گزارشگر ویژه سازمان ملل: ۱۲۰ میلیارد دلار از دارایی‌های ایران بر اثر تحریم‌ها مسدود شده است

28/02/1401 05:40 ب.ظ

دوهان با انتقاد از تحریم‌های آمریکا، از کشورهای مختلف خواست که «درآمدهای بلوکه شده ایران را آزاد کنند» تا به گفته او، «دولت ایران بتواند به تعهدات خود در زمینه حقوق بشر عمل کند»

دوهان با انتقاد از تحریم‌های آمریکا، از کشورهای مختلف خواست که «درآمدهای بلوکه شده ایران را آزاد کنند» تا به گفته او، «دولت ایران بتواند به تعهدات خود در زمینه حقوق بشر عمل کند» پرویز پرستویی، بازیگر سرشناس که اوایل اردیبهشت حضور او برای اکران فیلمش در کالیفرنیای آمریکا حاشیه‌های بسیاری در پی داشت، در نامه‌ای خطاب به رهبر جمهوری اسلامی، در حمایت از مردم معترض ایران، نوشت: «حکم رفاه ملت را با خون بنده امضا کنید.

»

آقای پرستویی در این نامه که روز سه‌شنبه، ۲۷ اردیبهشت، در اینستاگرامش منتشر کرد، ابتدا به موضوع جنجالی شدن حضورش در آمریکا اشاره کرده و در پاسخ به اتهام عضویت در نیروی قدس سپاه نوشته است: «نه دولتی‌ام، نه سپاهی، ولی با افتخار یک ایرانی‌ام.»

این بازیگر در ادامه به «عرض اصلی» خود خطاب به علی خامنه‌ای پرداخته و با اشاره به موج گرانی‌ها و اعتراضات به وضعیت اقتصادی گفته است: «روا نیست مردم از نداری و تنگدستی در خیابان‌ها گاز اشک‌آور بخورند و گلوله.» headtopics.com

اين خانم به ظاهر موجهه ٢٠٠هزار دلار از چين بابت ايغورهاى مسلمان بيچاره رشوه گرفته ، بايد ديد از ايران چند هزار دلار گرفته و اراجيف گزارش كرده🤮🤮🤮🤮🤮🤮

ایدیه اکانت تویترش چیه ؟؟ تا حالیش کنیم پولا کجا میره

تو غلط کردی این گزارش رو تنظیم کردی، بنظر رشوه درست و حسابی گرفتی!! ما کاملا راضی هستیم تا پولمان بلوکه باشه. تمام

ادامه مطلب:
RadioFarda_ »

بهتر که تحریمه ….نباید داد تا حکومت منتخب مردم. راست ميگه الان ج.ا كلى كمبود طناب و جرثقال براى دار زدن مردم و حقوق ادمخورانش داره! سازمان اين زنيكه كجاست تا سردرش برينيم؟! درآمدهای بلوکه شده ی ایران حکایت اون غول ست که کرده بودنش توبطری و درش هم بسته بودن ،به محض اینکه در بطری باز کنید دیگه حریفش نیستید

دوهان مقصرنیست که نمیداند و به‌او تفهیم‌نشده پول وسرمایه‌های ایران در‌داخل خرج فساد حکومت دینی میشود وباقی پول ومنابع هم خرج صدور اسلام شیعی یعنی«تروریست درخاورمیانه و غرب!»دوهان و مانند او تحت‌تأثیر اطلاعات غلط نایاکی ها هستند و انتقاد متوجه کم‌کاریِ اپوزیسیون خارج ایران هم هست! ایشان بسیار گوه خورد این ثروت مردم ایران هستش نه رژیم جنایتکار ج. ا. این خانم که چنین غلطی کرده آیا نمیدونه که اگر این پول بدست حاکمان خونخوار در ایران برسه حقوق بشر و آزادی‌ها هر چه بیشتر محدود میشه و این ثروت عظیم بین گروه‌های مختلف در منطقه عراق یمن فلسطین لبنان افغانستان ‌حتی ونزوئلا خرج میشه.

چرت میگی! دارایی ها به مردم ایران تعلق داره نه یه مشت تروریست لبنانی و عراقی و یمنی و فلسطینی! ۲۰۰۰ میلیارد دلار ایران درامد داشته تو ۴۳ سال همش خرج تروریستها شده و پول توجیبی نصراله و بشار اسد. داستان ج اسلامی خیلی پیچیده است با یک سفر نمیتوانی ملا های دزدو سپاه فاسد را بشناسی ایشون گه خورده پول برسه دست آخوند میشه عامل سرکوب بشر نه دفاع از حقوق بشر ریدن تو سازمان مدافع حقوق بشر با این کارشناسها

گسترش اعتراضات ایران به فارس و اصفهان؛ حمله به مراسم خاکسپاری یکی از کشته‌شدگاناعتراضات سراسری مردم ایران به افزایش قیمت کالاهای اساسی و مواد غذایی در شامگاه سه‌شنبه 27 اردیبهشت به شهرهایی از استان‌های فارس و اصفهان گسترش

ج .ا تنها کاری که برای عمل به تعهدات حقوق بشری می تونه انجام بده اینه که به زباله دانی تاریخ بپیونده تنها همین یه کار رو باید انجام بده فقط همین پروپاگاندای دلاری!!! حقوق بشر دلاری!!!

وزارت خارجه ایران از «بررسی» به تعویق افتادن اعدام احمدرضا جلالی خبر دادسخنگوی وزارت خارجه ایران دربارهٔ حکم اعدام احمدرضا جلالی، پژوهشگر دوتابعیتی، می‌گوید که «درخواست داده‌اند اجرای حکم در زمان دیگری انجام شود که در حال بررسی است.» مادر به خطا ها قصد معامله دارند اعدام هم درخواستی شده! برای بابک زنجانی هم درخواست دادن عقب بندازین! پس حداد عادل واژه جدید ساخته. اعدام تعلیقی!!

خدمت به مردم هرگز از اولویت سپاه خارج نمی‌شود/ آبرسانی سپاه به ۱۰ هزار روستافرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: نیروهای ما ضمن آنکه از لحاظ آمادگی های دفاعی در سطح کشور رشد شتاب‌دار خود را انجام داده و مدام با تغییر و تحولات فناوری در عرصه های دفاعی رشد می کنند به موازات آن امداد و خدمتگزاری به مردم هرگز از دستور کارشان خارج نمی‌شود. خدمت اقای سلامی به مردم گلوله است رید... به ایران از اولویت سپاه ..... دروغ نگو الدنگ. جای مُهر روی پیشونی ات نشون میده که یهودی هستی. جای مُهر شیعه با کلیمی فرق دارد! توضیح در تصاویر👇🏻

تصاویری از نجات بیش از ۴۰۰ پناهجو از خطر غرق شدن توسط پزشکان بدون مرزسازمان پزشکان بدون مرز از نجات بیش از ۴۰۰ پناهجو از خطر غرق شدن در ۷ عملیات مختلف در یک بازه زمانی ۷۲ ساعته از ۹ مه خبر داد.

تحریم‌ها مخرب‌ترین تاثیر را روی شهروندان عادی داشته است/ پول‌های بلوکه شده ایران را آزاد کنیدگزارشگر سازمان ملل: *تحریم‌ها مخرب‌ترین تاثیر را روی شهروندان عادی داشته است *پول‌های بلوکه شده ایران را آزاد کنید *تحریم‌های یکجانبه وضعیت حقوق بشر را در ایران به خطر انداخته است *از آمریکا می‌خواهم که تحریم‌های اعمال شده علیه ایران را بردارد پدر سگ،سگ پدر‌،😡 هرچی آزاد بشه دست ملت نمی دید.خود بی شرفتون و انگل زاده ها بالا می کشید.همون طور که این ۴۰ سال کردید. شما خودتون مسبب بدبختی مردم هستید با فساد و اختلاس و ناکارامدی و باز شدن تحریم ها جان دوباره به شما مسولان خونخوار و بدتر شدن وضع مردم میده ، گزارشگر دلقک تون هم به ظاهر گول خورد ولی خاله بازی راه انداختید به شعور مردم توهین نکنید چند میلیون دلار بهش دادید؟

پیش‌نویس توافق در وین از دو ماه قبل آماده بود/ مسائل فرا برجامی مانع شده استسخنگوی وزارت امورخارجه فرانسه گفت، پیش‌نویس توافق بازگشت به پایبندی به برجام بیش از دو ماه است که آماده شده است.

پرویز پرستویی خطاب به خامنه‌ای: حکم رفاه ملت را با خون بنده امضا کنید

پرویز پرستویی، بازیگر سرشناس که اوایل اردیبهشت حضور او برای اکران فیلمش در کالیفرنیای آمریکا

حاشیه‌های بسیاری

در پی داشت، در نامه‌ای خطاب به رهبر جمهوری اسلامی، در حمایت از مردم معترض ایران، نوشت: «حکم رفاه ملت را با خون بنده امضا کنید.»

آقای پرستویی در این نامه که روز سه‌شنبه، ۲۷ اردیبهشت، در اینستاگرامش منتشر کرد، ابتدا به موضوع جنجالی شدن حضورش در آمریکا اشاره کرده و در پاسخ به اتهام عضویت در نیروی قدس سپاه نوشته است: «نه دولتی‌ام، نه سپاهی، ولی با افتخار یک ایرانی‌ام.»

این بازیگر در ادامه به «عرض اصلی» خود خطاب به علی خامنه‌ای پرداخته و با اشاره به موج گرانی‌ها و اعتراضات به وضعیت اقتصادی گفته است: «روا نیست مردم از نداری و تنگدستی در خیابان‌ها گاز اشک‌آور بخورند و گلوله.»

عضو کنگره از وزارت خارجه آمریکا درباره اعطای ویزا به پرویز پرستویی توضیح خواست

او همچنین با بیان این‌که «مردم توان خرید مرغ و ماکارونی و روغن ندارند و سفره‌هایشان خالی است» می‌افزاید: «جای مردم در کنار خانواده است، نه زندان، آن هم بخاطر نبود معاش.»

اعتراضات مردمی اخیر در ایران از نیمه اردیبهشت امسال در پی اعلام رسمی گران شدن نان و در واکنش به افزایش شدید قیمت مواد غذایی در شماری از شهرهای خوزستان زده شد؛ اعتراضاتی که هنوز ادامه دارد و به سایر استان‌ها نیز گسترش یافته است.

مواجهه حکومت ایران با این اعتراضات همچون دیگر اعتراضات در سال‌های گذشته به‌شکل سرکوب و بازداشت شهروندان توسط نیروهای امنیتی و انتظامی است.

پرویز پرستویی در ادامه نامه خود نوشته است حاضر است او را در میدان بزرگ شهر به دار بیاویزند، «ولی مردم آبرودار ایران‌زمین رفاه داشته باشند»، و از رهبر جمهوری اسلامی خواسته است «حکم رفاه ملت را با خون بنده امضا کنید».

بر اساس گزارش‌ها و ویدئوهای منتشرشده از اعتراضات مردم، اغلب شعار «مرگ بر خامنه‌ای» و «مرگ بر دیکتاتور» نیز سر می‌دهند.

در روزهای گذشته برخی چهره‌های دیگر از جمله علی نصیریان، وریا غفوری و