست. دولت ایران ساعاتی بعد از انفجار اعلام کرد که این حادثه در مخزن‌های گاز تاسیسات پارچین رخ داده و تصاویری از مخازن گاز سوخته نشان داد. اما برخی کارشناسان ابراز عقیده کرده اند که حادثه بامداد جمعه در شرق تهران ناشی از انفجار در انبارهای موشکی محدوده پارک جنگلی خجیر در کوه‌های شرق تهران بوده است.بامداد پنجشنبه، دوازدهم تیر، هم یکی از ساختمان های مرکز مونتاژ سانتریفوژهای ایران در نطنز در ۲۵۰ کیلومتری جنوب تهران منفجر شد.

شورای عالی امنیت ملی ایران اعلام کرده علت انفجار به طور دقیق مشخص شده اما به دلایل امنیتی جزئیات آن بعدا اعلام خواهد شد. پس از آنکه برخی مقامهای ایران که نخواستند نامشان فاش شود به خبرگزاری رویترز گفتند اسرائیل را مظنون انفجار در مرکز مونتاژ سانتریفوژهای ایران می دانند، سایت خبری تایمز اسرائیل نوشت که اسرائیل خود را برای واکنش تلافیجویانه ایران، آماده کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ارائه گزارش 'قتل خودسرانه' قاسم سلیمانی و استفاده از پهپادها به شورای حقوق بشر سازمان مللگزارشگر ویژه سازمان ملل متحد در زمینه قتل‌های خودسرانه گزارشش را به شورای حقوق بشر این سازمان ارائه کرد و در آن، ترور قاسم سلیمانی را خلاف قوانین بین‌المللی و منشور سازمان ملل متحد دانست. مورگان اورتگاس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا قاسم سلیمانی را یکی از مهلک‌ترین تروریست‌های جهان توصیف کرده و گفته سازمان ملل سوابق او را 'ماست‌مالی' می‌کند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

گزارش آناتولی از افزایش 50 درصدی قیمت مسکن در تهران🎥گزارش آناتولی از افزایش 50 درصدی قیمت مسکن در تهران ◀️یک کارشناس حوزه املاک در تهران در گفت‌وگو با خبرنگار آناتولی شرایط بازار مسکن را رکود تورمی دانست و اظهار کرد طی 6 ماه گذشته قیمت خانه و اجاره بها 50 درصد افزایش یافته است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزارت خارجه آمریکا گزارش سازمان ملل متحد در مورد حمله به قاسم سلیمانی را رد کردوزارت خارجه آمریکا گزارش سازمان_ملل متحد در مورد حمله به قاسم_سلیمانی را رد کرد سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در پاسخ به وال استریت جورنال گفت که وزارت خارجه از آن حمله دفاع کرد و آن را منطبق بر قوانین بین المللی و حق ایالات متحده برای دفاع از خود دانست.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ارائه گزارش انی‌یس کالامار درباره شهادت سردار سلیمانیگزارشگر ویژه سازمان ملل در امور حقوق بشر گزارشش درباره نقض قوانین بین‌المللی از سوی آمریکا در به شهادت رساندن سردار شهید سلیمانی را در جلسه امروز شورای حقوق بشر سازمان ملل مطرح کرد و نمایندگان کشورهای مختلف موضعشان درباره این گزارش را اعلام کردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

گزارشگر ویژه سازمان ملل گزارش خود درباره ترور سردار سلیمانی را ارائه کرد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimگزارش سازمان ملل درباره ترور سپهبد_سلیمانی گزارشگر ويژه سازمان ملل: یک مقام بلندپایه ایرانی هدف گرفته شد؛ مقام کشوری که از حاکمیت برخوردار است اگر فرایند استقرار پهپادها را کنترل نکنیم، همگی ما قربانی آن خواهیم بود قاب عکس شهید_سلیمانی و همرزمانش در کنار نماینده ایران در شورای حقوق بشر سازمان ملل
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

اعلام ۴ منطقه دارای بیشترین فوتی‌های کرونا در تهران/ لزوم افزایش اختیارات ستاد کرونا پایتختفرمانده ستاد مدیریت کرونا در تهران با ابراز نگرانی از افزایش موارد ابتلا، بستری و فوتی ناشی از کرونا در تهران، افزایش اختیارات ستاد کرونا استان تهران را خواستار شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »